Beknopte genealogie van Albert Wijchers RUITER
 

HOME

Schematisch overzicht

Gebruikte afkortingen :

x

: getrouwd of samenwonend

ged.

: gedoopt

geb.

: geboren

ovl.

: overleden

Albert Wijchers RUITER, ged. 03-10-1703 Blokzijl, ovl. 12-09-1777

Vooraf : zie tak 0

x 09-05-1734 Blokzijl Luitje JANS

Margjen Alberts RUITER, ged. 30-01-1735 Blokzijl, ovl. 29-09-1814 Rohel

x 21-11-1756 Blokzijl Beene Alberts VAARTJES, ovl. voor 1814

Wieger Alberts RUITER, ged. 30-09-1736 Blokzijl, ovl. voor 1738

Wieger Alberts RUITER, ged. 05-01-1738 Blokzijl, ovl. voor 1739

Jan Alberts RUITER, ged. 26-04-1739 Blokzijl, ovl. voor 1748

Wieger Alberts RUITER, ged. 26-04-1739 Blokzijl, ovl. voor 1753

Grietje Alberts RUITER, ged. 31-07-1740 Blokzijl

x 23-08-1767 Blokzijl Jan KAATE, ten

Geertje Alberts RUITER, ged. 25-11-1742 Blokzijl

Geertje Alberts RUITER, ged. 07-03-1745 Blokzijl, ovl. voor 1784

x 13-11-1768 Blokzijl (wonende te Muggenbeet) Klaas Andries KROON

Jantje Alberts RUITER, ged. 05-03-1749 Blokzijl

Wiegertje Alberts RUITER, ged. 05-03-1749 Blokzijl

x 29-04-1770 Blokzijl Jan Hendriks KIKKE

Wieger Alberts RUITER, ged. 22-07-1753 Blokzijl, ovl. 13-02-1812 Ossenzijl

x1 14-11-1779 Blokzijl Geertje Joosten KLUITENBERG, geb. 't Nederland, ged. 17-05-1761 Blokzijl, ovl. voor 1795

x2 22-02-1795 Blokzijl (wonende te Muggenbeet) Lammigje Jacobs OTTEN, ged. 24-11-1774 Ossenzijl

Albert Wiegers RUITER, ged. 01-10-1780 't Nederland, ovl. 02-09-1849 Ossenzijl

x 09-08-1807 Ossenzijl Tjalligjen Teijen HEERSCHOP, geb. 11-08-1786 Ossenzijl, ovl. 23-03-1873 Ossenzijl, boerin

Wieger Alberts DE RUITER, geb. 05-04-1810 Ossenzijl, ovl. 05-08-1884 Nijetrijne

x 27-12-1834 Oldemarkt Jantjen Geerts WIND, geb. 03-12-1808 Giethoorn, ovl. 08-11-1886 Nijetrijne, dienstmeid

Tjalligje Wiegers DE RUITER, geb. 24-10-1835 Ossenzijl, ovl. 05-03-1876 Spanga

x 28-02-1863 Weststellingwerf Jan Jans NOOIJ, geb. 10-05-1833 Echten, ovl. 09-01-1908 Weststellingwerf, turfmaker

Marrigje Wiegers DE RUITER, geb. 04-03-1838 Ossenzijl, ovl. 04-02-1929 Munnekeburen

x 07-03-1868 Weststellingwerf Jan Klazes JETTEN, geb. 01-03-1839 Oldelamer, ovl. 22-07-1919 Scherpenzeel

Albert Wiegers DE RUITER, geb. 31-10-1840 Spanga, ovl. 11-06-1917 Munnekeburen

x 23-03-1872 Weststellingwerf Hendrikje Hendriks RUITER, geb. 08-11-1846 Munnekeburen, ovl. 01-08-1929 Spanga

Jantje Alberts DE RUITER, geb. 08-09-1874 Scherpenzeel, ovl. 12-04-1894 Munnekeburen

Wieger Alberts DE RUITER, geb. 06-11-1876 Munnekeburen, ovl. 06-02-1881 Munnekeburen

Hendrik Alberts DE RUITER, geb. 25-04-1879 Munnekeburen, ovl. 12-08-1969 Heerenveen (zkh)

x 14-05-1904 Weststellingwerf Aaltje Wolters HEERSCHOP, geb. 18-01-1879 Ossenzijl, ovl. 22-12-1975 Spanga

Albert DE RUITER, geb. 21-02-1905 Spanga, ovl. 01-05-1987 Scherpenzeel

x 01-02-1930 Wietske PIJLMAN, geb. 10-12-1907 Scherpenzeel?, ovl. 16-12-1993 Scherpenzeel?

Hendrik DE RUITER, geb. 07-12-1932 Spanga, ovl. 02-03-2015 Wolvega

x 17-01-1958 Weststellingwerf Sjoeke RUITER, geb. 03-08-1934

Jolly DE RUITER, geb. 04-1959 Wolvega

x Harry NN

Wietske (Wiesje) DE RUITER, geb. 06-1960 Nijetrijne

x Jan NN

Hendrikje (Henny) DE RUITER, geb. 09-1963 Nijetrijne

x Theo NN

Hendrikje (Riekje) DE RUITER, geb. 07-1937 Spanga

x Jaap SPOORSTRA

Aaltje (Alie) DE RUITER, geb. 12-1939 Spanga

x 09-1964 Weststellingwerf Ben JONG, de

Gerrit DE RUITER, geb. 13-08-1945 Spanga

x 29-04-1966 Wiegertje SIMONS, geb. 05-01-1947

Albert DE RUITER, geb. 21-10-1966 Spanga

x 15-09-1995 IJlst (gesch. ? ?) Betty BOSSCHA, geb. 21-08-1975 Bantega

Marrigje Marieke (Marieke) DE RUITER, geb. 11-03-1997 Sneek

Wiegertje Simone (Simone) DE RUITER, geb. 23-12-1998 Woudsend

Gerrit DE RUITER, geb. 31-03-2003 Sneek

Nieske DE RUITER, geb. 29-07-1968

x J. WICHERSON

Hendrik DE RUITER, geb. 06-07-1970

x M. BOER, van de

Tessa DE RUITER, geb. 30-03-2001

Jarno DE RUITER, geb. 01-03-2005

Antje DE RUITER, geb. 06-04-1907 Spanga, ovl. 26-04-1979 Munnekeburen

x 13-04-1929 Oldetrijne Wieger SCHRA, geb. 29-10-1903 Spanga, ovl. 26-12-1984 Wolvega

Wieger DE RUITER, geb. 12-02-1912 Spanga, ovl. 24-01-1993 Wolvega

x 06-1936 Berendje ZOER, geb. 22-10-1910, ovl. 14-03-1991 Wolvega

Wieger Alberts DE RUITER, geb. 10-08-1884 Munnekeburen, ovl. 29-03-1908 Munnekeburen

Geertje Wiegers DE RUITER, geb. 04-07-1843 Spanga, ovl. 12-05-1879 Spanga

x 16-02-1878 Spanga Jan Jans NOOIJ, geb. 10-05-1833 Echten, ovl. 09-01-1908 Weststellingwerf, turfmaker

Hendrikje Wiegers RUITER, geb. 04-07-1843 Spanga, ovl. 01-10-1843 Ossenzijl

Koop Wiegers DE RUITER, geb. 16-11-1845 Spanga, ovl. 31-08-1926 Steggerda

x1 26-02-1870 Weststellingwerf Jacobje Johannes STRAMPEL, geb. 13-01-1849 Echten, ovl. 03-02-1886 Munnekeburen

x2 25-05-1889 Weststellingwerf Jantje Tjibbes BOUMA, geb. 01-07-1844 Langendijke (Ooststellingwerf), ovl. 20-02-1931 Steenwijk

Wieger Koops DE RUITER, geb. 24-02-1871 Scherpenzeel, ovl. 05-02-1958 Joure

x 28-03-1918 Haskerland (gesch. 22-10-1931 Leeuwarden) Grietje VERMANING, geb. 29-01-1874 Rotsterhaule, ovl. 20-01-1970 Joure

Johannes Koops RUITER, geb. 11-05-1872 Scherpenzeel, ovl. 25-01-1874 Scherpenzeel

Johannes Koops DE RUITER, geb. 23-12-1874 Scherpenzeel, ovl. 08-11-1954 Zwolle

x 09-06-1900 Weststellingwerf Albertje Pieters OOSTERHOF, geb. 22-01-1873 Noordwolde, ovl. 27-06-1939 Zwolle

Koop DE RUITER, geb. 28-06-1901 Noordwolde

Pieter DE RUITER, geb. 24-01-1903 Noordwolde, ovl. 14-12-1941 Arnhem

Albert Koops RUITER, geb. 06-12-1877 Munnekeburen, ovl. 23-03-1886 Munnekeburen

Geert Koops RUITER, geb. 23-10-1879 Munnekeburen, ovl. 09-01-1888 Blesdijke

Jacobje Koops RUITER, geb. 06-10-1881 Oldetrijne, ovl. 28-08-1885 Munnekeburen

Hendrikje Wiegers DE RUITER, geb. 22-06-1849 Spanga, ovl. 30-11-1925 Odoornerveen

x 06-03-1875 Weststellingwerf Hendrik Geerts SCHIPPERS, geb. 14-08-1845 Munnekeburen, ovl. 13-02-1910 Schoonoord, turfmaker

Willemtje Wiegers DE RUITER, geb. 04-06-1852 Spanga, ovl. 26-07-1886 Nijetrijne

x 12-02-1876 Weststellingwerf Wieger Alberts NIJMEIJER, geb. 18-06-1850 Ossenzijl, turfmaker

Teije Alberts DE RUITER, geb. 28-02-1813 Ossenzijl, ovl. 04-03-1877 Ossenzijl

x 24-04-1835 Oldemarkt Niesje Harmens KUIK, geb. 02-02-1811 Ossenzijl, ovl. 14-02-1896 Beilen

Tjalligje Teijes DE RUITER, geb. 08-12-1835 Ossenzijl, ovl. 26-03-1910 Dwingeloo

x1 21-01-1859 Oldemarkt Berend Jansen NIJMEIJER, geb. 02-02-1828 Oldemarkt, ovl. 27-01-1867 Ossenzijl, arbeider

x2 01-04-1876 Beilen Cornelis LOK, geb. 05-02-1842 Beilen, ovl. 19-12-1908 Beilen, schipper

Hermannus Teijes DE RUITER, geb. 27-10-1838 Ossenzijl, ovl. 17-06-1853 Ossenzijl

Aaltje Teijes DE RUITER, geb. 02-11-1841 Oldemarkt

Jacobjen Teijes DE RUITER, geb. 02-11-1841 Oldemarkt, ovl. 03-04-1871 Spanga

x 08-06-1867 Weststellingwerf Anne Beenes VLEDDER, geb. 24-12-1841 Nijetrijne, ovl. 01-02-1920 Wolvega, turfmaker

Beene VLEDDER, geb. 09-09-1867 Weststellingwerf, ovl. 22-03-1870 Weststellingwerf

Niesje VLEDDER, geb. 26-08-1869 Weststellingwerf, ovl. 1951 Harlingen

x 03-03-1888 Klaas KONING, geb. 21-08-1862, ovl. 11-05-1935

Albert Teijes DE RUITER, geb. 16-05-1845 Oldemarkt, ovl. 12-03-1925 Sneek

x 26-11-1869 Oldemarkt Grietje Feddes TOLMAN, geb. 02-01-1851 Blankenham, ovl. 09-04-1927 Sneek

Renske Alberts DE RUITER, geb. 16-04-1870 IJsselham

x 27-05-1894 Sneek Kornelis REE, de, geb. 24-11-1866 St.Nicolaasga

Theije Alberts DE RUITER, geb. 20-05-1879 Ossenzijl, ovl. 17-01-1956 Sneek

x 27-03-1903 Opsterland Harmdina MEULEN, van der, geb. 24-12-1876 Ureterp, ovl. 14-06-1952 Sneek, dienstbode

Albert DE RUITER, geb. 02-08-1903 Sneek, ovl. 05-01-1973 Sneek

Durk Engbert DE RUITER, geb. 01-01-1906 Hilversum, ovl. 01-01-1988 Sneek

Fedde DE RUITER, geb. 23-10-1907 Drachten, ovl. 16-07-1995 Sneek

x 24-11-1934 Bolsward Corrie MOLEN, van der, geb. 09-07-1912 Dedgum, ovl. 04-12-2010 Sneek

Marijke DE RUITER, geb. circa 1936

x 06-08-1958 Schelte ZEILSTRA, geb. circa 1935

Diny DE RUITER, geb. circa 1940

x Willem TJERKSTRA

Piety DE RUITER, geb. circa 1940

x Ben SIJTSMA

Theo DE RUITER, geb. circa 1940

x Attie MUIZELAAR

Garndina DE RUITER, geb. 30-10-1918 Sneek, ovl. 08-02-2002 Heerenveen

x 11-08-1945 Leeuwarden (gesch. 20-11-1969 Leeuwarden) Hijlke DIJKSTRA, geb. 30-09-1919 Sneek, ovl. 14-03-1994 Heerenveen

Grietje DE RUITER, geb. 30-10-1918 Sneek

x 03-10-1938 Sneek Henderikus KUSSENDRAGER, geb. 20-09-1914 Sneek, ovl. 27-02-1994 Sneek

Niesje Alberts DE RUITER, geb. 16-06-1883 Ossenzijl

Fedde Alberts DE RUITER, geb. 02-06-1886 Ossenzijl, ovl. 02-02-1962 Sneek

x 21-08-1909 Sneek Geeske Binnerts TINGA, geb. 09-01-1884 Sneek, ovl. 29-03-1964 Sneek

Grietjen DE RUITER, geb. 08-01-1911 Sneek

x 20-04-1935 P. ZEE, van der

Binnert DE RUITER, geb. 11-12-1912 Sneek, ovl. 24-07-1949 Sneek

x 28-06-1941 Annie FLAMELING, geb. circa 1914, ovl. 30-05-1975 Sneek

Eelkje DE RUITER, geb. 16-07-1915 Sneek

x 12-04-1941 Sneek (gesch. 02-05-1961 Sneek) Johan BOSMA, geb. 02-05-1915 Sneek, ovl. 02-07-1982 Groningen

Albert DE RUITER, geb. 12-04-1917 Sneek, ovl. 31-07-1995 Leeuwarden?

A. DE RUITER, geb. circa 1940

Wilhelmina (Mien) DE RUITER, geb. 05-05-1921 Sneek, ovl. 11-04-2004 Leeuwarden

x 04-07-1942 Franke NETTEN, van, geb. 30-09-1917 Heeg, ovl. 10-12-2003 Leeuwarden

Herman Alberts DE RUITER, geb. 23-12-1889 Ossenzijl

x 01-06-1918 Sneek Lemkje RINIA, geb. 29-09-1892 Sneek

Theunis Alberts DE RUITER, geb. 01-12-1893 Ossenzijl

x 14-05-1921 Sneek Meike RIENKS, geb. 25-12-1893 Engwierum

Geertje Teijes DE RUITER, geb. 10-06-1848 Oldemarkt, ovl. 29-11-1920 Beilen

x 11-04-1871 Oldemarkt Evert Kornelis VAARTJES, geb. 10-05-1844 Weststellingwerf, ovl. 23-01-1932 Beilen, schipper

Aaltje Teijes DE RUITER, geb. 09-06-1851 Ossenzijl

x 03-03-1876 Oldemarkt Jan Jacobs OORD, geb. 22-06-1853 Terwispel, turfmaker

Koendert Alberts DE RUITER, geb. 12-03-1816 Ossenzijl, ovl. 09-05-1893 Ureterp

x 02-04-1840 Oldemarkt Jantje Wouters SCHOOT, van der, geb. 28-06-1815 Oldemarkt, ovl. 02-02-1876 Terwispel

Zwaantje Koenderts DE RUITER, geb. 11-01-1841 Ossenzijl, ovl. 02-11-1915 Tijnje

x 03-03-1866 Weststellingwerf Jochem Pieters SLOF, geb. 05-07-1839 Terwispel, ovl. 06-03-1922 Tijnje, turfmaker

Albert Koenderts RUITER, geb. 09-09-1843 Ossenzijl, ovl. 28-03-1869 Terwispel

Tjalligje Koenderts DE RUITER, geb. 04-03-1846 Munnekeburen, ovl. 06-03-1918 Smilde

x 04-03-1871 Opsterland Auke Hendriks GROOT, de, geb. 25-07-1843 Langezwaag, ovl. 05-03-1918 Smilde, arbeider

Femmetje Koenderts RUITER, geb. 31-05-1850 Noordwolde, ovl. 14-01-1893 Terwispel

x 03-04-1873 Opsterland Wiebe VEENSTRA, geb. 19-10-1848 Lippenhuizen, ovl. 15-11-1911 Groningen, boerenknecht

Aaltje Koenderts DE RUITER, geb. 24-09-1854 Noordwolde, ovl. 24-02-1918 Tijnje

x 02-06-1881 Opsterland Durk Aukes BOER, de, geb. 19-06-1852 Appelscha, ovl. 06-1913 Tijnje, arbeider

Geertje Koenderts DE RUITER, geb. 04-12-1859 Noordwolde, ovl. 21-05-1943 Boornbergum

x 18-03-1880 Andries Sijtzes LEEUW, de

Albert Alberts RUYTER, geb. 02-01-1819 Oldemarkt, ovl. 03-11-1908 Lonneker

x 30-04-1847 Oldemarkt Jantjen Hessels KOOY, geb. 20-12-1825 Oldemarkt, ovl. 07-01-1858 Ossenzijl, arbeider

Albert Alberts RUITER, geb. 22-12-1847 Ossenzijl, ovl. 18-03-1865 Ossenzijl

Hendrikje Alberts RUITER, geb. 22-01-1850 Ossenzijl, ovl. 15-02-1909 Blankenham

x 14-11-1873 Blankenham Marten OOSTERKAMP, geb. 28-06-1847 Blankenham, ovl. 19-02-1894 Blankenham, arbeider, visser

Hendrik Alberts RUYTER, geb. 14-05-1851 Ossenzijl, ovl. 22-05-1931 Lonneker

x 13-04-1877 Oldemarkt Geertje Alberts HEERSCHAP, geb. 20-04-1853 Oldemarkt, ovl. 15-03-1901 Burgsteinfurt (Dld)

Albert Hendriks RUYTER, geb. 24-01-1878 Ossenzijl, ovl. 13-11-1942 Enschede

x 22-07-1899 Burgsteinfurt (Dld) Geesje Hendriks KNOL, geb. 26-12-1874 Scherpenzeel, ovl. 04-12-1948 Enschede

Hendrik RUYTER, geb. 1901 Glanerbrug?, ovl. 17-04-1903 Enschede

Hendrikje RUYTER, geb. 24-06-1902 Glanerbrug, ovl. 29-08-1967 Enschede

x Alex HEUTINK, geb. 03-06-1912, ovl. 21-12-1980, fietsenhandelaar

Geertje RUYTER, geb. 1904 Glanerbrug?, ovl. 07-09-1906 Glanerbrug

Hendrik RUYTER, geb. 08-04-1906 Glanerbrug

x 29-08-1931 Lonneker Klazina TIMMERMAN, geb. 13-10-1909 Gronau (Dld), fabrieksarbeidster

Geesje RUYTER, geb. circa 1935

x Otto VRIES, de

Gerrit RUYTER, geb. circa 1935

x Greta NN

Henry RUYTER, geb. circa 1960

Jeanette RUYTER, geb. circa 1960

Karin RUYTER, geb. circa 1960

Hennie RUYTER, geb. circa 1935

x Joop TERSTEEGE

Geertje RUYTER, geb. 16-09-1907 Glanerbrug, ovl. 1999 Glanerbrug

Wolter RUYTER, geb. 23-02-1909 Glanerbrug, ovl. 14-07-2000 Glanerbrug

x Meintje DAPPER, geb. 16-02-1909, ovl. 1995 Glanerbrug

Geesje RUIJTER, geb. 13-05-1939

x Jan KONING, kruidenier

Arend Albert RUIJTER, geb. 06-02-1945 Glanerbrug

x Aleida Jacoba Maria (Astrid) ARENDSEN, geb. 21-05-1944 Enschede

Rob Arend RUIJTER, geb. 15-07-1969 Enschede

x 06-10-2005 Sabine Francisca ZWARTJENS, geb. 24-02-1976 Hengelo, bankmedewerkster

Lynn Hinke RUIJTER, geb. 14-10-2006 Zutphen

Merijn Wouter RUIJTER, geb. 30-10-2008 Zutphen

Patrick Richard RUIJTER, geb. 12-03-1973 Enschede

x 29-06-2007 Enschede Nicole HUISMAN, geb. 02-11-1976 Enschede, verkoopster

Manique RUIJTER, geb. 10-12-2001 Enschede

Jayla Kiki RUIJTER, geb. 30-09-2006 Enschede

Albert Jan RUIJTER, geb. 30-06-1947

x Trudy BERKIEN, kleuterleidster

Remco RUYTER, geb. 18-02-1973 Enschede

Judith RUYTER, geb. 09-12-1976 Enschede

x 2006 Ferdie BREUKING, salesmanager

Marjolein RUYTER, geb. 1980 Enschede

Mieke RUIJTER, geb. 28-02-1953 Glanerbrug

x Carel ALTENA, ovl. 1998 Enschede

Roelof RUYTER, geb. 25-02-1913 Glanerbrug, ovl. 04-12-2001 Enschede

x 11-08-1939 Geesje POEPJES, geb. 19-12-1917 Lonneker

Albert RUYTER, geb. 09-04-1943 Enschede

x Ria LEUNGE, geb. 11-08-1945 Enschede

Stephanie RUYTER, geb. 03-04-1970 Enschede

x Roy MOL, geb. 11-10-1965

Janny RUYTER, geb. 20-05-1947 Enschede

Margje RUYTER, geb. 25-07-1919 Glanerbrug

x Joop WESTENBERG

Jan Hendriks RUIJTER, geb. 03-07-1879 Ossenzijl, ovl. 14-03-1929 Hilversum

x 10-06-1905 Burgsteinfurt (Dld) Jantje BLOEM, geb. 17-08-1881 Lemsterland, ovl. 28-04-1965 Hilversum

Gerrie RUIJTER, geb. 15-09-1904 Burgsteinfurt (Dld)

Heinrich RUIJTER, geb. 07-05-1906 Burgsteinfurt (Dld), ovl. 13-02-1986 Hilversum

x 10-10-1928 Cornelia Woutera KUITERS, geb. 25-10-1906, ovl. 07-01-1976 Hilversum

Jan RUIJTER, geb. 06-01-1931 Hilversum, ovl. 23-08-2004 Hilversum

Meindert Albertus RUIJTER, geb. 18-11-1934

Corrie Hennie RUIJTER, geb. 14-02-1945 Hilversum, ovl. 23-08-2011 Loosdrecht

Marijke RUIJTER, geb. 27-04-1947

Hans RUIJTER, geb. 30-09-1907 Burgsteinfurt (Dld), ovl. 06-08-1967 Hilversum

x 03-10-1934 Jannetje KAMP, van de, geb. 11-07-1909, ovl. 24-01-1975 Hilversum

Jan RUIJTER, geb. 11-11-1935

Lubertus Teunis RUIJTER, geb. 29-07-1938

Janna RUIJTER, geb. 25-06-1940

Geertje RUIJTER, geb. 21-08-1909 Burgsteinfurt (Dld), ovl. 13-08-1996 Hilversum

x Willem OUDSHOORN, geb. 10-10-1919 Den Haag, ovl. 07-10-2005 Hilversum

Maartje RUIJTER, geb. 23-02-1911 Burgsteinfurt (Dld), ovl. 27-07-1954 Hilversum

x 14-04-1937 Arie Francis WEES, van der, geb. 27-01-1913 Genderingen, ovl. 21-02-1976 Hilversum

Margje RUYTER, geb. 02-02-1913 Burgsteinfurt (Dld)

x 04-09-1939 Marinus Constantinus BIJLSMA, geb. 17-08-1915

Marie RUYTER, geb. 10-01-1916 Enschede, ovl. 26-11-2007 Almere

x 03-06-1937 Johannes LANDWAART, geb. 28-01-1915 Kortenhoef

Gerrie RUYTER, geb. 09-01-1920 Hilversum, ovl. 18-04-2009 Breda?

x Jacobus PAS

Margje Hendriks RUYTER, geb. 21-03-1881 Ossenzijl, ovl. 10-11-1944 Echten

x Oene DAM, geb. 29-12-1877 Terwispel, ovl. 23-02-1955 Wolvega

Harm Hendriks RUIJTER, geb. 24-10-1882 Ossenzijl, ovl. 06-11-1948 Enschede

x 01-11-1907 Lonneker Roelofje Hendriks DIJK, van, geb. 21-07-1884 Genemuiden, ovl. 12-12-1953 Enschede, fabrieksarbeidster

Hendrik RUIJTER, geb. 04-10-1908 Lonneker, ovl. 09-03-1971 Enschede

x 17-03-1929 Lonneker Janke JAGER, de, geb. 20-02-1909 Lonneker, ovl. 19-05-1993 Enschede, textielarbeidster

Harm RUIJTER, geb. 30-09-1929 Enschede

x 11-09-1970 Margaretha ROHRBACH, geb. 15-04-1934 Bern (Zwi)

Monika RUIJTER, geb. 28-05-1965 Oberdiesbach (Zwi)

Henrik RUIJTER, geb. 06-05-1969 Oberdiesbach (Zwi)

Jantina RUIJTER, geb. 12-08-1935 Enschede

Rudolf Albert (Ruud) RUIJTER, geb. 30-12-1946 Enschede

x 02-09-1977 Elizabeth Cornelia BERKOUWER, geb. 21-10-1949 Enschede

Jeroen RUIJTER, geb. 10-06-1978 Enschede

x 21-09-2007 Enschede Monique WAGELMANS

Iris RUIJTER, geb. 17-08-2009 Enschede

Sven RUIJTER, geb. 15-09-2011 Enschede

Astrid RUIJTER, geb. 22-01-1980 Enschede

x Manja BAKE

Grietje RUIJTER, geb. 04-01-1910 Lonneker

x 04-07-1933 Jan HIELKEMA, geb. 29-04-1907 Schoterland

Albert RUIJTER, geb. 24-11-1911 Lonneker

x Netty N.N.

Willempje RUIJTER, geb. 16-07-1913 Lonneker

x 25-09-1936 Enschede onbekend KUILDERT

Geertje RUIJTER, geb. 23-12-1914 Lonneker

x Joannes Wilhelmus MANAKKER, van de, geb. 03-06-1910 Schoten (Antwerpen, Belgie)

Roelof RUIJTER, geb. 09-09-1916 Lonneker

x 09-02-1940 Hendrikje BREUKELMAN

Harm RUIJTER, geb. 04-08-1940

Egberdina RUIJTER, geb. 01-09-1942

Roelofje RUIJTER, geb. 25-12-1950

Dirkje Geertruida RUIJTER, geb. 18-04-1955

Jan RUIJTER, geb. 08-01-1920 Lonneker, ovl. 08-11-1920 Lonneker

Jan RUIJTER, geb. 24-02-1923 Lonneker, ovl. 08-03-1923 Lonneker

Klazina RUIJTER, geb. 02-12-1925 Lonneker, ovl. 06-12-1925 Lonneker

Klazina RUIJTER, geb. 20-01-1928 Lonneker

Hendrik Hendriks RUIJTER, geb. 07-01-1885 Ossenzijl, ovl. 03-02-1947

x 16-07-1909 Lonneker Fokje Jacobs WEGGEN, geb. 14-02-1888 Steenwijkerwold, ovl. 16-12-1970, fabrieksarbeidster

Jacob RUIJTER, geb. 07-07-1910 Lonneker

x 10-08-1934 Egbertje (Betsie) WEIDE, van der, geb. 10-03-1913 Sleen

Fokje Hendrikje (Tiny) RUIJTER, geb. 24-05-1935 Enschede

x 10-04-1961 Lambertus Henderik (Bert) NUMAN, geb. 12-07-1933 Lonneker

John-Han NUMAN, geb. 26-01-1962 Enschede

x Tineke HULS, geb. 24-05-1964 Zwolle

Stijn-Hendrik NUMAN, geb. 29-05-1997 Groningen

Joost-Ruben NUMAN, geb. 23-02-2000 Groningen

Jacques NUMAN, geb. 07-04-1965 Assen

x Ingrid WILLEMSEN, geb. 17-04-1967 Twello

Beate NUMAN, geb. 11-08-1972 Deventer

x Eric BARTEN, geb. 10-04-1970 Doetinchem

Hendrik RUIJTER, geb. 12-08-1938 Lonneker (Glanerbrug)

x 14-06-1963 Enschede Helena HORST, geb. 1940 Enschede, gemeente ambtenaar

Marcel RUIJTER, geb. 23-11-1966 Enschede

Edmay RUIJTER, geb. 19-08-1969 Enschede

x Helmut TANZER, geb. 16-03-1968 Alkmaar

Quinten TANZER, geb. 02-08-1997 Enschede

Nathalie RUIJTER, geb. 19-08-1969 Enschede

Gerda RUIJTER, geb. 06-07-1946 Lonneker (Glanerbrug)

x1 Robert VOGT, geb. 13-05-1942

x2 03-05-1968 (gesch. 1982) Albert BOER, de, geb. 13-04-1946

Patrick Collin DE BOER, geb. 19-04-1969

x Marissa BUSSCHER, geb. 18-01-1969

Dennis DE BOER, geb. 18-07-1973

Geertje RUYTER, geb. 27-07-1911 Lonneker, ovl. 19-09-1995

x Pieter (Piet) VEEN, geb. 18-05-1914, ovl. 02-07-1998

Hendrik RUYTER, geb. 24-10-1913 Lonneker

x Dinie TIMMERS

Jeltje RUYTER, geb. 08-12-1917 Lonneker, ovl. 03-03-1988 Enschede

x 01-11-1940 Egbert SCHEFFER, geb. 31-03-1910

Frans SCHEFFER, geb. 27-12-1941

Corrie SCHEFFER, geb. 22-08-1947

Tineke SCHEFFER, geb. 02-05-1949

Grietje SCHEFFER, geb. 24-05-1954

Albert Wolter RUYTER, geb. 27-05-1920 Lonneker, ovl. 1982

x 01-05-1954 Anna DIKKEN, geb. 06-08-1930 Lonneker

Grietje RUYTER, geb. 04-01-1923 Lonneker, ovl. 13-12-2001 Enschede

x 29-01-1944 Thijs MULDER, geb. 27-08-1920, ovl. 07-07-2004 Enschede

Geert MULDER, geb. 27-07-1944 Enschede

x 20-04-1967 Hannie ELST, van den, geb. 23-01-1946

Robert MULDER, geb. 24-07-1967

Hennie MULDER, geb. 13-02-1946 Enschede

x 01-07-1971 Gertie AANSTOOT, geb. 08-02-1952

Grietje MULDER, geb. 12-01-1973

Wilhelmina Martine MULDER, geb. 14-06-1974

Jannie MULDER, geb. 10-05-1947 Enschede

x1 voor 1969 Gerrit REGELING

x2 08-05-1981 Johan NIJHUIS, geb. 11-05-1942

Jacob MULDER, geb. 03-10-1948 Enschede

x 23-10-1970 Johanna Gerritdina SMINK, geb. 22-01-1947

Renate MULDER, geb. 14-04-1973

Susan MULDER, geb. 27-10-1980

Richard MULDER, geb. 10-04-1962 Enschede

x 13-02-1981 Anita VISSER, geb. 08-08-1962

Kim MULDER, geb. 02-08-1981

Marten Hendriks RUIJTER, geb. 04-11-1886 Ossenzijl, ovl. 28-11-1945 Geleen

x 12-11-1909 Lonneker Hendrika Simons VERHOEF, geb. 01-07-1888 Veenendaal, fabrieksarbeidster

Geertje RUYTER, geb. 16-02-1911 Lonneker

x 04-09-1934 J. MANAKKER, van de

Antonie RUYTER, geb. 29-07-1912 Lonneker, ovl. 11-01-1915 Lonneker

Hendrika RUYTER, geb. 13-03-1914 Lonneker, ovl. 16-07-2009 Terneuzen

x 03-06-1938 Klaas Wiecher KAMPING, ovl. voor 2009

Simon Anthon RUYTER, geb. 06-12-1915 Lonneker, ovl. 11-12-1915 Lonneker

Anthonia RUYTER, geb. 16-02-1919 Lonneker

x 14-10-1943 W.J. MOLENBRUGGE

Wolter Hendriks RUYTER, geb. 16-04-1888 Ossenzijl, ovl. 1946 Boyden (Iowa, VS)

x Trijntje (Kathryn) WOUDSMA, geb. 1890, ovl. 1961 Boyden (Iowa, VS)

Henry RUYTER, geb. 23-08-1914 Litchville, North Dakota, VS, ovl. 27-09-1997 Sheldon (Iowa, VS)

x 22-04-1937 Rowena (South Dakota, VS) Maxine M. MILLER, geb. 13-07-1915 Hull (Iowa, VS)

Sharon Mae RUYTER, geb. 20-07-1938 Hull (Iowa, VS)

x John MILLER, geb. circa 1936

Marilyn Dee RUYTER, geb. 13-01-1941 Boyden (Iowa, VS)

x1 NN HUGINBUSH

x2 NN WARNER

x3 Eugene A. JORGENSON

Diane Ruth RUYTER, geb. 24-05-1945 Hull (Iowa, VS)

x Bill F. GRIESE

Farrell Keith RUYTER, geb. 26-05-1948 Hull (Iowa, VS)

x Diana K. WARD, geb. 14-10-1957

Daniel RUYTER, geb. 19-09-1975 Beach Grove, Indiana (VS)

x 15-06-2000 Maui, Hawaii (VS) Tara OUVERSON, geb. 21-10-1975 Mason City, Iowa (VS)

Owen RUYTER, geb. 01-09-2002 Orlando, Florida (VS)

Kristin RUYTER, geb. 02-12-1980 Mason City, Iowa (VS)

Lauren RUYTER, geb. 2003 Orlando, Florida (VS)

Brent Dean RUYTER, geb. 25-01-1952 Hull (Iowa, VS)

x 21-06-1987 Mary Jane MCALPINE, geb. 02-10-1953 Sheldon (Iowa, VS)

Mathew Harold RUYTER, geb. 18-05-1987

Kimberly Marie RUYTER, geb. 24-02-1989

Herman RUYTER, geb. 23-03-1916 Litchville (North Dakota, VS), ovl. 27-06-1989 Sioux Falls (S.Dakota, VS)

x Dorothy J. VANDYKE, geb. 06-08-1918, ovl. 30-11-2006 Minnehaha (South Dakota, VS)

Lyndon H. RUYTER, geb. circa 1951

x Susan M. MORTENSON

Lucas (Luke) RUYTER, geb. circa 1975

x Melissa N.N.

Mya Jean RUYTER, geb. 06-08-2005

Amber S. RUYTER, geb. circa 1978

Katie C. RUYTER, geb. circa 1981

Andrew RUYTER, geb. na 1982

Darwin D. RUYTER, geb. circa 1953

x Vicky F. SNYDER, geb. circa 1957

Daniel RUYTER, geb. circa 1980

David RUYTER, geb. circa 1980

Emily RUYTER, geb. circa 1980

Julie RUYTER, geb. circa 1980

Jane A. RUYTER, geb. circa 1957

x Tony C. FORD

Glen P. RUYTER, geb. circa 1958

x Connie F. SMITH, geb. circa 1960

Mathew RUYTER, geb. circa 1980

Melisa RUYTER, geb. circa 1980

Nick RUYTER, geb. circa 1980

Albert RUYTER, geb. 14-11-1918 Boyden (Iowa, VS), ovl. 05-09-1952 Los Angeles

Jane RUYTER, geb. 17-01-1920 Litchville (North Dakota, VS), ovl. 17-08-2007 Hampton (Iowa, VS)

x Laverne INGEBRITSON, geb. 06-04-1917, ovl. 09-07-2000

Gertrude RUYTER, geb. 06-06-1923 Litchville (North Dakota, VS), ovl. 28-03-2005 Mason City? (Iowa, VS)

Jantje Hendriks RUYTER, geb. 14-05-1890 Ossenzijl, ovl. 01-01-1892 Ossenzijl

Tjalligje Alberts RUIJTER, geb. 06-03-1853 Ossenzijl, ovl. 25-04-1902 Ossenzijl

x 22-01-1878 Oldemarkt Albert Dirks KOOIJ, geb. 25-06-1846 Oldemarkt, ovl. 27-11-1920 Steenwijk, arbeider

Hendrik Alberts RUITER, geb. 14-10-1821 Oldemarkt, ovl. 09-05-1906 Ossenzijl

x 18-03-1853 Oldemarkt Wipke Beenes DOEVE, geb. 12-02-1832 Steenwijkerwold, ovl. 03-04-1898 Oldemarkt, dienstmaagd

Albert Hendriks RUITER, geb. 07-09-1854 Ossenzijl, ovl. 05-12-1933 Oldemarkt

x 11-05-1877 Oldemarkt Neeltje Jacobs KUIT, geb. 02-05-1857 Ossenzijl, ovl. 20-04-1924 Ossenzijl

Wipkjen Alberts RUITER, geb. 13-02-1878 Ossenzijl, ovl. 15-09-1963 Ossenzijl

x 05-02-1910 Oldemarkt Hendrik Joosten SCHAAP, geb. 05-04-1872 Oldemarkt, ovl. 28-03-1941 Steenwijk, turfschipper

Jacob Alberts (Jouk) RUITER, geb. 31-10-1879 Ossenzijl, ovl. 04-12-1945 Ossenzijl

x 26-06-1909 Oldemarkt Johanna Franzes SLUMP, geb. 15-03-1883 Echten, ovl. 13-01-1966 Ossenzijl

Marijgjen Alberts RUITER, geb. 31-10-1879 Ossenzijl, ovl. 03-08-1958 Ossenzijl

Jan Alberts RUITER, geb. 21-05-1882 Ossenzijl, ovl. 09-09-1982 Ossenzijl

Hielkje Alberts RUITER, geb. 17-01-1884 Ossenzijl, ovl. 19-03-1892 Ossenzijl

Hendrik Alberts RUITER, geb. 21-02-1886 Ossenzijl, ovl. 04-08-1965 Harderwijk

x 28-03-1918 Kuinre Luitje BOER, de, geb. 28-05-1888 Kuinre, ovl. 09-10-1980 IJsselmuiden

Neeltje (Neel) RUITER, geb. 02-12-1918 Kuinre, ovl. 05-07-1992 Kampen

x 05-06-1952 Kuinre Harm SCHURING, geb. 13-10-1913 Odoorn, ovl. 04-09-2006 Zwolle, landarbeider

doodgeb. RUITER, geb. 18-11-1920 Kuinre

Jantje (Jannie) RUITER, geb. 31-12-1922 Kuinre, ovl. 22-06-1953 Assen

x 10-1950 Kuinre Hendrik BOSSCHA, geb. 06-08-1922, ovl. 11-07-1965 Meppel

Alberdina (Dien) RUITER, geb. 25-05-1924 Kuinre, ovl. 31-01-1999 Ermelo

x Rienk Wisse JONG, de, geb. 17-12-1905, ovl. 12-04-1983 Ermelo

Cornelisje (Cor) RUITER, geb. 25-03-1926 Kuinre, ovl. 29-04-2000 Almere

x Hans HITTENHAUSEN

Wipkje (Wup) RUITER, geb. 04-03-1931 Kuinre

x 17-06-1953 Kuinre Roelof DOUMA, geb. 01-03-1928, treinmachinist

doodgeb. zoon RUITER, geb. 07-01-1889 Ossenzijl

Koendert Alberts RUITER, geb. 06-02-1892 Ossenzijl, ovl. 10-12-1960 Ossenzijl

x 17-06-1922 Oldemarkt Aaltje PEL, geb. 20-12-1892 Munnekeburen, ovl. 11-12-1977 Ossenzijl

Neeltje RUITER, geb. 15-04-1923 Oldemarkt, ovl. 24-11-2010 Ossenzijl

x 17-06-1947 Steffen JONKMAN, geb. 05-02-1920, ovl. 23-12-1966

Jan RUITER, geb. 01-08-1926 Oldemarkt, ovl. 15-07-1998 Heerenveen (zkh)

x 29-05-1952 Lemsterland Joukje RUITER, geb. 09-02-1928 Echten, ovl. 01-12-2011 Emmeloord

Joltje (Jollie) RUITER, geb. 06-05-1953 Nijetrijne, ovl. 13-08-2005 Vledder

x Toon HOP

Aaltje (Alie) RUITER, geb. 12-04-1958 Ossenzijl

x Bastiaan Pieter Marius (Bas) PULLEN

Henderika (Rikie) RUITER, geb. 19-02-1968 Ossenzijl

x 19-05-1989 Oldemarkt Gerard HAAN, de

Joke DE HAAN, geb. 19-03-1990 Bantega

Annie DE HAAN, geb. 06-11-1991 Bantega

Sjoerd DE HAAN, geb. 19-04-1993 Heerenveen

Jan DE HAAN, geb. 01-07-1994 Bantega

Gjalt DE HAAN, geb. 19-10-1995 Heerenveen

Lobke DE HAAN, geb. 28-09-1997 Bantega

Renske DE HAAN, geb. 21-07-1999 Heerenveen

Neeltje (Nelleke) RUITER, geb. 24-06-1971 Ossenzijl

x Marinus WAL, van der

Albert RUITER, geb. 02-11-1929 Oldemarkt, ovl. 15-10-2008 Ossenzijl

x 01-05-1957 Steenwijkerwold Ida HEIDE, van der, geb. 12-02-1931 Zuidveen, ovl. 07-07-1991 Ossenzijl

Koendert RUITER, geb. 30-12-1958 Ossenzijl, ovl. 08-07-1959 Ossenzijl

Koendert (Koen) RUITER, geb. 05-08-1961 Ossenzijl

x 18-09-1987 Emmeloord Angelique MOES, geb. 21-07-1968 Luttelgeest

Albert-Jan RUITER, geb. 13-04-1990 Emmeloord (zkh)

Ida RUITER, geb. 19-10-1991 Emmeloord (zkh)

Mark RUITER, geb. 26-03-1993 Emmeloord (zkh)

Aukje RUITER, geb. 14-01-1963

Hendrik (Henk) RUITER, geb. 29-03-1964 Ossenzijl

x Hildegard BEEK, van

Dennis RUITER, geb. circa 1990

Nathalie RUITER, geb. circa 1990

Albertje (Zus) RUITER, geb. 02-03-1931 Oldemarkt

x 04-10-1961 Oldemarkt Meine SCHIPPER

Jacob (Jaap) RUITER, geb. 29-11-1935 Ossenzijl

x 02-09-1960 Oldemarkt Akke (Akkie) DOEVE, geb. 16-06-1939, ovl. 13-02-2004 Steenwijkerwold

Femmigje Vougje (Femmie) RUITER, geb. 19-08-1961 Ossenzijl

x Tjibbe H. HOOGEN, van der

Koendert Jacob (Koen) RUITER, geb. 06-1964 Ossenzijl

x Arlette CROK

Igor RUITER, geb. circa 1990

Rens RUITER, geb. circa 1990

Hielkje Alberts RUITER, geb. 05-09-1895 Ossenzijl, ovl. 14-06-1897 Ossenzijl

Bene Alberts RUITER, geb. 26-07-1897 Ossenzijl, ovl. 05-03-1979 Steenwijk

Hielkjen Hendriks RUITER, geb. 24-09-1855 Ossenzijl, ovl. 11-12-1855 Ossenzijl

Hielkjen Hendriks RUITER, geb. 15-12-1856 Ossenzijl, ovl. 28-01-1946 Spanga?

x 01-03-1884 Weststellingwerf Fedde Wiegers SCHRAA, geb. 06-12-1858 Munnekeburen, ovl. 04-03-1895 Nijetrijne, turfmaker

Jan Hendriks RUITER, geb. 14-11-1858 Ossenzijl, ovl. 14-10-1859 Ossenzijl

Jan Hendriks RUITER, geb. 03-11-1860 Ossenzijl, ovl. 01-04-1946 Kuinre

x 31-05-1889 Kuinre Wiebigje Wijpkes (Wiep) KOOPMANS, geb. 27-06-1862 Kuinre, ovl. 20-01-1934 Kuinre, dienstmeid

Beene RUITER, geb. 08-04-1890 Kuinre, ovl. 30-08-1901 Kuinre

Dina RUITER, geb. 24-10-1892 Kuinre, ovl. 26-04-1983 Wolvega

Hendrik RUITER, geb. 1-1895 Kuinre, ovl. 24-03-1895 Kuinre

Hendrikje (Henne) RUITER, geb. 28-08-1896 Kuinre, ovl. 11-03-1985 Wolvega

Wypke RUITER, geb. 10-01-1900 Kuinre, ovl. 03-09-1983 Wolvega

x 10-11-1928 Kuinre Eva VRIES, de, geb. 19-01-1902 Kuinre, ovl. 20-06-1960 Kuinre

Jan RUITER, geb. 07-03-1930 Kuinre, ovl. 08-07-2008 Tiel (zkh)

x 23-11-1962 Deil Hendrijntje Judica BOUMAN, geb. 23-10-1940

Wijpke (Wibo) RUITER, geb. 26-01-1968 Culemborg

Melis RUITER, geb. 28-11-1933 Kuinre

x Elisabeth (Lies) MULDER, geb. 15-01-1935 Grootegast, ovl. 01-11-2009 Meppel

Evaline RUITER, geb. 10-04-1960 Kuinre

x Diederik GROEN

Harmina (Herma) RUITER, geb. 11-12-1962 Kuinre

x Jan SOER

Wijbigje Antje RUITER, geb. 18-08-1936 Kuinre

x 15-07-1960 Kuinre Halbe MEIJER, geb. 24-12-1932 Oosterbierum, ovl. 15-07-1996 Emmeloord

Willem (Wim) RUITER, geb. 15-02-1942 Kuinre, ovl. 03-01-2011 Almelo

x 30-06-1965 Kuinre Jantje (Janny) WIETSMA, geb. 04-10-1943 Kuinre

Hanneke Lia RUITER, geb. 12-09-1967 Marken

x Gerrit KISTEMAN, geb. 03-02-1963

Evalien RUITER, geb. 14-10-1968 Marken

x Sybe NN

Bene Hendriks RUITER, geb. 02-09-1862 Oldemarkt, ovl. 12-09-1882 Doesburg

Koop Hendriks RUITER, geb. 01-08-1864 Ossenzijl, ovl. 15-04-1953 Ossenzijl

x 05-05-1894 Oldemarkt Jacobje (Joukje) KUIT, geb. 21-08-1872 Ossenzijl, ovl. 03-06-1941 Ossenzijl

Hendrik RUITER, geb. 14-04-1895 Ossenzijl, ovl. 1975 Zwartsluis

x1 15-05-1920 Oldemarkt Wijke PLATJE, geb. 15-06-1897 Haskerdijken, ovl. 07-07-1941 Meppel, dienstbode

x2 na 1939 Margje BOSCH

Jacobje (Joukje) RUITER, geb. 11-03-1921 Ossenzijl

x 21-02-1952 Klaas GRAAF, van der, geb. 28-02-1923 Holten, schipper

Brugt RUITER, geb. 14-04-1922 Ossenzijl, ovl. 26-10-1993 Ossenzijl

x Cornelisje (Corrie) VISSER

Alberdina RUITER, geb. circa 1945

x Henk WEIDE, van der

Henjo RUITER, geb. circa 1945

x1 voor 1980 (gesch. na 1995) Jeannette HOPMAN

x2 na 1995 Annemiek MANDJES

Floris RUITER, geb. 08-08-1980 Utrecht

Roeland RUITER, geb. 27-04-1983 Nieuwegein

Seth RUITER, geb. 12-09-1995 Enkhuizen

Marijke RUITER, geb. circa 1945

x Piet BUITEN, van

Wijke RUITER, geb. circa 1945

x Johan KNOL

Femmigje (Fem) RUITER, geb. 10-10-1923 Ossenzijl

x 1950 Cornelis GRAAF, van der, geb. 05-03-1924 Sas van Gent, ovl. voor 2005, schipper

Koop RUITER, geb. 20-07-1926 Ossenzijl, ovl. 15-08-2005

x 10-03-1950 Zwartsluis Annigje RIJFKOGEL, geb. 24-06-1929, ovl. 04-02-2008

Annigje (Annie) RUITER, geb. 17-01-1951 Haarlemmermeer

Wijke RUITER, geb. 21-03-1952 Haarlemmermeer

Hennie RUITER, geb. 04-08-1953 Haarlemmermeer, ovl. 20-03-2002

Jaap RUITER, geb. 18-10-1927 Ossenzijl

x 12-10-1951 Dubbeldam (Dordrecht) Alida Christina (Annie) GRAAF, van der, dienstbode bij burgemeester

Henri (Henk) RUITER, geb. 15-10-1952 Dordrecht

x 19-10-1972 Eindhoven Fija PIEPER, geb. 21-05-1952 Eindhoven

Susanne RUITER, geb. 10-05-1979 Utrecht

Mathijs RUITER, geb. 25-04-1981 Utrecht

Berend Christiaan (Ben) RUITER, geb. 26-04-1956 Utrecht

x Jeanette TUINDER, den

Jill RUITER, geb. circa 1980

Lynn RUITER, geb. circa 1980

Noah RUITER, geb. circa 1980

Geeske RUITER, geb. 01-02-1928 Ossenzijl

x Jan SCHAART, van der, geb. 30-05-1927 Sliedrecht

Thijs RUITER, geb. 04-11-1931 Ossenzijl, ovl. 02-02-2003 Geleen

x1 17-04-1957 Utrecht Toontje SCHEE, van der, geb. 03-02-1928, ovl. 22-11-1996, kleuterjuffrouw

x2 1997 Janny NIJHOF

Henk RUITER, geb. 21-01-1959 Geleen, ovl. 30-03-2013

x 11-01-1986 Geleen Monique TIMMERMANS

Thijs RUITER, geb. 08-04-1960 Geleen

x 26-08-1991 Hilly MULLENS

Bram RUITER, geb. 11-11-1993 Baarn

Koen RUITER, geb. 02-09-1995 Soest

Joop RUITER, geb. 09-05-1961 Geleen, ovl. 16-08-2008 Italiaanse Alpen

x 7-2008 Astrid LEEUWEN, van

Jacob (Jaap) RUITER, geb. 04-08-1902 Ossenzijl, ovl. 29-10-1969 Ossenzijl

x 1924 Jantje DOEVEN, geb. 26-07-1903 Weststellingwerf, ovl. 21-10-1969 Ossenzijl

Koop RUITER, geb. 04-11-1925 Oldemarkt, ovl. 14-11-1994 Emmeloord

x 14-12-1949 Maaike BOOTSMA, geb. 08-12-1926 Ossenzijl, ovl. 13-05-2016 Emmeloord

Jaap RUITER, geb. 10-01-1951 Ossenzijl

x Kicky HEIDEKAMP, geb. Emmeloord

Melle RUITER, geb. 18-12-1986 Groningen

x Linda Aisha DALSUM, van

Mia Fleur RUITER, geb. 25-01-2016 Groningen

Tom Koop RUITER, geb. 21-01-1990 Groningen

Rosa Roeleke RUITER, geb. 16-10-1996

Lutje (Loes) RUITER, geb. 19-06-1952 Ossenzijl

x Piet SCHILDER, geb. Kampen

Sijbrand RUITER, geb. 26-10-1955 Ossenzijl

Jantje (Janneke) RUITER, geb. 26-01-1960 Ossenzijl

x Jaap MAZEE, geb. Ens

Gerben RUITER, geb. 11-09-1928 Ossenzijl, ovl. 23-06-1988 Gieten

x 14-12-1949 Klaasje BRAAD, geb. 16-02-1928 Ossenzijl, ovl. 18-05-2013 Ter Apel

Jantje RUITER, geb. 13-11-1950 Havelterberg

x 17-09-1970 Emmeloord Adolf (Dolf) KUIPER, geb. 05-02-1950 Nijetrijne

Klaasje Rebecca (Karin) KUIPER, geb. 01-06-1972 Heerenveen

x 07-07-2000 Heerhugowaard Geert (Gerard) HUIZING, geb. 15-12-1972

Sabine Erica HUIZING, geb. 27-12-2001 Alkmaar

Willem David (Danny) HUIZING, geb. 25-07-2003 Alkmaar

Willemke Mirjam (Wilma) KUIPER, geb. 01-07-1973 Emmeloord

x 15-08-1997 Alkmaar Marcellino (Michel) VEEN, van, geb. 21-02-1966

Hiltje (Hilde) RUITER, geb. 19-06-1953 Ossenzijl

x 25-11-1976 Assen Gerard BERG, van de, geb. 20-09-1953

Jacoba (Zus) RUITER, geb. 03-08-1931 Ossenzijl

x 16-09-1952 Steffen JONKMAN, geb. 16-06-1930 Ossenzijl, ovl. 25-04-1994 Zwolle

Jan RUITER, geb. 06-01-1933 Ossenzijl, ovl. 20-11-2014 Emmeloord

x 03-04-1957 Anna Maria (Maria) BOOTSMA, geb. 03-05-1936 Ossenzijl

Jantje (Marjanneke) RUITER, geb. 22-07-1963 Heerenveen

x 31-03-1982 Sjirk HOFSTRA, geb. 22-09-1959 Emmeloord, ovl. 28-10-2015 Emmeloord

Sijbrand RUITER, geb. 09-12-1967 Emmeloord

Koop Gerben (Gerko) RUITER, geb. 23-06-1972 Emmeloord, ovl. 19-08-2016 De Mortel

x 23-04-2004 Yvonne GEERTS, geb. 21-12-1971 Boerdonk (NB)

Iris Walthera Maria RUITER, geb. 23-01-2005 De Mortel

Luca Jan Wilhelmus RUITER, geb. 28-09-2007 De Mortel

Wipkje RUITER, geb. 28-05-1906 Ossenzijl, ovl. 04-12-1981 Ossenzijl

x 05-04-1930 Oldemarkt Karst KOOIJ, geb. 1902 Oldemarkt, ovl. 1977, slijper

Tjalligje Hendriks RUITER, geb. 04-02-1867 Ossenzijl, ovl. 21-10-1948 Ossenzijl

x 25-11-1893 Oldemarkt Kleis Wouters SCHAAP, geb. 10-05-1865 Sneek, ovl. 30-10-1950 Ossenzijl, visser

Hinke Hendriks RUITER, geb. 21-06-1869 Ossenzijl, ovl. 27-06-1918 Zwolle (zkh)

x 27-04-1912 Oldemarkt Koendert Michiels HULZINGA, geb. 30-04-1865 Oldemarkt, ovl. 27-12-1926 Ossenzijl, veehouder

Joost Alberts RUITER, geb. 02-12-1824 Ossenzijl, ovl. 10-02-1886 Kuinre

x 21-04-1854 Oldemarkt Engeltje Andries KREMER, geb. 14-09-1828 Oldemarkt, ovl. 29-01-1888 Kuinre

Albert Joosten DE RUITER, geb. 26-11-1863 Scherpenzeel, ovl. 24-11-1942 Egmond aan Zee

x 14-08-1891 Lemsterland Froukje Jans HUISMAN, geb. 14-07-1870 Lemmer, ovl. 26-12-1927 Amsterdam

Jan DE RUITER, geb. 09-10-1892 Lemsterland, ovl. 30-05-1893 Lemsterland

Engelina DE RUITER, geb. 04-12-1893 Lemmer

x 02-07-1913 Amsterdam Frederik STAKELBEEK, geb. 14-03-1889 Meppel, timmerman, aannemer, sigarenwinkelier

Jan DE RUITER, geb. 01-12-1895 Lemmer

x 26-01-1916 Amsterdam Elisabeth Adriana Wilhelmina BROUWER, geb. 06-09-1897 Amsterdam

Alberdina DE RUITER, geb. 27-09-1916 Amsterdam

Froukje DE RUITER, geb. 16-08-1919 Amsterdam, ovl. 04-11-1919 Amsterdam

Adriana Elisabeth DE RUITER, geb. 15-08-1920 Amsterdam

Joseph Johannes DE RUITER, geb. 14-02-1921 Amsterdam, ovl. 09-10-1921 Amsterdam

Jan DE RUITER, geb. 30-08-1923 Amsterdam

Albertus Franciscus DE RUITER, geb. 07-11-1924 Amsterdam

Froukje DE RUITER, geb. 02-08-1926 Amsterdam, ovl. 12-02-1929 Amsterdam

Engelina DE RUITER, geb. 18-03-1928 Amsterdam

Johanna DE RUITER, geb. 07-01-1930 Amsterdam

Froukje DE RUITER, geb. 02-08-1931

Elisabeth DE RUITER, geb. 06-11-1932 Amsterdam

Joost DE RUITER, geb. 02-02-1936 Amsterdam

Joost DE RUITER, geb. 24-08-1897 Lemmer

x 06-01-1926 Amsterdam Elisabeth GERRITS, geb. circa 1898 Watergraafsmeer

Jacob DE RUITER, geb. 01-12-1899 Lemmer

x 18-04-1923 Amsterdam Carolina Wilhelmina BOOR, van der, geb. 13-03-1902 Dordrecht

Sophia Dorothea DE RUITER, geb. 08-11-1924 Amsterdam

Froukje DE RUITER, geb. 01-10-1928 Amsterdam

Jacob DE RUITER, geb. 17-06-1930 Amsterdam

Carlolina Wilhelmina DE RUITER, geb. 13-06-1932 Zuidhorn

Antonia DE RUITER, geb. 30-03-1937 Amsterdam

Henriette Sophie Dorothee DE RUITER, geb. 23-01-1939 Amsterdam

Froukje DE RUITER, geb. 01-01-1903 Lemmer, ovl. 04-03-1986 Amsterdam

x 04-10-1922 Amsterdam Albert ALDERLIESTE, geb. 18-12-1895 Amsterdam, ovl. 05-02-1970 Amsterdam, instrumentmaker, metaaldraaier, chauffeur

Antoon DE RUITER, geb. 10-01-1907 Amsterdam

Joost Wiegers RUITER, geb. Wetering, ged. 19-01-1783 Blokzijl, ovl. 25-01-1871 Spanga

x 15-08-1804 Scherpenzeel Margje Berends BOSSCHA, geb. circa 1769 Nijensleek, ovl. 30-06-1837 Spanga

Geertje Joosten DE RUITER, geb. 29-07-1805 Spanga, ovl. 17-03-1860 Heerenveen

x 27-03-1831 Schoterland Hendrik Gerrits BLOEMSMA, geb. 09-05-1796 Nijehaske, ovl. 05-12-1869 Heerenveen, meestersmid

Femmigje Joosten DE RUITER, geb. 19-01-1808 Spanga, ovl. 23-05-1879 Kuinre

x 29-04-1830 Kuinre Harm Jans ENS, van, geb. circa 1806 Blankenham, ovl. 19-10-1852 Kuinre, kastelein

Grietje Joosten RUITER, geb. 18-02-1810 Spanga, ovl. 27-02-1849 Ossenzijl

x 03-04-1831 Oldemarkt Hendrik Hendriks SCHAAP, geb. 01-05-1809 Oldemarkt, ovl. 18-08-1854 Ossenzijl, boerenknecht, schipper

doodgeb. zoon RUITER, geb. 19-05-1812 Spanga

Wieger Joosten DE RUITER, geb. 25-08-1813 Spanga, ovl. 03-05-1871 Munnekeburen

x 24-08-1837 Weststellingwerf Artje Wybes OOSTERHOF, geb. 23-05-1814 Wolvega, ovl. 22-11-1889 Munnekeburen

Joost Wiegers DE RUITER, geb. 11-06-1838 Munnekeburen, ovl. 15-02-1897 Munnekeburen

x 09-06-1866 Weststellingwerf Wibbigje Alberts KOOPMAN, geb. 29-06-1845 Munnekeburen, ovl. 23-10-1924 Munnekeburen

Artje Joosten DE RUITER, geb. 16-05-1867 Munnekeburen, ovl. 22-10-1867 Munnekeburen

Wieger Joosten DE RUITER, geb. 07-06-1869 Munnekeburen, ovl. 16-04-1941 Elst

x 07-06-1898 Oudewater Johanna Catharina BOER, geb. 19-09-1875 Oudewater, ovl. 13-01-1946 Elst

Joost Wieger DE RUITER, geb. 05-05-1899 Elst, ovl. 07-10-1958 Deventer

x 22-07-1930 Zeist Olga Hubertine LANKEREN MATTHES, van, geb. 14-04-1902 Amsterdam, ovl. na 1958

Wieger Joost DE RUITER, geb. 23-05-1931 Amsterdam

Dirk DE RUITER, geb. 16-07-1932 Amsterdam

Anton Adriaan DE RUITER, geb. 21-04-1934 Amsterdam

Maarten Lodewijk DE RUITER, geb. 24-11-1938 Amsterdam

Albertinus DE RUITER, geb. 03-08-1942 Amsterdam

Cornelia Johanna Catharina DE RUITER, geb. 08-01-1903 Elst

x Hendrik Johannes BRINKHORST, geb. 12-03-1902 Rheden, ovl. 07-10-1958 Deventer

Wibbina DE RUITER, geb. 12-07-1906 Elst

x 05-09-1933 Floris Adriaan GELDER, de, geb. 18-02-1898 Utrecht

Albert Joosten DE RUITER, geb. 28-06-1871 Munnekeburen, ovl. 05-09-1954 Munnekeburen

x 23-05-1901 Schoterland Zwaantje KLIJNSMA, geb. 07-01-1877 Echten, ovl. 14-08-1957 Munnekeburen

Joost DE RUITER, geb. 14-08-1903 Oosterbeek, ovl. 16-03-1986 Heerenveen

Jeltje DE RUITER, geb. 12-12-1904 Weststellingwerf

x 24-03-1925 Borne H.T. VEEN, van der, dierenarts

Wiebe Jacobus Joosten DE RUITER, geb. 05-09-1880 Munnekeburen, ovl. 15-04-1881 Munnekeburen

Albertinus Joosten DE RUITER, geb. 17-02-1882 Munnekeburen, ovl. 13-02-1940 Heerenveen (zkh)

Artje Joosten DE RUITER, geb. 04-10-1886 Munnekeburen, ovl. 27-07-1955 Tuk

x 24-05-1911 Amsterdam Albert KLIJNSMA, geb. 30-08-1884 Oosterzee, ovl. 09-10-1970 Heerenveen (zkh), gemeenteontvanger

Aaltje Wiegers RUITER, geb. 02-12-1840 Munnekeburen, ovl. 14-07-1842 Munnekeburen

Aaltje Wiegers RUITER, geb. 16-07-1845 Munnekeburen, ovl. 10-09-1883 Munnekeburen

Jan Wiegers RUITER, geb. Muggenbeet, ged. 27-03-1785 Blokzijl, ovl. 08-11-1884 Oldelamer

x1 18-03-1809 Spanga Geertje Roelofs BULT, geb. circa 1790 Spanga, ovl. 23-08-1843 Ossenzijl, boerin

x2 18-06-1852 Oldemarkt Femmigjen Egberts ETTEN, geb. 15-07-1783 Kalenberg, ovl. 13-02-1865 Ossenzijl

Wieger Jans DE RUITER, geb. 15-04-1810 Scherpenzeel, ovl. 27-07-1883 Oldelamer

x1 05-12-1834 Oldemarkt Gerritje Willems TIMMERMAN, geb. 29-01-1809 Spanga, ovl. 29-08-1836 Oldelamer, dienstmaagd

x2 26-01-1839 Oldemarkt Geesje Wolters NIJMEIJER, geb. 31-07-1817 Munnekeburen, ovl. 19-05-1878 Oldelamer, dienstmaagd

Jan Wiegers DE RUITER, geb. 07-01-1836 Ossenzijl, ovl. 12-11-1911 Nijetrijne

x 08-03-1861 Weststellingwerf Jacobje Jansen NIJMEIJER, geb. 17-09-1838 Munnekeburen, ovl. 10-02-1920 Nijetrijne, arbeidster

Wieger Jans DE RUITER, geb. 12-12-1861 Munnekeburen, ovl. 09-12-1933 Nijetrijne

x 03-03-1900 Weststellingwerf Jantje Jochems RUITER, de, geb. 19-08-1871 Oldetrijne, ovl. 05-1947 Spanga

Jantje Jans DE RUITER, geb. 10-11-1864 Scherpenzeel, ovl. 09-04-1959 Kalenberg

x 21-03-1903 Steenwijkerwold Jacob Geerts BEEK, van, geb. 01-03-1868 Steenwijkerwold, ovl. voor 1959, turfmaker

Gerritje Jans DE RUITER, geb. 06-07-1866 Scherpenzeel, ovl. 11-09-1962 Hoogeveen

x 15-03-1890 Steenwijkerwold Klaas Jans BROUWER, geb. 13-04-1867 Havelte, arbeider

Geesje Jans DE RUITER, geb. 03-02-1870 Scherpenzeel, ovl. 05-01-1954 Spanga

x 27-05-1898 Lemsterland Jan Koops MAST, geb. 23-03-1870 Oosterzee, werkman

Geertje Jans DE RUITER, geb. 03-08-1871 Nijetrijne, ovl. 09-02-1959 Kalenberg

x 18-03-1905 Nijetrijne Hendrik Paulus WESTRA, geb. 19-06-1876 Spanga, ovl. 11-07-1932 Weststellingwerf, arbeider

Arie RUITER, geb. 03-10-1897 Nijetrijne, ovl. 02-12-1897 Nijetrijne

Hiltje Jans DE RUITER, geb. 12-12-1872 Nijetrijne, ovl. 08-12-1962 Hoogeveen

Jansen Jans DE RUITER, geb. 08-06-1874 Nijetrijne

Geertje Jans DE RUITER, geb. 22-02-1877 Nijetrijne

Berend Jans DE RUITER, geb. 10-04-1879 Nijetrijne, ovl. 10-1955 Nijetrijne

Wolter Wiegers DE RUITER, geb. 01-12-1839 Oldelamer, ovl. 18-09-1913 Lonneker (Zuid-Eschmarke)

x 22-05-1863 Weststellingwerf Pietje Piers SCHOEGJE, geb. 09-03-1840 Delfstrahuizen, ovl. 06-03-1887 Beerzerveld

Geesje Wolters DE RUITER, geb. 09-04-1864 Oldelamer, ovl. 13-05-1907 Daarlerveen

x 22-05-1886 Hellendoorn Laurens Koops DAM, geb. 19-06-1858 Avereest

Pier Wolters DE RUITER, geb. 29-12-1865 Oldelamer, ovl. 30-11-1948 Ommen

x 21-03-1892 Den Ham Aaltje Pieters DAM, geb. 13-01-1868 Avereest, ovl. 02-10-1942 Ommen

Wolter DE RUITER, geb. 17-02-1892 Den Ham, ovl. 18-03-1892 Den Ham

Pieter DE RUITER, geb. 14-10-1893 Vroomshoop (Den Ham), ovl. 03-11-1968 Beerzerveld (Ambt Ommen)

x 23-05-1919 Den Ham Berendje LANGE, de, geb. 25-03-1892 Hellendoorn, ovl. 09-04-1979 Hardenberg

Pier DE RUITER, geb. 20-10-1919 Beerzerveld (Ambt Ommen), ovl. 11-12-1961 Scheveningen

x 15-11-1940 Den Ham Diena JONG, de, geb. 04-04-1916 Den Ham, ovl. 22-01-1985 Ommen, dienstbode

Pieter (Piet) DE RUITER, geb. 09-05-1942 Vroomshoop (Den Ham)

x 27-08-1971 Ommen Femmigje Roelofje JASPER, geb. 25-02-1946 Beerzerveld (Ommen), naaister

Dianne Mariska (Dianne) DE RUITER, geb. 26-08-1977 Rotterdam

x Johannes Willem (Hans) RUIJTER, de, geb. 28-07-1974 Baarn, aa accountant

Mina Gezina (Mini) DE RUITER, geb. 29-11-1945 Vroomshoop (Den Ham), ovl. 01-07-2003 Stadskanaal

x 19-12-1969 Ommen Gerrit Jan (Gerjan) FLIM, geb. 13-12-1943 Ambt Hardenberg, docent wis- en natuurkunde

Karin Dianne (Karin) FLIM, geb. 02-09-1974 Sappemeer

x Gerben SCHUTTE, geb. 18-01-1977 Groenlo, financieel analist

Berendje (Betsie) DE RUITER, geb. 18-05-1950 Scheveningen

x 21-05-1971 Ommen Egbertus (Egbert) RIBBERINK, geb. 17-12-1946 Beerze (Ommen), heftruckchauffeur

Peter Egbertus Alexander RIBBERINK, geb. 16-06-1974 Hardenberg

x 11-11-2005 Vriezenveen Natalia Wladimirovna (Natasha) ULYANAVA, geb. 04-05-1979 Nizhni Novgorot (Rusland), wetenschappelijk medewerkster economie

Martine Henrieke RIBBERINK, geb. 11-09-1977 Vroomshoop (Den Ham)

x 20-05-2005 Den Ham Roald EISING, geb. 04-08-1975 Westerbork, projectleider electrotechnische installaties

Jan DE RUITER, geb. 02-07-1954 Den Haag

x 05-11-1976 Den Haag Yvonne Bernadette BOS, van den, geb. 23-09-1956 Den Haag, administratief medewerkster

Benjamin Peter Johan (Benno) DE RUITER, geb. 07-10-1984 Utrecht

x Janske Wilhelmina (Heidy) MOURIK, van, geb. 06-02-1985 Vuren (Lingewaal), fysiotherapeute

doodgeb. kind DE RUITER, geb. 23-02-1923 Beerzerveld (Ambt Ommen)

doodgeb. kind DE RUITER, geb. 19-04-1925 Beerzerveld (Ambt Ommen)

Jan DE RUITER, geb. 30-10-1932 Beerzerveld (Ambt Ommen)

x 16-11-1956 Hardenberg Grietje RAVENHORST, geb. 16-11-1935 Stad Hardenberg

Berendje (Betsie) DE RUITER, geb. 17-07-1961 Hardenberg

x 11-06-1982 Ommen Hendrik (Henk) HIERINK, geb. 27-03-1957 Beerzerveld (Ommen), spoorwegemployƩ

Daniëlle HIERINK, geb. 29-03-1985 Hardenberg

Arjan HIERINK, geb. 25-10-1987 Hardenberg

Gerieke Marije (Marije) HIERINK, geb. 03-12-1991 Hardenberg

Johannes (Hans) DE RUITER, geb. 15-06-1964 Beerzerveld (Ommen)

x 23-10-1992 Den Ham Jeanette VOS, geb. 10-12-1968 Vriezenveen, medewerkster thuiszorg (alphahulp)

Mart DE RUITER, geb. 25-08-1998 Westerhaar (Vriezenveen)

Nienke DE RUITER, geb. 27-05-2001 Westerhaar (Twenterand)

Pieter (Piet) DE RUITER, geb. 10-09-1966 Beerzerveld (Ommen)

x 05-11-1993 Vrienzenveen Regina VISSER, geb. 31-08-1968 Den Ham, verpleegkundige

Rick DE RUITER, geb. 31-07-1997 Hardenberg

Sylke DE RUITER, geb. 23-07-2003 Hardenberg

Wolter DE RUITER, geb. 08-04-1896 Ambt Ommen, ovl. 25-01-1970 Hardenberg

x 12-08-1921 Den Ham Gerritdina MELENBERG, geb. 04-11-1901 Den Ham, ovl. 24-12-1969 Hardenberg

Pier DE RUITER, geb. 01-12-1921 Beerzerveld, ovl. 09-12-1987 Hardenberg

x 09-09-1953 Ommen Johanna (Jo) LUBBERS, geb. 07-03-1930 Den Ham, ovl. 10-04-1990 Hardenberg

Wolter DE RUITER, geb. 18-10-1956 Beerzerveld (Ommen)

x 06-11-1981 Ommen Geraldine BOLKS, geb. 05-01-1964 Beerzerveld (Ommen)

Edwout DE RUITER, geb. 30-11-1981 Den Ham

Ramon DE RUITER, geb. 06-05-1985 Den Ham

Sander DE RUITER, geb. 02-03-1987 Den Ham

Hendrik Jan (Henk) DE RUITER, geb. 10-09-1961 Beerzerveld (Ommen)

x 03-07-1981 Ommen Hendrikje (Hennie) BOLKS, geb. 26-06-1961 Beerzerveld (Ommen)

Deborah DE RUITER, geb. 29-10-1981 Den Ham

x 2014 Maurice MANUPUTTIJ

Harald DE RUITER, geb. 18-03-1986 Den Ham

Gerritdina DE RUITER, geb. 29-10-1964 Hardenberg

x 04-09-1986 Hardenberg Henk Jan GRIMME, geb. 26-08-1963 Hardenberg

Aniek GRIMME, geb. 23-07-1988 Ommen

Danny GRIMME, geb. 02-06-1993 Hardenberg

Tessa GRIMME, geb. 02-06-1993 Hardenberg

Roelof DE RUITER, geb. 08-05-1923 Beerzerveld (Ambt Ommen), ovl. 12-05-1997 Almelo

x 17-05-1950 Ommen Johanna (Jo) KOK, geb. 16-02-1928 Den Ham

Gerritdina DE RUITER, geb. 30-01-1952 Beerzerveld (Ommen)

x 27-06-1973 Almelo Wim SJOERS, geb. 15-05-1950 Almelo

Stefan SJOERS, geb. 12-12-1986 Almelo

Hennie DE RUITER, geb. 16-04-1953 Beerzerveld (Ommen)

x 21-09-1973 Almelo Wim JONG, de, geb. 22-02-1951 Hellendoorn

Reinier DE JONG, geb. 30-06-1983 Almelo

Joke DE JONG, geb. 29-12-1984 Almelo

Wolter DE RUITER, geb. 24-10-1960 Almelo

x 23-11-1990 Almelo Eliane BRUINS, geb. 03-07-1965 Almelo

Manon DE RUITER, geb. 25-11-1991 Almelo

Maikel DE RUITER, geb. 12-06-1995 Almelo

Albertus (Bertus) DE RUITER, geb. 30-07-1926 Beerzerveld (Ambt Ommen)

x 04-07-1956 Ommen Beekje (Bea) BENJAMINS, geb. 08-04-1923 Hardenberg

Gerritdina DE RUITER, geb. 12-05-1957 Beerzerveld (Ommen)

x 30-09-1983 Ommen Johan WOELDERINK, geb. 27-12-1958 Beerzerveld (Ommen)

Rineke WOELDERINK, geb. 01-02-1986 Hardenberg

Maaike WOELDERINK, geb. 22-06-1988 Hardenberg

Ruud WOELDERINK, geb. 22-01-1991 Hardenberg

Lars WOELDERINK, geb. 24-09-1992 Hardenberg

Hendrikje DE RUITER, geb. 10-05-1959 Beerzerveld (Ommen)

x 30-03-1978 Hardenberg Wim SNOEIJINK, geb. 17-09-1952 Hardenberg

Ilse SNOEIJINK, geb. 19-09-1978 Hardenberg

x 18-10-2002 Hardenberg Rene NAPEL, ten, geb. 11-06-1975 Hardenberg

Jos SNOEIJINK, geb. 25-10-1985 Hardenberg

Marianne DE RUITER, geb. 05-11-1962 Beerzerveld (Ommen)

Aaltje (Alie) DE RUITER, geb. 06-05-1931 Beerzerveld (Ambt Ommen)

x 27-08-1952 Ommen Teunis Martinus (Tinus) KELDER, geb. 26-02-1926 Ambt Hardenberg

Jan Herm KELDER, geb. 14-07-1953 Beerzerveld (Ambt Ommen)

x 20-06-1974 Hardenberg Diny BERG, van de, geb. 29-03-1954 Hardenberg

Ingvild KELDER, geb. 19-03-1977 Elst

x 18-10-2003 Groningen Rogier JACOBS, geb. 24-01-1976 Groningen

Sigrun KELDER, geb. 08-11-1978 Emmen

Jarno KELDER, geb. 12-05-1984 Emmen

Wolter (Wout) KELDER, geb. 24-03-1956 Hardenberg

x1 1978 Hardenberg (gesch. 1991 Hoogeveen) Thea Carmen WIERINGA, geb. 1955 Coevorden

x2 11-09-1998 Hoogeveen Sandra KROEP, geb. 01-03-1968 Rotterdam

Maaike KELDER, geb. 31-08-1981 Hoogeveen

Joost KELDER, geb. 15-06-1983 Hoogeveen

Joris KELDER, geb. 23-06-1985 Hoogeveen

Maartje KELDER, geb. 29-04-1987 Hoogeveen

Pascal KELDER, geb. 12-06-1993 Dordrecht

Celine KELDER, geb. 06-04-2000 Hoogeveen

Christina Johanna KELDER, geb. 17-04-1958 Hardenberg

x Edo VERSTEEGH

Martinus Teunis KELDER, geb. 25-03-1961 Hardenberg

x1 1982 Nijkerk (gesch. 1985) Jeanne THEIJN, geb. 25-09-1958 Den Haag

x2 15-11-1995 Nijkerk Petra HULSHUIZEN, geb. 06-02-1965 Arnhem

Imke KELDER (LATER OOMEN), geb. 01-06-1984 Hardenberg

Jasper KELDER, geb. 29-06-1996 Harderwijk

Floris KELDER, geb. 06-12-2001 Nijkerk

Edwin KELDER, geb. 31-05-1971 Hardenberg

Gerrit DE RUITER, geb. 15-05-1934 Beerzerveld (Ambt Ommen), ovl. 17-11-1980 Hardenberg

x 28-10-1959 Ommen Hermpje BOS, geb. 13-05-1933 Ambt Hardenberg

Gerritdina (Gerrie) DE RUITER, geb. 04-12-1960 Beerzerveld (Ommen)

x 23-12-1983 Ommen Henny WERFHORST, van de, geb. 21-05-1955 Hardenberg

Jacqueline VAN DE WERFHORST, geb. 23-09-1984 Hardenberg

Gerwin VAN DE WERFHORST, geb. 18-12-1985 Hardenberg

Mayrah VAN DE WERFHORST, geb. 04-09-1989 Hardenberg

Berend DE RUITER, geb. 25-06-1963 Beerzerveld (Ommen)

Wolter Richard DE RUITER, geb. 06-12-1972 Beerzerveld (Ommen)

Pieter (Piet) DE RUITER, geb. 21-11-1936 Beerzerveld (Ommen)

x 19-09-1961 Ommen Diny PULLEN, geb. 29-08-1939 Ambt Hardenberg

Hendrik Jan DE RUITER, geb. 06-07-1962 Manokwari (Ned. Nieuw-Guinea)

Gerritdina DE RUITER, geb. 20-04-1964 Nijkerk

x 23-04-1987 Deventer Teun HANEKAMP, geb. 17-12-1963 Deventer

Giel HANEKAMP, geb. 04-11-1989 Terwolde

Tom HANEKAMP, geb. 14-11-1991 Terwolde

Jet HANEKAMP, geb. 17-10-1996 Terwolde

Gesine DE RUITER, geb. 18-09-1967 Deventer

x 23-08-1996 Deventer Jan HOOGENBERG, geb. 28-09-1964 Hoorn

Nienke HOOGENBERG, geb. 14-09-1997 Diepenveen

Joep HOOGENBERG, geb. 01-06-1999 Diepenveen

Sam HOOGENBERG, geb. 16-02-2002 Diepenveen

Bart HOOGENBERG, geb. 11-09-2005 Diepenveen

Gerritdina (Diny) DE RUITER, geb. 13-01-1940 Beerzerveld (Ambt Ommen)

x 29-06-1960 Ommen Albertus (Ab) JONG, de, geb. 28-06-1939 Den Ham, ovl. 18-11-2005 Beerzerveld (Ommen)

Heine Johannes DE JONG, geb. 14-12-1960 Beerzerveld (Ommen)

x Janny SMITS, geb. 08-06-1963 Maurik

Jelte DE JONG, geb. 11-01-1994 Hardenberg

Jorit DE JONG, geb. 14-03-2002 Hardenberg

Gerritdina DE JONG, geb. 12-11-1962 Beerzerveld (Ommen)

x 27-01-1984 Hardenberg Gerrit PLAGGENMARSCH, geb. 30-11-1960 Hardenberg

Ivonne DE JONG, geb. 23-07-1968 Beerzerveld (Ommen)

x 09-05-2005 Matthias SAUERESSIG

Johannes DE RUITER, geb. 18-12-1898 Ambt Ommen, ovl. 28-12-1898 Beerzerveld

Johanna DE RUITER, geb. 11-03-1901 Beerzerveld (Ambt Ommen), ovl. 21-12-1986 Vroomshoop (Den Ham)

x 08-12-1922 Den Ham Albert MELENBERG, geb. 22-02-1897 Den Ham, ovl. 17-02-1976 Vroomshoop (Den Ham), arbeider

Roelof MELENBERG, geb. 02-05-1923 Vroomshoop, ovl. voor 2006

x Ida MARING, geb. 11-03-1927 Rotterdam

Albert (Bert) MELENBERG, geb. 05-03-1959

x Mariann SCHOP, geb. 13-06-1967

Gerry MELENBERG, geb. 07-12-1961

Johannes (Hans) MELENBERG, geb. 02-05-1964

x Corrie SCHOP, geb. 23-05-1965

Pier MELENBERG, geb. 11-04-1928

x Hendrikje BENJAMINS, geb. 26-02-1929

Albert MELENBERG, geb. 28-09-1951

x Bella HEIKENS, geb. 27-07-1952

Hendrikje (Henny) MELENBERG, geb. 24-01-1955

x Harm POTGIETER, geb. 27-11-1951

Johanna (Joke) MELENBERG, geb. 02-04-1960

x Jan POSTHUMUS, geb. 31-10-1951

Herma MELENBERG, geb. 15-07-1965

Gerritdina MELENBERG, geb. 13-08-1930

Alie MELENBERG, geb. 27-03-1933

x Jan KOBUS, geb. 10-02-1934 Vriezenveen

Derk MELENBERG, geb. 16-03-1935, ovl. voor 2006

x1 circa 1970 (gesch. na 1973) Hannie HILBERINK, geb. 31-10-1943

x2 circa 1980 Moniq POST, geb. 05-08-1960

Albert (Bert) MELENBERG, geb. 27-07-1970

Han MELENBERG, geb. 18-10-1973

Pietje Fokje DE RUITER, geb. 11-03-1908 Beerzerveld (Ambt Ommen), ovl. 08-02-1986 Daarlerveen

x 18-03-1932 Hellendoorn Albertus (Bertus) KROESE, geb. 03-07-1902 Hellendoorn, ovl. 31-08-1980 Daarlerveen, schilder, binnenvaartschipper

Aaltje DE RUITER, geb. 4-1928 Ommen, ovl. 21-01-1929 Beerzerveld

Gerrit KROESE, geb. 21-03-1933 Hellendoorn, ovl. 07-04-2003 Vroomshoop

x 19-09-1958 Vriezenveen (gesch. 16-06-1999) Gerda KOPPELMAN, geb. 06-05-1937 Vriezenveen

Albertus (Bertus) KROESE, geb. 04-08-1960 Sluiskil

x 1991 Den Ham Els JONGBLOED, geb. 1965 Gorinchem

Marie-José KROESE, geb. 10-07-1964 Hellendoorn

x 1989 Brakel (Dld) Klaus-Dieter WOLLITZ, geb. 1965 Brakel (Dld)

Aaltje (Alie) KROESE, geb. 24-01-1935 Daarlerveen (Hellendoorn)

x 19-09-1963 Hellendoorn Harm LEEMHUIS, geb. 23-03-1937 Bergentheim (Ambt Hardenberg)

Johan KROESE, geb. 12-04-1944 Vroomshoop (Den Ham)

x 15-12-1967 Den Ham Dorothea Jacobine Jannette (Thea) KWAKKEL, geb. 23-10-1944 Vroomshoop (Den Ham)

Michiel Valentijn (Michiel) KROESE, geb. 10-10-1973 Almelo

Marieke Elisabeth (Marieke) KROESE, geb. 24-06-1976 Almelo

Marjolein Heleen (Marjolein) KROESE, geb. 13-06-1979 Almelo

Jan KROESE, geb. 14-04-1946 Daarlerveen (Hellendoorn), ovl. 05-11-2005 Daarlerveen

x 15-12-1972 Boskoop Hannie GELDERBLOM, geb. 11-12-1951 Boskoop, ovl. 17-11-2000 Almelo

Iwan KROESE, geb. 23-02-1974 Daarle (Hellendoorn)

x Petra HAANDRIKSMAN, geb. 1975 Den Ham

Mariska KROESE, geb. 20-01-1975 Daarle (Hellendoorn)

x Gerhardus Bernardus (Ronnie) ELLENBROEK, geb. 1969 Enschede

Pieter (Piet) KROESE, geb. 14-04-1946 Daarlerveen (Hellendoorn)

x 24-12-1969 De Bilt Johanna Wilhelmina (Willy) TEKKELENBURG, geb. 05-09-1947 Utrecht

Pietje Fokje (Patricia) KROESE, geb. 12-07-1972 Daarlerveen (Hellendoorn), ovl. 12-02-1975 Daarlerveen

Marcel KROESE, geb. 13-08-1975 Almelo

x 07-06-2002 Den Ham Elsje (Rita) EHRENHARD, geb. 02-03-1980 Ommen

Britt KROESE, geb. 12-03-2002 Almelo

Sylvia Natasja (Sylvia) KROESE, geb. 05-09-1976 Daarlerveen (Hellendoorn)

x 17-12-1998 Den Ham Jan-Hendrik WESSELS, geb. 17-06-1976 Ermelo

Wieger Wolters DE RUITER, geb. 24-01-1868 Munnekeburen, ovl. 29-12-1957 Almelo

x 12-10-1894 Hellendoorn Jacobje WUBBELING, geb. 21-05-1871 Ambt Ommen, ovl. 20-01-1956 Hellendoorn

Pietje DE RUITER, geb. 02-01-1895 Hellendoorn

x 14-05-1920 Ambt Hardenberg Gerrit Jan HENDRIKS, geb. circa 1892 Ambt Hardenberg, veenarbeider

Johannes Gerhardus DE RUITER, geb. 19-11-1896 Hellendoorn, ovl. 04-07-1982 Beilen?

x1 17-04-1920 Hoogeveen Sophia HOORN, ten, geb. 13-01-1896 Hellendoorn, ovl. 09-12-1924 Beilen (Dr)

x2 05-03-1926 Beilen Geesje TAMMING, geb. 21-02-1897 Beilen, ovl. 08-09-1986 Beilen?

Elsje DE RUITER, geb. circa 1922 Beilen, ovl. 26-11-1939 Beilen

Jantje DE RUITER, geb. 03-1927 Beilen

Pieter Gerrit Jan DE RUITER, geb. 10-1932 Beilen

Geesje DE RUITER, geb. 02-1938 Beilen

Johannes Gerhardus DE RUITER, geb. 08-1940 Beilen, ovl. 14-02-1941 Beilen

Grietje DE RUITER, geb. 12-12-1898 Hellendoorn

x 17-08-1922 Hellendoorn Berend Jan ALTENA, geb. circa 1899 Ambt Hardenberg, arbeider

Geesje DE RUITER, geb. 24-09-1901 Hellendoorn

x 12-02-1931 Den Ham Jan STAM, geb. circa 1901 Steenwijkerwold, fabrieksarbeider

Roelofje DE RUITER, geb. circa 1904 Hellendoorn

x 14-06-1928 Beilen Jannes SLENDEBROEK, geb. circa 1903 Beilen, venter

Woltertje DE RUITER, geb. 13-01-1906 Hellendoorn

x 20-03-1931 Hellendoorn Albert HOEVE, ten, geb. circa 1901 Hellendoorn, los werkman

Wieger DE RUITER, geb. 01-04-1913 Hellendoorn

x 08-10-1942 Hellendoorn M. BOUWHUIS, geb. circa 1918

Wiecher DE RUITER, geb. 11-1943 Daarlerveen

Fokke Wolters DE RUITER, geb. 06-03-1870 Munnekeburen, ovl. 31-12-1954 Enschede

x 29-01-1897 Den Ham Trijntje POST, geb. 31-05-1876 Den Ham, ovl. 08-10-1959 Glanerbrug

Wolter DE RUITER, geb. 10-06-1897 Lonneker

x 21-04-1923 Lonneker Aaltje KARSELIUS, geb. circa 1901 Enschede, fabrieksarbeidster

Fokke DE RUITER, geb. 10-1923 Enschede

x -03-1944 Enschede Gertrud Hendrika ALTEPPING, geb. circa 1926

Klaas DE RUITER, geb. 06-04-1899 Lonneker, ovl. 25-07-1900 Lonneker

Klaas DE RUITER, geb. 04-08-1901 Lonneker

x 27-01-1923 Enschede Louise Wilhelmine SEN IN DE WAL, de, geb. circa 1901 Rheine (Dld), naaister

Klaas DE RUITER, geb. 06-1923 Enschede

Antonius Johannes DE RUITER, geb. 05-1928 Enschede

Trijntje DE RUITER, geb. 08-1935 Enschede

Pietje DE RUITER, geb. 21-01-1905 Lonneker, ovl. 08-07-1906 Lonneker

Albertus DE RUITER, geb. 07-07-1907 Lonneker

x 11-07-1931 Lonneker Jeltje WEGGEN, geb. 13-08-1908 Lonneker, textielarbeidster

Trijntje DE RUITER, geb. 12-05-1932 Lonneker

Herman DE RUITER, geb. 27-02-1936 Enschede

Fokke DE RUITER, geb. 12-1937 Enschede

Johanna DE RUITER, geb. 05-1940 Enschede

Elizabeth DE RUITER, geb. 12-1943 Enschede

Pietje DE RUITER, geb. 02-05-1910 Lonneker, ovl. 24-10-1981 ?

x 05-08-1933 Koene BEUGELINK, geb. 31-08-1905, ovl. 06-02-1973

Alberta DE RUITER, geb. 05-10-1919 Lonneker, ovl. 28-08-2008 Enschede

x 01-07-1940 Oebele DOKTER, ovl. voor 2008

Wietske Wolters DE RUITER, geb. 23-04-1872 Munnekeburen, ovl. 26-11-1948 Enschede

x 18-05-1900 Lonneker Jochem Hendriks ERKELENS, van, geb. 25-11-1874 Steenwijk, ovl. 27-06-1949 Enschede, fabrieksarbeider

Jochem Wolters DE RUITER, geb. 03-04-1874 Munnekeburen, ovl. 22-02-1942 Enschede

x 13-01-1898 Ambt Ommen Hermina KLEINLUGTEBELT, geb. 27-03-1875 Ambt Ommen, ovl. 11-12-1941 Enschede

Pietje DE RUITER, geb. circa 1898 Ommen, Ambt, ovl. 1985 Enschede?

x 19-06-1926 Lonneker Gerrit KLEINLUGTEBELT, geb. 15-03-1894 Enschede, ovl. 1979 Enschede?, broodventer

Roelof Wolters DE RUITER, geb. 18-08-1877 Munnekeburen, ovl. 30-12-1958 Glanerbrug

x 10-05-1901 Lonneker Aaltje Hendriks KNOL, geb. 22-12-1876 Scherpenzeel (WSW), ovl. 19-11-1969 Enschede

Hendrik DE RUITER, geb. 01-07-1902 Noord Eschmarke (Lonneker)

x 26-10-1929 Lonneker Geesje NIJHOLT, geb. 29-10-1905 Lonneker

Geertje Aaltje DE RUITER, geb. 05-1938 Enschede

Wolter DE RUITER, geb. 17-06-1904 Noord Eschmarke (Lonneker)

x 09-1936 Enschede S. MULDER, geb. circa 1909

Roelof DE RUITER, geb. 01-1937 Enschede

Hendrika DE RUITER, geb. 03-1943 Enschede

Pietje DE RUITER, geb. 16-11-1906 Noord Eschmarke (Lonneker)

x 05-02-1927 Lonneker Hermann VON BRUCH, geb. circa 1901 Styrum (Dld), ijzerdraaier

Fokje Wolters DE RUITER, geb. 10-05-1880 Munnekeburen, ovl. 27-11-1960 Glanerbrug

x 23-06-1916 Lonneker Geert RUITER, de, geb. 16-04-1882 Oldelamer, ovl. 16-06-1930 Noord Eschmarke (Lonneker), textielarbeider

Jochem Wiegers DE RUITER, geb. 21-06-1843 Oldelamer, ovl. 19-12-1929 Spanga

x 11-06-1870 Weststellingwerf Wobbigje Steffens BIJL, geb. 26-04-1845 Oldelamer, ovl. 04-07-1900 Oldelamer

Jantje Jochems DE RUITER, geb. 19-08-1871 Oldetrijne, ovl. 05-1947 Spanga

x 03-03-1900 Weststellingwerf Wieger Jans RUITER, de, geb. 12-12-1861 Munnekeburen, ovl. 09-12-1933 Nijetrijne, turfmaker

Lutske Jochems DE RUITER, geb. 06-01-1880 Oldetrijne, ovl. 18-04-1969 Spanga

x 05-06-1920 Weststellingwerf Albert Roelof KONING, geb. 23-10-1881 Nijetrijne, ovl. 22-10-1966 Spanga

Geesje Jochems DE RUITER, geb. 08-03-1883 Munnekeburen, ovl. 14-04-1951 Munnekeburen?

x 14-05-1910 Weststellingwerf Wietze Geerts PIJLMAN, geb. 31-12-1883 Nijetrijne, ovl. 09-05-1968 Nijetrijne, schipper

Geertje Wiegers DE RUITER, geb. 04-12-1845 Oldelamer, ovl. 26-11-1921 Wolvega

x1 29-10-1864 Oldelamer Tijmen Jacobs JONG, de, geb. 08-02-1839 Oldelamer, ovl. 10-12-1873 Oldelamer

x2 10-06-1876 Oldelamer Hermannus Sibbeles BIJL, geb. 17-09-1847 Oldelamer, schipper

Jantje Wiegers DE RUITER, geb. 14-08-1848 Oldelamer, ovl. 15-02-1856 Oldelamer

Roelof Wiegers DE RUITER, geb. 30-03-1851 Oldelamer, ovl. 27-06-1913 Leeuwarden

x 30-03-1878 Weststellingwerf Albertje Alberts HEERSCHAP, geb. 04-04-1856 Paasloo, ovl. 23-07-1937 Hattemerbroek

Geesje DE RUITER, geb. 21-10-1878 Oldelamer, ovl. 05-04-1881 Oldelamer

Geert DE RUITER, geb. 16-04-1882 Oldelamer, ovl. 16-06-1930 Noord Eschmarke (Lonneker)

x 23-06-1916 Lonneker Fokje Wolters RUITER, de, geb. 10-05-1880 Munnekeburen, ovl. 27-11-1960 Glanerbrug

Albertje DE RUITER, geb. 17-04-1917 Lonneker, ovl. 01-01-1956

Pietje DE RUITER, geb. 02-12-1919 Lonneker

x 22-04-1948 H. KOK

Roelof DE RUITER, geb. 17-12-1921 Lonneker, ovl. 12-01-1923 Noord Eschmarke (Lonneker)

Geesje DE RUITER, geb. 01-08-1885 Oldemarkt

x 04-10-1913 Leeuwarden Gabe ROOLVINK, geb. 24-06-1886 Leeuwarden, spoorwegarbeider

Albert DE RUITER, geb. 22-03-1888 Ossenzijl, ovl. 06-11-1910 Leeuwarden

Martinus DE RUITER, geb. 10-02-1894 Leeuwarden, ovl. 19-04-1916 Noord Eschmarke (Lonneker)

Geert Wiegers DE RUITER, geb. 26-02-1854 Oldelamer, ovl. 23-01-1881 Oldelamer

Jansen Wiegers DE RUITER, geb. 05-11-1856 Oldelamer, ovl. 07-01-1940 Nijetrijne

x 05-04-1879 Weststellingwerf Pietronella Gerhardus SCHIPPERS, geb. 01-04-1856 Spanga, ovl. 03-03-1920 Nijetrijne

Wieger Jansens DE RUITER, geb. 29-12-1879 Munnekeburen, ovl. 14-02-1905 Oldetrijne

Geert Jansens DE RUITER, geb. 18-12-1882 Munnekeburen, ovl. 12-02-1966 Nijetrijne

x 21-10-1905 Weststellingwerf Frischje Hendriks WIND, geb. 24-04-1887 Nijetrijne, ovl. 09-03-1964 Wolvega

Jansen Geerts DE RUITER, geb. 03-06-1906 Munnekeburen, ovl. 05-01-1989 Munnekeburen?

x 16-05-1931 Afke GROOT, de, geb. 05-01-1910 Munnekeburen?, ovl. 24-12-2001 Wolvega

Folkje Geerts DE RUITER, geb. 26-09-1912 Nijetrijne

Gerhardus Jansens DE RUITER, geb. 28-06-1886 Scherpenzeel, ovl. 14-04-1892 Nijetrijne

Jan Jansens DE RUITER, geb. 30-08-1888 Scherpenzeel, ovl. 19-10-1888 Scherpenzeel

Jan Jansens DE RUITER, geb. 17-03-1890 Scherpenzeel, ovl. 27-04-1920 Franeker

Gerhardus Jansens DE RUITER, geb. 03-10-1892 Nijetrijne, ovl. 13-01-1971 Nijetrijne

x 19-03-1921 Weststellingwerf Grietje POEPJES, geb. 28-12-1899 Spanga, ovl. 20-02-1985 Wolvega

Piet DE RUITER, geb. 07-09-1921, ovl. 02-09-1993 Wolvega

x Loltje BAKKER, geb. 22-10-1918, ovl. 12-03-1995 Wolvega

Ger DE RUITER, geb. circa 1950

x Marga NN

Peter-Marten DE RUITER, geb. circa 1980

Wieger DE RUITER, geb. 27-08-1926 Nijetrijne, ovl. 05-06-1992 Lelystad

x 24-04-1947 Zwaantje ERNST, geb. 20-06-1928 Oldemarkt, ovl. 02-05-2008 Lelystad

Grietje DE RUITER, geb. 14-10-1947 Oldemarkt

x 21-05-1968 Dronten Hans-Bernd EHLTING, geb. 02-07-1947 Pijnacker

Gerhardus DE RUITER, geb. 04-01-1951 Wolvega, ovl. 20-12-2014 Zwolle

x Martina WILDE, de, geb. 29-09-1952 Wanneperveen

Marcel DE RUITER, geb. 18-03-1976 Kampen

x Jaccobien KOOISTRA

Sylvia DE RUITER, geb. 15-06-1978 Kampen

x Jeroen WEZENBERG

Peter DE RUITER, geb. 07-06-1980 Kampen

Popke (Paul) DE RUITER, geb. 04-01-1951 Wolvega

x1 21-03-1973 Dronten (gesch. voor 1994) Johanna Maria Bernadette CASTELIJN, geb. 11-06-1952 Amsterdam (Sloten)

x2 24-10-2009 Dorothea Johanna Maria (Thea) OTTINK, geb. 24-10-1959 De Noordoostelijkepolder

Mark DE RUITER, geb. 24-04-1974 Dronten

x 06-05-2000 Viola RIJNDERS, geb. 06-08-1973

Rafaël Stelios DE RUITER, geb. 06-11-2002 Lelystad

Kira DE RUITER, geb. 07-09-2006 Lelystad

Koen DE RUITER, geb. 31-08-1977 Dronten

x 17-07-2010 Litomysl (Tsjechie) Lucie KOVAROVá, geb. 24-11-1980 Usti nad Orlicí

Nikola DE RUITER, geb. 08-12-2012 Praag

Lilien DE RUITER, geb. 07-04-2015 Praag

Janke (Janny) DE RUITER, geb. 15-12-1957 Blokzijl

x 21-07-1978 Dirk Albert KERKDIJK, geb. 07-03-1958 Heino

Geesje DE RUITER, geb. 08-04-1960 Zwolle

x 15-06-1979 Cornelis Martin Maria ABEN, geb. 21-02-1954 Kraggenburg (NOP)

Eveline DE RUITER, geb. 15-02-1966 RIJP (Rijksdienst IJsselmeerpolders)

x 29-09-2000 Gerrit Reinder BERG, van den, geb. 10-12-1969 Espel (NOP)

Alle DE RUITER, geb. 09-1929 Nijetrijne, ovl. 08-01-1991 Wolvega

x 01-1958 Weststellingwerf Hinke VRIES, de

Gerhardus DE RUITER, geb. circa 1960

x Tiny NN.

Henny DE RUITER, geb. circa 1960

x Ad NN.

Bauke DE RUITER, geb. 01-1962 Wolvega

x Henny NN.

Erwin DE RUITER, geb. circa 1990

Gert Jan DE RUITER, geb. circa 1990

John DE RUITER, geb. circa 1990

Dirk DE RUITER, geb. circa 1930

Geesje DE RUITER, geb. circa 1930

Geesje Jansens DE RUITER, geb. 30-11-1894 Nijetrijne, ovl. 18-09-1960 Bantega

x 05-06-1920 Weststellingwerf Wieger SCHRAA, geb. 14-05-1894 Nijetrijne, ovl. 18-07-1973 Bantega

Jochem Jansens DE RUITER, geb. 01-04-1903 Nijetrijne, ovl. 29-06-1968 Heerenveen (zkh)

x1 12-05-1923 Weststellingwerf Jantje PIJLMAN, geb. 05-10-1901 Weststellingwerf, ovl. 25-07-1923 Weststellingwerf

x2 10-08-1929 Weststellingwerf Aplonia KAMSTRA, geb. 18-12-1906 Baarderadeel

Geertje DE RUITER, geb. 15-02-1930 Weststellingwerf

x 17-12-1953 Weststellingwerf Koendert POEPJES

Petronella (Nellie) DE RUITER, geb. 10-06-1932 Nijetrijne, ovl. 18-01-2009 Eindhoven

x 20-05-1954 Weststellingwerf? Eeltje BOES

Klasinus (Klaas) DE RUITER, geb. 20-11-1934 Weststellingwerf, ovl. 31-12-2004 Wolvega

x 01-02-1957 Weststellingwerf Aaltje SCHRA

Antje DE RUITER, geb. 08-1957 Wolvega

x André VRIES, de

Jochem DE RUITER, geb. 10-1958 Wolvega

Joop DE RUITER, geb. circa 1960

x Nellie NN

Esmé DE RUITER, geb. circa 1990

Saïra DE RUITER, geb. circa 1990

Sam DE RUITER, geb. circa 1990

Jansen DE RUITER, geb. 20-09-1943 Weststellingwerf

x 28-04-1967 Weststellingwerf H.P. LUIK

Pietronella Aplonia DE RUITER, geb. 11-1967 Echten

Jochum Jans RUITER, geb. 04-06-1813 Ossenzijl, ovl. 20-02-1814 Ossenzijl

Roelof Jans RUITER, geb. 04-06-1813 Ossenzijl, ovl. 03-11-1817 Ossenzijl

Jochem Jans RUITER, geb. 30-10-1815 Oldemarkt, ovl. 30-11-1872 Munnekeburen

x 03-12-1847 Weststellingwerf Geertje Dirks RUITER, geb. 04-04-1822 Spanga, ovl. 04-09-1885 Munnekeburen, winkelierster

Jan Jochems DE RUITER, geb. 10-05-1848 Oldelamer

x 03-01-1874 Weststellingwerf Ytsje Bouwes HOFSTEE, geb. 29-12-1849 Scherpenzeel

Jochem Jans DE RUITER, geb. 06-08-1875 Munnekeburen, ovl. 03-1912 Hart, Michigan (VS)

Keetje Jans DE RUITER, geb. 24-02-1878 Munnekeburen

Bouwe Jans DE RUITER, geb. 02-02-1881 Munnekeburen

Harmen Jans DE RUITER, geb. 10-08-1885 Munnekeburen

Dirk Jochems DE RUITER, geb. 27-03-1850 Oldelamer, ovl. 16-07-1895 Zuidlaren

x 22-01-1876 Weststellingwerf Jeltje Koops GROEN, geb. 14-02-1852 Oldelamer, ovl. 15-01-1918 Zuidlaren, manufacturen

Geertje DE RUITER, geb. 19-05-1876 Apeldoorn, ovl. 28-11-1950 Zuidlaren

Elizabeth DE RUITER, geb. 23-11-1877 Zeist

x 18-09-1903 Zuidlaren Hendrik WAAL, de, geb. 19-09-1874 Zuidlaren, ovl. 20-09-1931 Zuidlaren

Jochem DE RUITER, geb. 29-05-1879 Utrecht

x 12-05-1915 Emmen Antje SMID, geb. 11-06-1887 Vlagtwedde

Jeltje DE RUITER, geb. 12-07-1915 Stadskanaal

Koop DE RUITER, geb. 29-07-1883 Heerde

x 20-08-1913 Tilburg Paulina Johanna KLOPPERS, geb. 06-04-1887 Princenhage, ovl. 10-06-1938 Tilburg

Dirk Jelte DE RUITER, geb. 14-12-1915 Tilburg, ovl. 24-06-1922 Tilburg

Kornelis DE RUITER, geb. 21-12-1920 Tilburg

Jantje DE RUITER, geb. 14-11-1886 Apeldoorn

Geesje DE RUITER, geb. 28-04-1889 Apeldoorn

x 02-06-1917 Zuidlaren Gerard Hermannus HIDSKES, geb. 20-03-1890 Noordbroek, boekhouder

Dirk DE RUITER, geb. 08-01-1895 Zuidlaren, ovl. 11-09-1972 Zuidlaren

x 27-01-1927 Hoogezand Rensina Jantina BOSMAN, geb. 17-04-1895 Assen, ovl. 25-02-1958 Zuidlaren

doodgeb. DE RUITER, geb. 10-07-1929 Zuidlaren

Dina DE RUITER, geb. circa 1930

Gé DE RUITER, geb. circa 1930

Jellie DE RUITER, geb. circa 1930

Margreet DE RUITER, geb. circa 1930

Albert Jochems DE RUITER, geb. 11-05-1852 Oldelamer, ovl. 05-07-1853 Weststellingwerf

Albertus Jochems DE RUITER, geb. 23-04-1854 Oldelamer, ovl. 19-09-1930 Schoonhoven

x 27-05-1887 Katwijk Adriana WASSENAAR, geb. 01-01-1859 Katwijk, ovl. 24-12-1935 Den Haag

Cornelia (Keetje) DE RUITER, geb. 02-04-1888 Munnekeburen, ovl. 10-11-1972 Den Haag

x 22-03-1916 Schoonhoven Evert HERTOOG, den, geb. 29-09-1888 Schoonhoven, ovl. 19-10-1945 Den Haag, adjudant-onderofficier ber. art

Petronella (Pie) DE RUITER, geb. 10-08-1890 Munnekeburen, ovl. 19-10-1958 Schoonhoven

x Gijsbertus QUAK, geb. 10-09-1897 Rozenburg, ovl. 1981 Schoonhoven, bedrijfsleider zilverfabriek

Jochem (Jo) DE RUITER, geb. 22-03-1893 Schoonhoven, ovl. 25-07-1969 Alphen ad Rijn

x 28-04-1921 Alphen ad Rijn Kunera GERWICH, geb. 1897, ovl. 18-01-1981 Alphen ad Rijn, lerares handwerken

Adriana DE RUITER, geb. 25-02-1922 Hoorn (Terschelling), ovl. 18-04-2015 Aerdenhout

x 17-09-1952 Ede Jan VERMET, geb. 07-07-1925 Balk, ovl. 09-11-1989 Aerdenhout, apotheker

Jacob DE RUITER, geb. 02-04-1924 Hoorn (Terschelling), ovl. 22-08-1932 Harich (Frl)

Nelly Corlina (Nellien) DE RUITER, geb. 29-07-1926 Oudemirdum, ovl. 21-08-2000 Hoornsterzwaag

x Axel Laurens BAKKER, geb. 03-01-1923, ovl. 1981 Donkerbroek

Albertus (Bert) DE RUITER, geb. 16-04-1928 Oudemirdum, ovl. 18-01-2004 Wijnjewoude

x 4-1953 Beetsterzwaag Dirkje Jeltina (Dé) ALKEMA, geb. 04-05-1922 Alphen ad Rijn, ovl. 25-11-2005 Leeuwarden

Jochem Douwe (Joop) DE RUITER, geb. 23-09-1953 Wijnjewoude

Douwe Jacob DE RUITER, geb. 27-01-1956 Wijnjewoude

x 4-1984 Opsterland (gesch. 8-2003) Trijnie JELSMA, geb. 06-11-1955 Oldeholtpade

Bertil DE RUITER, geb. 02-02-1986 Drachten

Frank DE RUITER, geb. 14-03-1988 Drachten

Wilhelmina (Mien) DE RUITER, geb. 09-07-1897 Schoonhoven, ovl. 15-08-1986 Coevorden

x Geert NIJHOF, geb. 20-08-1898 Noord-Barge, schoolhoofd

Jantje Jochems DE RUITER, geb. 12-02-1857 Munnekeburen, ovl. 22-04-1940 Wolvega

x 07-05-1880 Weststellingwerf Gabe Bouwes HOFSTEE, geb. 19-01-1852 Scherpenzeel, ovl. 15-01-1927 Scherpenzeel

Geertje Jochems DE RUITER, geb. 28-04-1859 Munnekeburen, ovl. 18-03-1947 Wolvega?

x 27-12-1890 Smallingerland Sjoerd BOSMA, geb. 19-11-1835 Opeinde

Hiltje Jochems DE RUITER, geb. 27-05-1860 Munnekeburen

Hendrika Jochems DE RUITER, geb. 15-09-1861 Munnekeburen, ovl. 11-02-1943 Oldelamer

x 01-05-1886 Weststellingwerf Cornelis Rinkes HOOP, de, geb. 15-07-1855 Oldelamer, ovl. 23-05-1944 Scherpenzeel

Albert Jans RUITER, geb. 18-10-1817 Ossenzijl, ovl. 06-08-1826 Ossenzijl

Geertjen Jans RUITER, geb. 16-02-1820 Ossenzijl, ovl. 13-07-1901 Weststellingwerf

x 20-04-1839 Ossenzijl Albert Wolters NIJMEIJER, geb. 21-09-1811 Spanga, ovl. 21-02-1894 Weststellingwerf, turfmaker

Roelof Jans RUITER, geb. 11-05-1822 Ossenzijl, ovl. 27-08-1854 Ossenzijl

x 28-03-1851 Oldemarkt Jantje Egberts JONKER, geb. 03-08-1829 Echten, dienstmeid

Jan Roelofs DE RUITER, geb. 01-03-1852 Ossenzijl, ovl. 19-02-1939 Losser

x 07-05-1881 Steenwijkerwold Aaltje Hendriks BIJKERK, geb. 21-06-1855 Steenwijkerwold, ovl. 12-01-1897 Steenwijkerwold

Roelof DE RUITER, geb. 03-02-1882 Wetering, ovl. 17-02-1953 Heerlen

x 12-11-1902 Lonneker Jaantje HEUVEL, van den, geb. 05-03-1884 Hilversum, ovl. 20-03-1943 Heerlen

Aaltje DE RUITER, geb. 05-03-1903 Zuid Eschmarke (Lonneker), ovl. 03-07-1903 Zuid Eschmarke (Lonneker)

Jan DE RUITER, geb. 20-04-1904 Gronau (Dld)

Gesina DE RUITER, geb. 04-05-1905 Gronau (Dld)

Roelof DE RUITER, geb. 12-06-1906 Gronau (Dld), ovl. 16-09-1972 Schinveld

x 27-11-1931 Schinveld Maria Josephina REUBSAET, geb. 19-02-1910 Schinveld

Hendrik DE RUITER, geb. 18-08-1907 Gronau (Dld)

Albert DE RUITER, geb. 20-09-1908 Zuid Eschmarke (Lonneker)

x Johanna KAMPHUES, geb. 15-02-1918

Roelof DE RUITER, geb. 09-11-1939

Frederikus DE RUITER, geb. 24-02-1942

Albert DE RUITER, geb. 05-07-1946

Johanna DE RUITER, geb. 17-02-1950

Cornelia DE RUITER, geb. 11-03-1955

Jacob DE RUITER, geb. 20-06-1910 Zuid Eschmarke (Lonneker), ovl. 09-12-1912 Losser

Aaltje DE RUITER, geb. 1911 Losser, ovl. 21-12-1912 Losser

Geesje DE RUITER, geb. 24-08-1884 Wetering, ovl. 06-03-1885 Wetering

Geesje DE RUITER, geb. 14-01-1887 Steenwijkerwold, ovl. 18-11-1955 Enschede

x 22-02-1909 Blokzijl Harm Rinkes KONING, geb. 07-05-1876 Steenwijkerwold, arbeider

Hendrik DE RUITER, geb. 14-01-1887 Wetering, ovl. 27-12-1887 Wetering

Hendrik DE RUITER, geb. 19-04-1889 Wetering, ovl. 26-12-1966 Hengelo

x1 29-09-1911 Lonneker Jantje SMIT, geb. 17-06-1890 Dalen, ovl. 08-12-1936 Enschede

x2 19-08-1939 Hengelo Gerzina Johanna BROEKSMA, geb. 18-02-1889 Hengelo, ovl. 15-03-1957 Hengelo

Aaltje DE RUITER, geb. 12-04-1912 Noord Eschmarke (Lonneker)

Albert DE RUITER, geb. 03-01-1914 Lonneker (Noord-Eschmarke), ovl. 25-01-1982

x 23-04-1936 Enschede Maaike VEENSTRA, geb. 24-06-1914 Emmen, ovl. 12-04-1985

Hendrik DE RUITER, geb. 09-08-1936

Willem Hendrik Frederik DE RUITER, geb. 09-08-1936

Jantje DE RUITER, geb. 11-1937 Enschede

Elinus DE RUITER, geb. 01-1939 Enschede

Aaltje DE RUITER, geb. 09-1940 Enschede

Rika DE RUITER, geb. 07-1942 Enschede

Jan Roelof DE RUITER, geb. 15-08-1915 Lonneker

x 04-08-1939 Enschede Jantje JONGBLOED

Jantje Gerri DE RUITER, geb. 20-02-1941 Enschede

Dirk DE RUITER, geb. 03-05-1918 Lonneker, ovl. 01-05-1920 Lonneker

Aaltje DE RUITER, geb. 28-07-1921 Lonneker, ovl. 11-10-1921

Jantje DE RUITER, geb. 28-07-1921 Lonneker, ovl. 22-02-1922

Aaltje (Alie) DE RUITER, geb. 25-08-1924 Lonneker, ovl. 03-02-2008 Hengelo

x Albert GROOT BLUMINK, ovl. voor 2008

Jan DE RUITER, geb. 19-12-1891 Wetering

x 26-06-1914 Lonneker Annigje BONT, geb. 21-03-1896 Steenwijkerwold, fabrieksarbeidster

Jan DE RUITER, geb. 14-10-1914 Enschede

Sander DE RUITER, geb. 23-02-1916 Enschede

Aaltje Hendrika Wilhelmina DE RUITER, geb. 13-12-1918 Lonneker

Jantje DE RUITER, geb. 20-03-1896 Wetering, ovl. 29-07-1896 Wetering

Geertje Jans RUITER, geb. 12-12-1824 Ossenzijl, ovl. 02-01-1912 Oldelamer

x1 14-05-1852 Oldemarkt Abraham Abrahams PEL, geb. 08-06-1821 Amsterdam, ovl. 11-07-1857 Amsterdam, steenhouwer

x2 07-04-1859 Weststellingwerf Fedde Cornelis SCHIPPERS, geb. 26-11-1831 Tjalleberd, ovl. 09-04-1910 Oldelamer, scheepstimmerman

Albert Jans RUITER, geb. 22-05-1827 Ossenzijl, ovl. 10-06-1918 De Krim (Gramsbergen)

x 29-05-1850 Weststellingwerf Immigjen Tiemens AKKERMAN, geb. 14-11-1824 Spanga, ovl. 25-01-1888 De Krim (Gramsbergen), dienstmeid, arbeidster

Tiemen Alberts RUITER, geb. 05-09-1850 Oldelamer, ovl. 19-01-1912 De Krim (Gramsbergen)

x 04-10-1873 Weststellingwerf Antje Heins WIERDA, geb. 06-08-1849 Delfstrahuizen, ovl. 27-08-1933 De Krim (Gramsbergen), baakster, arbeidster

Immigje RUITER, geb. 08-04-1873 Nijetrijne, ovl. 16-12-1890 De Krim (Gramsbergen)

Trijntje RUITER, geb. 15-09-1874 Nijetrijne, ovl. 05-10-1953 Coevorden

x 09-04-1898 Gramsbergen Jacob Wolters SNIJDER, geb. 29-03-1875 Brucht (Hardenberg), ovl. 28-06-1965 Coevorden, arbeider

Albert DE RUITER, geb. 13-07-1876 De Krim (Gramsbergen), ovl. 08-11-1893 De Krim (Gramsbergen)

doodgeb. dochter DE RUITER, geb. 11-07-1878 De Krim (Gramsbergen)

Hein DE RUITER, geb. 22-12-1879 De Krim (Gramsbergen), ovl. 31-03-1976 De Krim (Gramsbergen)

Jan DE RUITER, geb. 02-08-1885 De Krim (Gramsbergen), ovl. 11-06-1886 De Krim (Gramsbergen)

Hiltje DE RUITER, geb. 29-03-1888 De Krim (Gramsbergen), ovl. 16-09-1976 Vriezenveen

Immigje DE RUITER, geb. 29-12-1891 De Krim (Gramsbergen), ovl. 25-06-1983 Coevorden

x 11-07-1913 Gramsbergen Hendrik SCHEER, van der, geb. 01-11-1889 Gasselternijveen, ovl. 16-10-1956 De Krim (Gramsbergen), timmerman

Jan Alberts DE RUITER, geb. 17-08-1852 Oldelamer, ovl. 11-09-1930 Steenwijksmoer

x 13-07-1894 Coevorden Willemina Harms VOORSTOK, geb. 08-11-1861 Radewijk (Ambt Hardenberg), ovl. 13-08-1936 Coevorden, arbeidster

Albert DE RUITER, geb. 27-07-1895 De Krim (Gramsbergen), ovl. 02-08-1895 De Krim (Gramsbergen)

Albert DE RUITER, geb. 08-10-1896 De Krim (Gramsbergen)

x 05-06-1940 Coevorden Jenna Hendrika LAMBERS, geb. 18-11-1904

Jennigje DE RUITER, geb. 28-06-1899 De Krim (Gramsbergen)

x 16-05-1924 Coevorden Roelof SUPHEERT, geb. 20-10-1889 De Ballast, landbouwer

Immigje DE RUITER, geb. 22-12-1900 De Krim (Gramsbergen)

x 08-05-1936 Gramsbergen Seine GERRITS, geb. 27-06-1888 Gramsbergen, ovl. 15-02-1943, landbouwer

Herm DE RUITER, geb. 18-07-1902 De Krim (Gramsbergen)

x 22-05-1936 Gramsbergen Everdina KNOL, geb. 30-05-1910 Gramsbergen

Jan DE RUITER, geb. 03-1937 Gramsbergen

Pieter DE RUITER, geb. 1-1940 Gramsbergen

Geertje Alberts DE RUITER, geb. 12-05-1856 Oldelamer, ovl. 1926 Almelo

x 07-04-1877 Coevorden Jan Hendriks KOLLEN, geb. 12-10-1852 Steenwijksmoer (Coevorden), landbouwer, arbeider

Hendrik Alberts DE RUITER, geb. 19-04-1858 Oldelamer, ovl. 04-02-1897 Steenwijksmoer (Coevorden)

x 06-05-1887 Gramsbergen Jennegien POT, geb. 13-10-1863 Avereest, ovl. 20-09-1946 Coevorden, dienstmeid

Albert DE RUITER, geb. 06-02-1889 De Krim/Gramsbergen, ovl. 07-01-1979

Klaas DE RUITER, geb. 03-07-1891 Coevorden (Steenwijksmoer)

x circa 1920 Fenna EKKEL, geb. 27-09-1895

Immigje DE RUITER, geb. 26-09-1894 Steenwijksmoer (Coevorden), ovl. 30-11-1977 Coevorden

x 04-05-1917 Coevorden Hermanus STEENWIJK, geb. 22-07-1887 Schoonebeek, ovl. 07-01-1958 Coevorden, landbouwer

Hendrika Catharina DE RUITER, geb. 13-08-1897 Steenwijksmoer (Coevorden), ovl. 15-05-1985 Coevorden

x 08-07-1921 Coevorden Jan STEENWIJK, geb. 25-04-1891 Schoonebeek, ovl. 13-05-1944 Coevorden

Hiltje Alberts RUITER, geb. 27-05-1860 Munnekeburen, ovl. 29-01-1884 De Krim (Gramsbergen)

Femmigje Alberts DE RUITER, geb. 17-10-1864 Munnekeburen, ovl. 15-03-1949 Hoogeveen

x 04-05-1894 Coevorden Hendrik Hendriks RAMAKER, geb. 19-06-1868 Coevorden, ovl. 24-02-1949 Hoogeveen, boerenknecht, fabrieksarbeider

Hendrik Jans RUITER, geb. 07-06-1830 Ossenzijl, ovl. 14-12-1915 Daarlerveen

x 22-04-1858 Weststellingwerf Aukjen Hendriks NOOIJ, geb. 01-10-1830 Lemsterland, ovl. 09-09-1900 Daarlerveen

Jan Hendriks RUITER, geb. 16-09-1859 Oldelamer, ovl. 30-06-1883 Daarle (Hellendoorn)

Hendrik Hendriks RUITER, geb. 19-03-1862 Munnekeburen, ovl. 22-03-1862 Munnekeburen

Lammegien Hendriks RUITER, geb. 28-07-1863 Den Ham, ovl. 01-05-1926 Vroomshoop

x 09-10-1896 Den Ham Jan Koops ELEVELD, geb. 21-11-1868 Hoogeveen, ovl. 19-09-1910 Vroomshoop, veenopzichter, winkelier

Geertje Hendriks RUITER, geb. 13-11-1866 Den Ham

x 14-09-1889 Hellendoorn Gerrit Mannes SCHOOTEN, geb. 22-01-1865 Vriezenveen, onderwijzer

Hendrika Hendriks RUITER, geb. 01-02-1870 Ambt Ommen

x 16-07-1896 Hellendoorn Jan Jans VOS, geb. 15-10-1872 Luinjeberd, ovl. 24-05-1938 Daarlerveen, vervener

Dirk Wiegers RUITER, geb. Muggenbeet, ged. 25-03-1787 Blokzijl, ovl. 04-08-1876 Nijetrijne

x Jantje Roelofs BULT, geb. 28-01-1788 Schoterland, ovl. 24-06-1876 Nijetrijne

Wieger Dirks RUITER, geb. 27-09-1808 Spanga, ovl. 07-08-1816 Spanga

Roelof Dirks RUITER, geb. 07-10-1810 Spanga, ovl. 15-11-1879 Oldelamer

x 31-12-1834 Nijetrijne Aaltje Jurriaans GROENEWOUD, geb. 25-11-1810 Kalenberg, ovl. 23-10-1897 Oldelamer

Jantje Roelofs RUITER, geb. 30-05-1836 Nijetrijne, ovl. 30-05-1854 Oldelamer

Jurjen Roelofs RUITER, geb. 06-10-1844 Oldelamer, ovl. 05-04-1899 Oldelamer

x 02-06-1888 Oldelamer Klaasje Harmens WEVER, geb. 02-10-1855 Echten, ovl. 12-03-1927 Wolvega

Aaltje Jurjens RUITER, geb. 16-09-1888 Oldelamer, ovl. 15-12-1972 Wolvega?

x 12-02-1916 Weststellingwerf Anne KRAMER, geb. 18-07-1892 Britsum, ovl. 05-01-1957 Wolvega?

Roelof Jurjens RUITER, geb. 18-02-1893 Oldelamer

x 04-07-1914 Weststellingwerf Sietske KRAMER, geb. 10-05-1894 Britsum (Leeuwarderadeel)

Klaasje RUITER, geb. 08-1914 Munnekeburen

Dirk Roelofs RUITER, geb. 25-07-1847 Oldelamer, ovl. 02-01-1881 Oldelamer

x 06-05-1870 Weststellingwerf Albertje Hendriks DIJKSTRA, geb. 01-01-1849 Oldelamer, ovl. 13-08-1880 Oldelamer

Roelof Dirks DE RUITER, geb. 20-04-1871 Oldelamer, ovl. 17-06-1925 Wolvega

x 23-04-1892 Oldelamer Grietje Geerts SCHIPPERS, geb. 03-01-1870 Munnekeburen, ovl. 10-02-1959 Heerenveen

Albertje Roelofs DE RUITER, geb. 09-08-1892 Oldelamer, ovl. 29-12-1978 Wolvega

x 18-03-1916 Weststellingwerf Roelof HEIDA, geb. 14-04-1894 Wolvega, ovl. 26-10-1958 Wolvega

Siepkjen Roelofs DE RUITER, geb. 09-09-1894 Oldelamer, ovl. 30-11-1964 Kampen

x 10-05-1919 Weststellingwerf Willem KOOPMAN, geb. 17-12-1890 Echten, ovl. 26-06-1958 Wolvega

Aaltje Roelofs DE RUITER, geb. 06-04-1900 Oldelamer, ovl. 21-06-1923 Wolvega

Dirk Roelofs DE RUITER, geb. 12-01-1902 Oldelamer, ovl. 29-09-1979 Wolvega

x 06-09-1924 Aaltje ZIJLSTRA, geb. 13-11-1905, ovl. 18-05-1993 Wolvega

Roelof DE RUITER, geb. 06-11-1925, ovl. 28-08-1998 Wolvega

x 24-05-1951 Gretha BRUGGE, geb. 07-09-1929 Spanga, ovl. 21-01-2016 Wolvega

Margje DE RUITER, geb. -5-1952 Wolvega

x 25-05-1972 Rein DIKKERBOOM

Aaltje (Alie) DE RUITER, geb. 7-1955 Wolvega

x Wolter SLOOTHAAK

Bate DE RUITER, geb. 04-11-1934 Oldelamer

x 12-05-1964 Wolvega Lutske WAL, van der, geb. 27-12-1936 Munnekeburen

Riekje DE RUITER, geb. 23-01-1965 Heerenveen (zkh)

x 01-10-1993 Wolvega Hendrik BLES, geb. 17-05-1957 Scherpenzeel

Jan Bate BLES, geb. 15-05-1995 Emmeloord (zkh)

Luthina BLES, geb. 01-04-1997 Scherpenzeel

Alie DE RUITER, geb. 16-01-1971 Munnekeburen

Geertje Roelofs DE RUITER, geb. 28-05-1909 Oldelamer, ovl. 19-03-1998 Zwolle

x 15-05-1936 Wolvega Lubbertus GEERTSMA, geb. 24-08-1908, ovl. 12-10-1992 Zwolle

Henderica Klasina DE RUITER, geb. 04-08-1913 Munnekeburen, ovl. 02-06-1994 Heerenveen

x Murk GROOT, de, ovl. voor 1994

Hendrik Dirks DE RUITER, geb. 20-04-1873 Oldelamer, ovl. 03-06-1961 Wolvega

x 11-05-1900 Blankenham Klaasje Roelofs VEEN, van, geb. 05-07-1880 Blankenham, ovl. 24-12-1952 Steenwijkerwold

Aaltje Dirks RUITER, geb. 26-09-1874 Oldelamer, ovl. 23-02-1875 Oldelamer

Johannes Dirks DE RUITER, geb. 05-04-1876 Oldelamer, ovl. 27-10-1955 Oldelamer

x 09-12-1905 Oldelamer Jeltje Jelles DIJKSTRA, geb. 09-06-1888 Oldelamer, ovl. 26-10-1960 Oldelamer

Albertje Johannes DE RUITER, geb. 24-05-1906 Oldelamer, ovl. 31-12-1906 Oldelamer

Albertje Johannes DE RUITER, geb. 21-02-1908 Munnekeburen

x 23-05-1931 Nutterd WEERD, de, geb. circa 1906, ovl. 26-10-1984 Munnekeburen

Jelle Engbert Johannes DE RUITER, geb. 12-11-1911 Munnekeburen, ovl. 26-01-2005 Sneek

x 20-06-1936 Wolvega Klaasje DIJK, van, geb. circa 1913, ovl. 21-09-1991 Sneek

Johannes (Hans) DE RUITER, geb. 03-07-1938 Rotterdam

x1 29-04-1961 Rauwerd Wikje Janke (Willy) JONG, de, geb. 22-09-1939, ovl. 09-07-1977 Irnsum

x2 31-08-1979 Grou Jacoba (Coby) DEELEN, van

Jelle Klaas DE RUITER, geb. 15-06-1963 Heerenveen

Sylvian Clara DE RUITER, geb. 25-09-1968 Leeuwarden

x 04-08-1993 Bloemendaal Martin STOKMAN

Gijs Antonius Johannes STOKMAN, geb. 01-07-1995 Haarlem

Marieke Wikje Magaretha STOKMAN, geb. 18-01-1997 Haarlem

Bram Martinus STOKMAN, geb. 12-08-2000 Woerden

Edwin DE RUITER, geb. circa 1970

Jan DE RUITER, geb. circa 1970

x Carla NN.

Anne Johannes Hein DE RUITER, geb. 14-05-1946 Zeist

x 10-1969 Weststellingwerf Femmigje (Femmie) BAKKER

Emely DE RUITER, geb. 14-02-1974 Hoogeveen

x Wouter BUDDELMEIJER

Maarten DE RUITER, geb. 08-10-1976 Groningen

x Rianne KIK

Lieke Marit DE RUITER, geb. 26-12-2005 Groningen

Tessel Dian DE RUITER, geb. 14-10-2007 Groningen

Ward Willem DE RUITER, geb. 28-08-2011 Groningen

Johannes DE RUITER, geb. 13-09-1980 Groningen

Jelle Albert DE RUITER, geb. 29-06-1948 Zeist, ovl. 21-09-2016 Lierderholthuis

x Johanna Geertruida Willemina (Ank) BOO, ter

Andries Willem DE RUITER, geb. circa 1970

x Silvia NN

Rafael DE RUITER

Jurjen Sjoerd DE RUITER, geb. circa 1970

x Sylvia STAARMAN

Mick DE RUITER

Dani Pascal DE RUITER, geb. 16-01-2007

Geesje Jeltje (Gees) DE RUITER, geb. 11-04-1953 Zeist

x Lodewijk Antonius (Louis) FALKE

Aaltje Dirks RUITER, geb. 03-02-1878 Oldelamer, ovl. 25-03-1878 Oldelamer

Jurjen Dirks DE RUITER, geb. 28-01-1880 Oldelamer, ovl. 20-03-1911 Capellen bij Antwerpen

x 16-04-1904 Leeuwarden Antje WAGTER, geb. 06-04-1879 Wolvega

Joost Dirks RUITER, geb. 06-07-1813 Spanga, ovl. 26-12-1898 Oldetrijne

x 08-04-1847 Weststellingwerf Jantje Egberts DIJKSTRA, geb. 14-01-1821 Blesdijke, ovl. 01-02-1904 Oldetrijne

Dirk Joosten DE RUITER, geb. 13-04-1848 Oldelamer, ovl. 27-10-1898 Oldelamer

x 09-05-1873 Weststellingwerf Margje Wubbes BOER, de, geb. 30-06-1850 Spanga, ovl. 08-06-1906 Oldelamer

Jantje Dirks DE RUITER, geb. 10-11-1873 Nijetrijne, ovl. 12-01-1954 Franeker

x 02-05-1896 Weststellingwerf Albert Baarte VEEN, van der, geb. 23-10-1872 Sonnega, ovl. 30-10-1951 Franeker, koopman

Wubbe Dirks DE RUITER, geb. 12-01-1876 Nijetrijne, ovl. 08-12-1914 Oldelamer

Joost Dirks DE RUITER, geb. 09-06-1878 Oldelamer, ovl. 12-06-1883 Oldelamer

Geesje Dirks DE RUITER, geb. 24-06-1882 Oldelamer, ovl. 10-10-1882 Oldelamer

Pietertje Dirks DE RUITER, geb. 24-06-1882 Oldelamer, ovl. 14-09-1952 Bovenknijpe

x 19-09-1912 Schoterland Halbe Siebes SCHEPER, geb. 01-09-1879 Bovenknijpe, ovl. 10-10-1970, timmerman

Geesje Dirks DE RUITER, geb. 30-07-1884 Oldelamer, ovl. 13-02-1940 Heerenveen (zkh)

Geesje Joosten DE RUITER, geb. 13-04-1848 Oldelamer, ovl. 01-02-1919 Munnekeburen

x 28-05-1870 Weststellingwerf Johannes Hanzes VEEN, van der, geb. 18-05-1845 Oldelamer

Jantje Joosten DE RUITER, geb. 06-08-1850 Oldelamer, ovl. 18-02-1926 Wolvega

x1 07-05-1875 Weststellingwerf Pier Hendriks WOUDSMA, geb. 10-05-1852 Oldetrijne, ovl. 22-12-1878 Sonnega, boerenwerk doende

x2 30-04-1880 Wolvega Hendricus Klazen SNIJDER, geb. 27-11-1853 Rottum

Grietje Joosten DE RUITER, geb. 04-08-1852 Oldelamer, ovl. 31-12-1914 Wolvega

x 07-05-1875 Weststellingwerf Pier Annes FABRIEK, geb. 06-07-1853 Oldetrijne, boerenwerk, administrateur

Egbert Joosten DE RUITER, geb. 18-08-1854 Oldelamer, ovl. 22-07-1938 Wolvega

x 12-05-1877 Weststellingwerf Aukje Wubbes BOER, de, geb. 06-02-1855 Spanga, ovl. 21-05-1930 Heerenveen (Aen)

Joost Egberts DE RUITER, geb. 01-02-1878 Oldelamer, ovl. 03-02-1878 Oldelamer

Jantje Egberts DE RUITER, geb. 22-11-1879 Oldelamer, ovl. 28-05-1948 Tjerkgaast

doodgeb. dochter DE RUITER, geb. 11-03-1881 Oldelamer

Wubbe Egberts DE RUITER, geb. 28-01-1883 Oldelamer, ovl. 06-04-1883 Oldelamer

Wubbe Egberts DE RUITER, geb. 13-05-1884 Oldelamer, ovl. 1-1970 Amerika

Petertje Egberts DE RUITER, geb. 14-01-1887 Oldelamer

x 04-1929 Joure Bartele K. HOEKSTRA, ovl. 08-05-1944 Oudemirdum

doodgeb. zoon DE RUITER, geb. 10-05-1889 Oldetrijne

Berend Jacob Joosten DE RUITER, geb. 15-04-1857 Oldelamer, ovl. 06-08-1883 Oldelamer

x 10-05-1879 Weststellingwerf Aaltje Hendriks DIJKSTRA, geb. 06-05-1857 Oldelamer

Joost Berends DE RUITER, geb. 08-02-1880 Munnekeburen

Hendrik Berends DE RUITER, geb. 30-05-1881 Oldelamer

Dirk Berends DE RUITER, geb. 26-11-1882 Oldelamer

Roelof Joosten DE RUITER, geb. 28-04-1864 Oldelamer, ovl. 02-12-1930 Osterfeld (Dld)

Hendrik Dirks RUITER, geb. 02-03-1816 Spanga, ovl. 27-06-1892 Munnekeburen

x 26-03-1841 Weststellingwerf Jantje Hendriks PIJLMAN, geb. 10-06-1822 Munnekeburen, ovl. 14-03-1900 Munnekeburen

Aaltje Hendriks RUITER, geb. 18-01-1843 Munnekeburen, ovl. 09-10-1877 Munnekeburen

Dirk Hendriks DE RUITER, geb. 04-09-1844 Munnekeburen, ovl. 04-02-1919 Munnekeburen

x 16-05-1885 Munnekeburen Lutske Jans BROUWER, geb. 09-04-1852 Munnekeburen, ovl. 25-03-1916 Wolvega, naaister

Geertje Dirks DE RUITER, geb. 22-03-1887 Munnekeburen, ovl. 23-01-1927 Wolvega

x 07-05-1910 Weststellingwerf Roelof Kersts WALSTRA, geb. 18-12-1877 Sonnega, ovl. 06-1947 Wolvega

Hendrikje Hendriks RUITER, geb. 08-11-1846 Munnekeburen, ovl. 01-08-1929 Spanga

x 23-03-1872 Weststellingwerf Albert Wiegers RUITER, de, geb. 31-10-1840 Spanga, ovl. 11-06-1917 Munnekeburen, arbeider, turfmaker, winkelier

Jantje Hendriks RUITER, geb. 11-08-1849 Munnekeburen, ovl. 03-10-1851 Munnekeburen

Hendrikus Hendriks DE RUITER, geb. 28-08-1852 Munnekeburen, ovl. 25-02-1926 Wolvega

x 19-05-1882 Munnekeburen Trijntje Alberts LOEK, geb. 10-03-1863 Scherpenzeel, ovl. 15-11-1940 Wolvega

Janna Hendrikus DE RUITER, geb. 19-12-1884 Munnekeburen, ovl. 14-05-1968 Wolvega

x 05-04-1919 Weststellingwerf Germ VISSER, geb. 20-06-1880 Wolvega, ovl. 18-07-1955 Wolvega, postbesteller

Hendrik DE RUITER, geb. 16-09-1902 Munnekeburen, ovl. 31-12-1983

x 11-1929 Weststellingwerf A. LENSTRA

Albertus Hendrikus DE RUITER, geb. 07-11-1891 Munnekeburen, ovl. 03-02-1954 Leeuwarden

x 08-05-1920 Weststellingwerf Akke Jantje BAKKER, geb. 16-08-1900 Nijeholtwolde, ovl. 23-07-1988 Leeuwarden

Trijntje (Tinie) DE RUITER, geb. 10-05-1921 Nijeholtwolde, ovl. 11-07-1925 Leeuwarden

Hendrikus RUITER, geb. circa 1925

Loltje RUITER, geb. circa 1925

x C. SWARTS, geb. circa 1922, ovl. 05-07-1962 Hengelo

Trijntje RUITER, geb. circa 1925

x NN BAKKER

Hendrik Hendrikus DE RUITER, geb. 07-05-1895 Munnekeburen, ovl. 29-05-1895 Munnekeburen

Jan Hendriks RUITER, geb. 21-02-1855 Munnekeburen, ovl. 20-07-1879 Munnekeburen

Jantje Hendriks RUITER, geb. 10-12-1857 Munnekeburen, ovl. 13-11-1915 Oldeboorn

x 18-05-1878 Weststellingwerf Cornelis Jans ENGELMOER, geb. 05-09-1857 Oldetrijne, timmerman

doodgeb. zoon RUITER, geb. 02-03-1862 Munnekeburen

Grietje Hendriks RUITER, geb. 02-03-1862 Munnekeburen, ovl. 03-08-1949 Wolvega

x 09-05-1882 Weststellingwerf Ale Egberts HEIDE, van der, geb. 26-10-1852 Spanga, ovl. 07-07-1931 Munnekeburen, arbeider

Geertje Dirks RUITER, geb. 13-06-1819 Nijetrijne, ovl. 13-07-1901 Spanga

x 20-03-1846 Lemsterland Luite Jans JETTEN, geb. 27-05-1815 Echten, ovl. 01-08-1901 Munnekeburen, veenwerker

Geertje Dirks RUITER, geb. 04-04-1822 Spanga, ovl. 04-09-1885 Munnekeburen

x 03-12-1847 Weststellingwerf Jochem Jans RUITER, geb. 30-10-1815 Oldemarkt, ovl. 30-11-1872 Munnekeburen, veenbaas, landbouwer

Wieger Dirks DE RUITER, geb. 11-09-1824 Nijetrijne, ovl. 31-01-1908 Oldelamer

x1 09-04-1852 Weststellingwerf Grietje Jans HUISMAN, geb. 20-02-1826 Kalenberg, ovl. 29-07-1860 Oldelamer

x2 20-02-1863 Weststellingwerf Geertjen Dirks POSTMA, geb. 01-11-1835 Lemmer, ovl. 01-04-1909 Oldelamer

Dirk Wiegers DE RUITER, geb. 06-12-1852 Oldelamer, ovl. 11-09-1858 Oldelamer

Hendrikje Wiegers DE RUITER, geb. 23-06-1855 Oldelamer, ovl. 27-02-1936 Enschede

Jantje Wiegers DE RUITER, geb. 04-01-1858 Oldelamer, ovl. 14-06-1951 Steenwijkerwold

x 12-11-1881 Weststellingwerf Hendrik Tijmens VRIES, de, geb. 07-08-1857 Blesdijke, ovl. voor 1951, arbeider

Dirk Wiegers DE RUITER, geb. 19-02-1864 Oldelamer, ovl. 01-01-1942 Den Helder

x 13-05-1893 Weststellingwerf Gerritje Dirks GREVELING, geb. 26-05-1873 Delfstrahuizen, ovl. 09-06-1929 Den Helder

Wieger DE RUITER, geb. 01-05-1894 Munnekeburen, ovl. 15-11-1903 Weststellingwerf

Klaasje DE RUITER, geb. 04-02-1896 Oldelamer, ovl. 01-1972 Barsingerhorn of Alkmaar

x 27-11-1918 Den Helder Tjerk WAGEMAKER

Dirk DE RUITER, geb. 14-02-1898 Oldelamer, ovl. 26-11-1918 Den Helder

Joost DE RUITER, geb. 07-08-1899 Nijelamer

x 24-02-1927 Den Helder Klaasje TAAL, geb. circa 1906 Den Helder

Dirk DE RUITER, geb. 09-01-1928, ovl. 17-09-1987

Dick DE RUITER, geb. circa 1955

x N. N.

dochter DE RUITER, geb. circa 1980

zoon DE RUITER, geb. circa 1980

Ineke DE RUITER, geb. circa 1955

x N. N.

Jan DE RUITER, geb. circa 1955

x N. N.

dochter DE RUITER, geb. circa 1980

dochter DE RUITER, geb. circa 1980

Jos DE RUITER, geb. circa 1955

x N. N.

dochter DE RUITER, geb. circa 1980

dochter DE RUITER, geb. circa 1980

Wieger DE RUITER, geb. 19-03-1908 Munnekeburen

Joost Wiegers DE RUITER, geb. 13-02-1865 Oldelamer, ovl. 23-04-1865 Oldelamer

Pieter Wiegers DE RUITER, geb. 13-02-1865 Oldelamer, ovl. 26-04-1865 Oldelamer

Joost Wiegers DE RUITER, geb. 10-02-1866 Oldelamer, ovl. 25-02-1956 Sneek

x 25-04-1896 Munnekeburen Janke Cornelis MULDER, geb. 20-03-1866 Munnekeburen, ovl. 21-09-1933 Haarlem

Cornelis DE RUITER, geb. 28-06-1896 Munnekeburen, ovl. 28-06-1941 Steenwijk

Geertje DE RUITER, geb. 13-05-1899 Munnekeburen

x 20-08-1924 Haarlem Jan Hendrik KIST, geb. circa 1898 Steenwijk, timmerman (1924)

Wickje DE RUITER, geb. 04-09-1901 Munnekeburen, ovl. 19-07-1990 Poppingawier

x 09-06-1951 Rauwerderhem Fedde STAVINGA, geb. circa 1908, ovl. 11-11-1993 Weidum

doodgeb. dochter DE RUITER, geb. 27-01-1904 Munnekeburen

Sietske Wiegers DE RUITER, geb. 25-08-1868 Oldelamer, ovl. 01-07-1957 Wolvega

x 11-07-1903 Weststellingwerf Jacob Boeles ZWARTEVEEN, geb. 20-03-1880 Wolvega, ovl. 04-05-1968 Wolvega, arbeider

Pieter Wiegers DE RUITER, geb. 18-01-1871 Oldelamer, ovl. 25-09-1872 Oldelamer

Keetje Wiegers DE RUITER, geb. 12-12-1871 Oldelamer, ovl. 12-12-1950 Kuinre

x 13-02-1896 Kuinre Fokke Lambertus BOERSTRA, geb. 27-01-1866 Langezwaag, ovl. 02-05-1959 Joure, vervener

Sander Wiegers DE RUITER, geb. 12-12-1871 Oldelamer

Pietje Wiegers DE RUITER, geb. 31-01-1873 Oldelamer

Dirkje Wiegers DE RUITER, geb. 18-05-1874 Oldelamer, ovl. 03-09-1875 Oldelamer

Jochem Wiegers DE RUITER, geb. 31-07-1875 Oldelamer

Dirk Wiegers DE RUITER, geb. 08-09-1876 Oldelamer, ovl. 06-12-1970 Wolvega?

x 09-12-1905 Oldelamer Geertje Roelofs VEEN, geb. 04-02-1885 Oldelamer, ovl. 25-11-1959 Wolvega

Geertje Dirks DE RUITER, geb. 02-03-1906 Oldelamer, ovl. 17-10-1996 Wolvega

x Dirk OOSTEN

Roelof Dirks DE RUITER, geb. 04-06-1909 Munnekeburen

x 07-02-1934 Amsterdam Jansje Geertruida SOEST, geb. 30-08-1915 Amsterdam

P. DE RUITER, geb. circa 1910

x J. SOEST

Margje DE RUITER, geb. 11-1920 Scherpenzeel

x J. SIJTSMA

Roelof Wiegers DE RUITER, geb. 01-10-1878 Oldelamer

Boukje Wiegers DE RUITER, geb. 09-08-1881 Oldelamer, ovl. 22-05-1882 Oldelamer

Jacob Dirks RUITER, geb. 09-05-1828 Nijetrijne

x 20-04-1861 Weststellingwerf Geertje Jans HUISMAN, geb. 01-04-1831 Oosterzee, ovl. 31-05-1875 Munnekeburen

Jan Jacobs RUITER, geb. 30-01-1862 Munnekeburen

x 23-12-1896 Dordrecht Neeltje VRIES, de, geb. circa 1871 Dordrecht

Femmigje Wiegers RUITER, geb. Wetering, ged. 20-06-1790 Blokzijl

Jacob Wiegers RUITER, geb. 31-05-1795 Muggenbeet, ovl. voor 1798

Jacob Wiegers RUITER, geb. 27-09-1798 Muggenbeet

Luitje Wiegers RUITER, geb. 25-06-1800 Muggenbeet

Geert Wiegers DE RUITER, geb. 22-01-1803 Wetering, ovl. 24-06-1856 Meppel

x 15-06-1848 Dalen Reinardina Suzanna WOUDSTRA, geb. 01-10-1820 Dalen, ovl. 19-08-1852 Klooster (gem. Coevorden)

Luter Arnold Antonie DE RUITER, geb. 30-07-1848 Dalen, ovl. 08-07-1913 Het Loo (Apeldoorn)

x 17-11-1875 Rotterdam Helena WEEDA, geb. circa 1848 Ossendrecht, ovl. 20-04-1903 Apeldoorn

Johannes Albertus DE RUITER, geb. 08-09-1851 Klooster (gem. Coevorden)

Luite Wiegers RUITER, geb. 24-05-1809 Ossenzijl, ovl. 15-02-1819 Oldemarkt

Gemaakt met TopGEN op 25 oct 2017