Beknopte genealogie van Rein Wijchers RUITER
 

HOME

Schematisch overzicht

Gebruikte afkortingen :

x

: getrouwd of samenwonend

ged.

: gedoopt

geb.

: geboren

ovl.

: overleden

Rein Wijchers RUITER, ged. 26-02-1708 Blokzijl

Vooraf : zie tak 0

x 20-09-1739 Blokzijl Margjen ROELOFS, ged. 24-03-1742 Blokzijl, ovl. 25-08-1785 Blokzijl

Wieger Reins RUITER, ged. 08-11-1739 Blokzijl, ovl. 12-1803 Tjalleberd

x 16-04-1770 Blokzijl (wonende te Muggenbeet) Geertje Hendriks BOOM, ten, ged. 02-03-1749, ovl. 21-08-1825 Tjalleberd

Aaltje Wiegers RUITER, geb. Wetering, ged. 11-11-1770 Blokzijl, ovl. voor 1774

Rein Wiegers RUITER, geb. Wetering, ged. 01-03-1772 Blokzijl, ovl. voor 1778

Aaltje Wiegers RUITER, geb. Wetering, ged. 06-02-1774 Blokzijl

Marritje Wiegers RUITER, geb. Wetering, ged. 08-09-1776 Blokzijl, ovl. voor 1825

x 21-12-1794 Tjalleberd Gerke LAMMERTS

Rein Wiegers RUITER, geb. 02-09-1778 Wetering, ovl. 07-10-1859 Tjalleberd

x 28-04-1805 Tjalleberd Trijntje Johannes JAGER, geb. 11-09-1784 Tjalleberd, ovl. 21-01-1841 Tjalleberd

Wieger Reins RUITER, geb. 21-02-1806 Tjalleberd, ovl. 25-11-1878 Terwispel

Johanneske Reins RUITER, geb. 18-10-1807 Tjalleberd, ovl. 14-11-1900 Nijehaske

x 07-12-1834 Tjalleberd Jacob Luites HOEVE, ten, geb. 20-10-1807 Oudega (Hem), ovl. 21-10-1883 Tijnje (Terwispel)

Johannes Reins RUITER, geb. 26-10-1809 Tjalleberd, ovl. 30-05-1876 Gersloot

x 12-08-1838 Oldeboorn Feikjen Hendriks TUINSMA, geb. 09-11-1803 Oldeboorn, ovl. 19-08-1873 Gersloot

doodgeb. zoon RUITER, geb. 21-07-1839 Oldeboorn

doodgeb. zoon RUITER, geb. 09-08-1840 Oldeboorn

Hendrik Johannes RUITER, geb. 10-08-1843 Tjalleberd, ovl. 13-04-1908 Glanerbrug

x1 08-05-1868 Aengwirden Geesje Jans WITH, de, geb. 03-05-1842 Luinjeberd, ovl. 17-07-1883 Tijnje

x2 24-12-1886 Opsterland Sipkje Aukes POST, geb. 22-12-1860 Tzummarrum, ovl. 26-05-1924 Veendam

Johannes Hendriks RUITER, geb. 05-03-1869 Gersloot, ovl. 27-09-1934 Glanerbrug

x 03-12-1896 Steenwijk Aaltje PLAS, van der, geb. 14-11-1869 Steenwijk, ovl. 17-03-1944 Glanerbrug

Geesje RUITER, geb. 14-02-1898 Gronau (Dld), ovl. 21-04-1981 Amstelveen

x 09-08-1923 Lonneker Cornelis WIJNGAARDEN, van, geb. 15-01-1896 Papendrecht, ovl. 10-07-1954 Amstelveen, leraar duits m.o

doodgeb. zoon VAN WIJNGAARDEN, geb. 25-03-1925 Amsterdam

doodgeb. zoon VAN WIJNGAARDEN, geb. 14-06-1926 Amsterdam

Cornelia VAN WIJNGAARDEN, geb. 27-06-1929 Amsterdam

x 19-10-1955 Nieuwer-Amstel Jacobus Cornelis WIEGERS, geb. 22-10-1929 Rheden, ovl. 19-10-1996 Wageningen, aa-accountant ver. ned. gemeenten

Alida VAN WIJNGAARDEN, geb. 27-08-1933 Amsterdam

x 27-02-1957 Nieuwer-Amstel Age Meile DOUMA, geb. 26-08-1928 Ferwerd, leraar, directeur mavo

Pieter VAN WIJNGAARDEN, geb. 06-05-1936 Amsterdam, ovl. 02-02-2013 Santpoort

x 09-05-1961 Amsterdam Maria HALM, van, geb. 21-12-1936 Gorinchem, ovl. 29-09-2004 Santpoort, medisch maatsch. werkster

Hendrik Johannes RUITER, geb. 14-04-1900 Glanerbrug, ovl. 03-02-1970 Den Haag

x 13-04-1932 Den Haag Johanna Elisabeth MEYER, geb. 14-07-1908 Den Haag, ovl. 28-10-1997 Den Haag

Elisabeth Johanna RUITER, geb. 22-02-1933 Den Haag

x 03-08-1955 Den Haag (gesch. ? ?) Goose DAM, van, geb. 19-11-1930 Den Haag, ovl. 27-01-1996 Harderwijk, beroepsmilitair

Hendrik Johannes RUITER, geb. 01-11-1937 Den Haag

Frederik Hendrik RUITER, geb. 21-02-1942 Den Haag

x1 15-07-1964 Haarlemmermeer (gesch. ? ?) Anneke HIJSTEK

x2 29-01-1982 Reuver (L) Gerrie VERHAEG, geb. 13-02-1953 Beesel (L), ziekenverzorgster

Dominique RUITER, geb. 02-11-1966 Den Haag, ovl. 1969 Frankrijk

Frits RUITER, geb. 27-11-1967 Antibes

Orchidee RUITER, geb. 1970

Cynthia RUITER, geb. 08-08-1982 Cannes (Fr)

Pascal RUITER, geb. 27-06-1984 Voorburg

Michel RUITER, geb. 01-10-1985 Voorburg

Eva RUITER, geb. 15-09-1943 Den Haag

x 31-03-1964 Den Haag (gesch. ? ?) Dirk Sijbren DOUMA, geb. 08-10-1936 Den Haag, ovl. 06-07-1987 Den Haag, gemeenteambtenaar

Gerrit RUITER, geb. 10-12-1903 Glanerbrug, ovl. 15-01-1991 Hengelo

x 29-05-1925 Lonneker Johanna HEETEBRIJ, geb. 12-10-1904 Avereest, ovl. 30-11-1980 Glanerbrug

Aaltje RUITER, geb. 13-09-1925 Noord Eschmarke (Lonneker), ovl. 2008 Bergen op Zoom?

x 17-09-1955 Enschede Cornelis August VLUG, geb. 27-04-1924 Soerabaja, ovl. 2007 Spanje, gerechtsdeurwaarder

Albert RUITER, geb. 23-01-1927 Glanerbrug, ovl. 03-10-2014 Glanerbrug

x1 25-10-1957 Enschede (gesch. 1976) Kornelia HELM, van der, geb. 15-08-1939 Enschede

x2 na 1975 Catharina Johanna THIHATMAR, geb. 11-09-1931 Overdinkel, ovl. 08-02-2003

Albert Jacob RUITER, geb. 09-04-1958 Glanerbrug

x 09-05-1980 Witten (Dld) Petra REISZ, geb. 06-04-1960 Witten (Dld), juweliersvakverkoopster

Sabrina RUITER, geb. 07-06-1983 Witten (Dld)

Roland RUITER, geb. 26-03-1986 Witten (Dld)

Elijes Hendrikus (Erik) RUITER, geb. 17-10-1961 Glanerbrug

x1 voor 1983 Jolanda ALFING, geb. 11-08-1964

x2 15-10-1999 Annie REICHART, geb. 21-11-1963 Enschede

Roy RUITER, geb. 03-03-1983 Enschede, ovl. 03-09-1983 Enschede

Mark Robert Albert RUITER, geb. 23-09-1985 Enschede

Robert RUITER, geb. 11-03-1972 Glanerbrug

x 02-03-2001 Enschede Monique VISSER, geb. 19-10-1972 Enschede

Caitlin RUITER, geb. 05-06-2001 Enschede

Jorn RUITER, geb. 19-12-2003 Enschede

Sabine RUITER, geb. 16-06-1973 Glanerbrug

x 21-06-2001 Haaksbergen Marco Edwin BENNEKER, geb. 04-03-1972 Enschede, assistent bedrijfsleider detailhandel

Tom Peter BENNEKER, geb. 14-07-2002 Enschede

Kyra Sanne BENNEKER, geb. 13-08-2004 Hengelo

Hendrikje RUITER, geb. 15-02-1929 Noord Eschmarke, ovl. 11-04-1938 Schiermonnikoog

Johanna Hendrika RUITER, geb. 17-11-1931 Glanerbrug, ovl. 28-01-1998 Borne

x 04-02-1952 Enschede Siete VRIESEMA, geb. 28-12-1929 Glanerbrug, electro/gas-installateur

Johannes Hendrik RUITER, geb. 06-03-1933 Glanerbrug

x 13-11-1964 Enschede Johanna Catharina BRAHAM, geb. 19-09-1940 Amsterdam, verkoopster

Josephus Franciscus Anthonius (Stef) RUITER, geb. 26-01-1966 Oldenzaal

x 15-09-1995 Enschede Maria Grazia Francesca (Franca) CARBONE, geb. 09-11-1967 Enschede

Sofie Francesca RUITER, geb. 23-01-2004

Stefan Luca Francesco RUITER, geb. 02-12-2006 Enschede

Ingrid Geertruida Theodora RUITER, geb. 26-04-1969 Oldenzaal

x 14-02-2003 Remko Detlef HUIJGEN, geb. 28-01-1972 Delft

Eva HUIJGEN, geb. 27-06-2008 Hoofddorp

Geert RUITER, geb. 13-03-1936 Glanerbrug, ovl. 14-07-1994 Rotterdam

x 25-04-1957 Schiedam Cornelia KRAAN, van der, geb. 07-06-1937 Rotterdam, laborante

Rijmpje RUITER, geb. 23-04-1958 Schiedam

Johanna RUITER, geb. 09-09-1959 Glanerbrug

Marina RUITER, geb. 19-03-1961 Schiedam

x1 31-03-1979 Schiedam (gesch. ? ?) Herman GOGH, van

x2 02-03-1991 Rotterdam Aad NIEUWENHUIZEN, geb. 22-09-1957 Rotterdam, werknemer r.e.t

Gerrit RUITER, geb. 19-02-1963 Schiedam

Hendrikje RUITER, geb. 23-04-1939 Enschede

x 09-09-1966 Leiden Jacobus Dirk REYDEN, van der, geb. 03-10-1940 Leiden, hoofd technische dienst

Geesje RUITER, geb. 25-07-1942 Glanerbrug

x 22-07-1965 Den Haag Wolter TANJA, geb. 23-04-1942 Den Haag, duikofficier marine

Betje (Bets) RUITER, geb. 28-01-1906 Glanerbrug, ovl. 19-03-1979 Deventer

Jan RUITER, geb. 17-06-1908 Glanerbrug, ovl. 03-1973 How Island (Canada)

Aleida (Ali) RUITER, geb. 19-10-1914 Glanerbrug, ovl. 08-07-1993 Glanerbrug

x 31-05-1935 Lonneker Johannes WESSELS, geb. 08-02-1899 Avereest, ovl. 20-07-1973 Glanerbrug, bakker

Jan Hendriks RUITER, geb. 03-11-1871 Gersloot, ovl. 14-02-1942 Wolvega

x 21-07-1900 Weststellingwerf Tintje Paulus WAL, van der, geb. 02-02-1876 Oldelamer, ovl. 10-10-1948 Wolvega

Paulus (Paul) RUITER, geb. 06-07-1908 Oldelamer, ovl. 07-09-1978 Steenwijk

x 16-07-1935 Steenwijk Wilhelmina Margaretha KAT, geb. 16-06-1914 Steenwijk, ovl. 25-09-2004 Steenwijk

Jan Hendrik RUITER, geb. 02-06-1936 Wolvega

x 19-07-1960 Weststellingwerf Jantje BOER, de, geb. 31-03-1938 Haulerwijk

Paul RUITER, geb. 25-01-1961 Wolvega

x 23-12-1986 Zwolle Liesbeth DALFSEN, van, geb. 12-04-1955 Genemuiden, docente nederlands

Sanne RUITER, geb. 07-05-1987 Zwolle

Mense RUITER, geb. 13-10-1988 Zwolle

Esmee RUITER, geb. 17-02-1991 Steenwijk

Jitze RUITER, geb. 18-12-1961 Wolvega, ovl. 29-04-1994 Emmeloord

Marieke Eleonore RUITER, geb. 30-12-1962 Meppel

x 04-02-1987 Oldemarkt Bert VRIJHOF, geb. 05-06-1961 Rijnsburg, bouwkundige

Saskia Ilona VRIJHOF, geb. 09-12-1990 Meppel

Robin Jorn VRIJHOF, geb. 22-02-1993 Meppel

Wilfriede Marleen RUITER, geb. 22-09-1964 Genemuiden

x1 27-05-1988 Steenwijk (gesch. voor 2006) Jan HOVING, geb. 20-10-1963 Bourtange (Gr), docent tuinbouw

x2 29-12-2006 Willem DOES, van der

Annet Ilona RUITER, geb. 14-11-1966 Genemuiden

x 15-07-1991 Oklahoma (USA) Jarvis JOHNSON, geb. 14-05-1963 Henning (Tennessee, USA), militair

Ronald RUITER, geb. 20-12-1969 Genemuiden

x 02-09-1994 Steenwijk Carola GINKEL, van, geb. 24-04-1969 Ede, receptioniste

Joëlle Johanna RUITER, geb. 09-05-2000

Anne-Roos RUITER, geb. 16-12-2006

Rense Berend RUITER, geb. 01-06-1939 Wolvega, ovl. 15-09-2012

x 18-12-1964 Giethoorn Cornelia (Corrie) WOLDE, ten, geb. 12-09-1941 Steenwijkerwold

Paul RUITER, geb. 27-04-1966 Wolvega

x Annemarijke TERPSTRA, geb. 21-04-1968 Delft, bankemployee

Rutger RUITER, geb. 03-11-1997 Sneek

Ivo RUITER, geb. 13-11-2000 Sneek

Marjet RUITER, geb. 20-02-2005 Sneek

Jan Marcel (Marcel) RUITER, geb. 16-10-1968 Steenwijk

Tina Margaretha RUITER, geb. 20-11-1942 Wolvega

x 01-04-1985 Oldemarkt Jan Cornelis PEETOOM, geb. 04-08-1941 Baarn, ovl. 30-07-2006 Meppel, majoor kon. landmacht

Margaretha Wilhelmina (Greetje) RUITER, geb. 14-11-1947 Wolvega, ovl. 01-11-2006 Apeldoorn

x 18-06-1970 Steenwijk Jurrien Anne MINNEN, van, geb. 03-11-1939 Groningen, ovl. 14-09-2007, directeur basisschool

Alle Hendriks RUITER, geb. 23-01-1873 Gersloot, ovl. 25-08-1941 Steenwijk

x 17-02-1905 Lonneker Maria BERGER, geb. 05-05-1882 Steenwijkerwold, ovl. 15-06-1977 Assen

Hendrik (Henk) RUITER, geb. 23-02-1907 Enschede, ovl. 21-07-1964 Middelburg

x1 23-07-1937 Groningen ? (gesch. voor 1950) Berendina Theresia EELKEMA, geb. 11-06-1913 Groningen, onderwijzeres

x2 05-06-1950 Groningen Geesje MULDER, geb. 09-08-1910 Groningen, ovl. 11-06-1996 Groningen

Alle Hendrik RUITER, geb. 28-02-1942 Groningen

x 16-06-1978 Zwolle Maria Louisa JONG, de, geb. 20-05-1946 St.Annaparochie, leerkracht basisonderwijs

Ard IJde RUITER, geb. 07-04-1980 Drachten

Reinder Gerben RUITER, geb. 16-12-1981 Drachten

Meindert Gerben Hendriks RUITER, geb. 14-03-1944 Groningen

x 27-08-1970 Groningen Henriette Beatrix HOLTKAMP, geb. 22-10-1947 Groningen, ovl. 06-11-1989 Groningen, logopediste

Leonie Elizabeth RUITER, geb. 08-04-1976 Groningen

Frank Arnoud RUITER, geb. 11-12-1978 Groningen

Mense RUITER, geb. 05-10-1908 Enschede, ovl. 06-03-1993 Groningen

x 18-09-1947 Barradeel Tietje SCHOTANUS, geb. 26-01-1918 Minnertsga, ovl. 14-03-2011 Oosterwolde, verpleegster

Geesje RUITER, geb. 28-03-1912 Enschede, ovl. 19-11-1981 Kelowna (Canada)

x 19-04-1962 Groningen Jan TIMMERMAN, geb. 01-04-1914 Blokzijl

Anna RUITER, geb. 11-07-1916 Steenwijk, ovl. 05-05-2016 Assen

x 23-09-1940 Groningen Johannes Jacob (Jos) STOIT, geb. 18-07-1916 Leens, ovl. 05-01-1974 Groningen, houthandelaar

Hendricus STOIT, geb. 10-04-1942 Groningen, ovl. 14-03-1988 Groningen

Alle Hendrik STOIT, geb. 23-04-1944 Groningen

x Sieta Grietje Johanna STUURWOLD, geb. 15-01-1943

Martje STOIT, geb. 11-05-1946 Groningen

Maria STOIT, geb. 18-02-1948 Groningen

x Hans ARKEL, van, geb. 18-01-1946

Geesje STOIT, geb. 04-11-1949 Groningen

x Geert H. NAP, geb. 20-08-1948

Jacob Jan STOIT, geb. 09-09-1951 Groningen

x Jeane PLAS, geb. 20-03-1949

Hendrik Mense STOIT, geb. 22-03-1955 Groningen

Feikje RUITER, geb. 11-07-1921 Steenwijk

x 03-08-1951 Groningen Kornelis SMITH, geb. 18-01-1926 Bedum, ovl. 20-11-2001 Groningen, orgelmaker

Bernardus SMITH, geb. 08-08-1954 Groningen

x 30-09-1977 Groningen Roelfina Hendrina HAKVOORT, geb. 18-11-1953 Urk

doodgeb. zoon SMITH, geb. 08-08-1956 Groningen

Maria SMITH, geb. 14-01-1959 Groningen

x 27-04-1995 Groningen Jabik SEINSTRA, geb. 13-07-1951 Tjerkwerd

Margaretha Theresia SMITH, geb. 02-03-1960 Groningen

x 30-03-2007 Zuidhorn Mees TE VELDE, geb. 28-03-1950 Zalk ?

Alle Hendrik SMITH, geb. 06-11-1961 Groningen

x 30-08-1985 Groningen Berdina Annegina AKKERMAN, geb. 12-09-1962 Amersfoort

Ebbe Cornelis SMITH, geb. 06-05-1964 Groningen

x 12-06-1986 Groningen Inge Elizabeth WIERSEMA, geb. 25-06-1965

Jacob Johannes RUITER, geb. 29-12-1875 Gersloot, ovl. 06-12-1877 Gersloot

Feikjen Hendriks RUITER, geb. 15-08-1877 Tijnje, ovl. 23-01-1926 Delden

x 04-11-1904 Lonneker Jacob Gijsberts BRUIJS, geb. 02-10-1884 Veenendaal, ovl. 28-05-1947 Borne, textielarbeider

Grietje Hendriks RUITER, geb. 29-01-1879 Tijnje, ovl. 27-02-1943 Almelo

x 04-03-1909 Enschede Pouwel Lukas BRUINS, geb. 28-06-1877 Avereest, ovl. 03-04-1949 Wolvega, gemeenteambtenaar

Jacob Johannes Hendriks RUITER, geb. 24-06-1880 Tijnje, ovl. 14-06-1926 Almelo

x 24-05-1911 Middelburg Catharina Geertruida SCHOT, geb. 07-06-1885 Bergen op Zoom, ovl. 06-05-1971 Almelo

Hendrik RUITER, geb. 27-06-1914 Amsterdam, ovl. 26-08-1990 Zuid-Afrika

x 26-02-1955 Germiston (Zuid-Afrika) Jeannette Roelfine WALHOF, geb. 13-11-1920 Amsterdam, ovl. 25-12-1993 Zuid-Afrika

Johannes RUITER, geb. 06-11-1960 Zuid-Afrika

Dirk Cornelis RUITER, geb. 20-06-1961 Zuid-Afrika

Janna RUITER, geb. 08-11-1916 Amsterdam, ovl. 24-12-1999 Almelo

Dirk Cornelis RUITER, geb. 31-12-1918 Amsterdam, ovl. 23-09-1944 Zenderen

Geesje RUITER, geb. 30-06-1920 Almelo, ovl. 22-09-1999 Oud-Beijerland

x 02-02-1950 Oud-Beijerland Jacob SCHIPPER, geb. 22-03-1902 Oud-Beijerland, ovl. 12-03-1975 Oud-Beijerland, koopman, boekhouder

Adriaan Johan RUITER, geb. 25-08-1921 Almelo, ovl. 04-02-2015 Zwolle

x 25-07-1951 Den Haag Frankelina BOERSMA, geb. 22-08-1924 Vlagtwedde, kantoor-, winkelbediende

Jacob Johannes RUITER, geb. 08-03-1953 Sleeuwijk (NB)

x 21-08-1980 Breda Elise Johanna ABERKROM, geb. 17-03-1958 Amsterdam, ergotherapeute

Elja Marise RUITER, geb. 11-12-1990 Zwolle

Rens Aryan RUITER, geb. 02-10-1994 Zwolle

Dirk Cornelis RUITER, geb. 27-03-1956 Sleeuwijk

Hendrik RUITER, geb. 03-03-1958 Sleeuwijk

x 14-09-1989 Zeist Janneke Elzelina Hermina DIJK, van, geb. 01-06-1965 Zeist

Wouter Hendrik RUITER, geb. 07-07-1994 Utrecht

Franke Wiemer RUITER, geb. 24-07-1959 Sleeuwijk

x 25-06-1986 Woudrichem Antonia Josina KOEK, geb. 06-02-1958 Werkendam, lerares

Leentje Anna RUITER, geb. 02-12-1990 Almkerk

Adriaan Paul RUITER, geb. 22-07-1993 Gorinchem

Johan Luuk RUITER, geb. 22-07-1993 Gorinchem

Catharina Geertruida RUITER, geb. 08-10-1960 Sleeuwijk

x 10-05-1991 Rotterdam Willem Dirk BLIJDORP, geb. 16-11-1960 Dokkum, loodsmedewerker

Geert RUITER, geb. 26-04-1962 Sleeuwijk

x 30-03-1989 Werkendam Marianne BRAAL, de, geb. 08-07-1964 IJmuiden, marechaussee

Lieke Anna RUITER, geb. 31-05-1995 Gorinchem

Adriaan Johan RUITER, geb. 13-10-1963 Sleeuwijk

Reint Jan RUITER, geb. 27-12-1965 Sleeuwijk

x 29-08-1997 Bergen op Zoom Monica CHICOTE, geb. 09-01-1967 Barcelona, tolk

Geesje Janna RUITER, geb. 19-01-1970 Sleeuwijk

x 15-05-1997 Delft Cornelis Henricus MEIJS, van der, geb. 10-10-1962 Poortugaal, mechanisch inspecteur

Geert Hendriks RUITER, geb. 17-07-1883 Tijnje, ovl. 04-08-1883 Het Bildt

Hinke Hendriks RUITER, geb. 25-11-1887 Oldelamer, ovl. 27-05-1963 Apeldoorn

x 25-04-1918 Lonneker Jan Pieters RIDDERSMA, geb. 06-06-1885 Winsum, ovl. 07-08-1964 Haarlem, gemeentesecretaris

Auke Hendriks RUITER, geb. 23-06-1889 Oldelamer, ovl. 05-02-1951 Almelo

x 18-10-1918 Lonneker Geertje KOOI, geb. 12-06-1890 Ossenzijl, ovl. 12-02-1969 Almelo, winkeljuffrouw

Sipkje RUITER, geb. 18-12-1919 Almelo, ovl. 02-01-2004 Almelo

x 19-05-1948 Almelo Sjoerd KUPERUS, geb. 11-07-1919 Almelo, ovl. 28-09-1981 Almelo, fabrikant matrassen/stalen meubelen

Klaas RUITER, geb. 28-10-1922 Almelo, ovl. 09-05-1992 Almelo

x 29-12-1967 Almelo Gossina Hendrika Aleida LOOMS, geb. 27-08-1930 Almelo

Johannes Hendriks RUITER, geb. 13-08-1893 Steenwijk, ovl. 23-06-1962 Utrecht

x 28-06-1922 Andel Elisabeth SITTEREN, van, geb. 28-02-1901 Andel, ovl. 05-12-1981 Utrecht

Elizabeth Sipkje RUITER, geb. 27-08-1923 Kaatsheuvel, ovl. 19-05-2010 Zeist

x 11-04-1945 Gorinchem Gerrit GERRITSE, geb. 26-10-1922 Gorinchem, ovl. 28-10-2010 Zeist, rijksaccountant

Hendrik Johannes RUITER, geb. 24-10-1924 Sprang Capelle (NBr), ovl. 03-11-2010 Amersfoort

x 21-08-1952 Maartensdijk (Utr) Johanna Margaretha SCHOLTEN, geb. 09-09-1927 Rotterdam, administratief medewerkster

Johannes Victor RUITER, geb. 06-11-1954 Amersfoort

x 01-06-1978 Amersfoort Enink Catharina OVERBEEKE, geb. 02-05-1955 Eindhoven, notarisklerk

Wilhelmus Roland RUITER, geb. 20-03-1957 Amersfoort

x 07-09-1984 Amersfoort Annette Margaretha Petronella KRAAK, geb. 10-08-1957 Voorburg, operatie-assistente

Roland Paul RUITER, geb. 29-11-1993 Amersfoort

Roanne Eloi RUITER, geb. 11-11-1994 Amersfoort

Erik Alexander RUITER, geb. 08-11-1959 Amersfoort

x 03-09-1988 Bunnik Anke Nicoline JONG, de, geb. 19-12-1958 Schiedam, marketing manager n.s

Koen Johan RUITER, geb. 08-08-1990 Utrecht

Niels Adriaan RUITER, geb. 22-11-1992 Utrecht

Durk Reins RUITER, geb. 09-02-1813 Tjalleberd, ovl. 17-05-1881 Daarle

x 21-02-1840 Tjalleberd Wiegertje Pieters LOK, geb. 13-02-1821 Tjalleberd, ovl. 08-12-1888 Amsterdam

Rein Durks RUITER, geb. 11-12-1840 Tjalleberd, ovl. 18-06-1842 Avereest

Pieter Durks RUITER, geb. 12-02-1843 Avereest, ovl. 06-02-1929 Vroomshoop

x 20-05-1868 Terband Niesje Luites BAAS, geb. 05-03-1846 Haskerdijken, ovl. 03-03-1926 Vroomshoop

Luite Pieters RUITER, geb. 03-05-1869 Terband, ovl. 14-07-1939 Vroomshoop

x 08-02-1896 Den Ham Gerrigje Jans VERMEER, geb. 04-01-1871 Den Ham, ovl. 21-02-1927 Vroomshoop

Jan Roelof RUITER, geb. 09-11-1897 Vroomshoop, ovl. 15-01-1986 's Gravenzande

x 14-12-1923 Den Ham Jantje JANSEN, geb. 22-09-1900 Den Ham, ovl. 21-07-1978 's Gravenzande

Gerritje RUITER, geb. 17-06-1925 Lonneker

x1 06-08-1947 Avereest Jan HAERINGEN, van, geb. 16-11-1920 's Gravenhage, ovl. 04-08-1956 Wassenaar

x2 04-12-1963 's Gravenzande Leendert Hendrik GEEST, van, geb. 12-01-1926 's Gravenhage

Jan RUITER, geb. 30-03-1928 Losser, ovl. 11-11-1928 Oldenzaal

Jan RUITER, geb. 31-07-1930 Oldenzaal

x1 18-11-1959 's Gravenzande Maria Elisabeth HEUS, geb. 04-06-1937 's Gravenzande, ovl. 27-10-1964 's Gravenzande

x2 02-07-1974 's Gravenhage Carla JANSSEN, geb. 25-05-1948 's Gravenhage

Hanneke RUITER, geb. circa 1960

Jenny Jantina RUITER, geb. 03-11-1932 Oldenzaal

x 13-07-1960 's Gravenzande Anton Jasparus HEUS, geb. 04-12-1932 's Gravenzande

Lucie Gerda RUITER, geb. 22-10-1935 Oldenzaal

x 02-12-1959 's Gravenzande Pleunis Pieter EENDENBURG, van, geb. 06-12-1933 Monster

Janna Luites RUITER, geb. 24-09-1899 Vroomshoop, ovl. 19-02-1999 Hellendoorn

x 26-06-1936 Den Ham Berend POST, geb. 08-03-1886 Vroomshoop, ovl. 20-10-1972 Hellendoorn

Niesje Luites RUITER, geb. 24-09-1899 Vroomshoop, ovl. 09-08-1991 Vroomshoop

x 16-09-1938 Den Ham Gerrit Jan VENEMAN, geb. 10-09-1906 Almelo, ovl. 25-02-1988 Vroomshoop

Pieter RUITER, geb. 22-05-1903 Vroomshoop, ovl. 09-08-1986 Brisbane (Australie)

x 12-04-1935 Vroomshoop Hendrikje LEISNER, geb. 09-04-1912 Vroomshoop, ovl. 02-10-1992 Brisbane (Australie)

Gerrie RUITER, geb. 22-01-1936 Vroomshoop

x 16-11-1957 Brisbane (Aus) Gerlof GROOT, de, geb. 21-09-1929

Martinus Jan (Martin) RUITER, geb. 20-02-1938 Vroomshoop

x 01-04-1967 Brisbane (Aus) (gesch. 12-01-1987 Brisbane (Aus)) Janneke HAARTSEN, geb. 29-12-1944

Kallista Marina RUITER, geb. 10-06-1969 Brisbane (Aus)

Peter Joshua RUITER, geb. 04-07-1972 Brisbane (Aus)

Reuben Matthew RUITER, geb. 02-05-1980 Brisbane (Aus)

Luite Pieter (Peter) RUITER, geb. 31-01-1942 Vroomshoop

x 28-09-1968 Brisbane (Aus) Susan Denise CUMMINGS, geb. 29-11-1946 Brisbane (Aus)

Sharon Marie RUITER, geb. 09-07-1970 Brisbane (Aus)

x 11-09-1993 Brisbane (Aus) Darren Julian LOCHOWICS

Julie Ann RUITER, geb. 19-05-1971 Brisbane (Aus)

x 23-10-1995 Kingaroy (Aus) Jamie Lloyd CROYDON

Peta Denise RUITER, geb. 02-10-1976 Brisbane (Aus)

Mark Edwin RUITER, geb. 06-08-1978 Brisbane (Aus), ovl. 13-03-1980 Brisbane (Aus)

Hendrik (Hank) RUITER, geb. 20-11-1948 Vroomshoop, ovl. 27-09-1994 Brisbane (Aus)

x1 voor 1970 Sally MILLS

x2 10-1970 Brisbane (Aus) Margaret FIELD

Shaloam Kasia RUITER, geb. 05-03-1975 Brisbane (Aus)

Chelsea RUITER, geb. 31-01-1977 Brisbane (Aus)

Dirk RUITER, geb. 04-10-1905 Vroomshoop, ovl. voor 2002

x Gé ZUIDEMA

Roelof RUITER, geb. 17-01-1909 Vroomshoop, ovl. 13-09-1991 Brisbane

x 03-04-1929 Leiden Hendrikje ZUIDEMA, geb. 20-09-1909 Hoogeveen, ovl. 12-08-1993 Brisbane (Australie)

Gerrigje RUITER, geb. 05-07-1929 Leiden

x 21-07-1950 Hoofddorp Jacob STRIEN, van, geb. 16-12-1929 Houtrakpolder

Klaas Roelof (Ralph) RUITER, geb. 20-03-1941 Leiden

x 09-05-1964 Brisbane (Aus) (gesch. 09-02-1983) Elaine Clare LEES, geb. 02-06-1948 Brisbane (Aus)

Sharon Lee RUITER, geb. 27-10-1964 Brisbane (Aus)

x 07-10-1995 Callumvale (Aus) John BECK

Mark RUITER, geb. 23-01-1966 Brisbane (Aus)

Lucie Sophia RUITER, geb. 28-07-1944 Leiden

x 12-12-1970 Brisbane (Aus) Raymond George BURGE, geb. 12-10-1949 Ingham (Aus)

Dirk Pieters RUITER, geb. 25-04-1871 Haskerdijken, ovl. 27-05-1898 Vroomshoop

Roelof Pieters RUITER, geb. 07-02-1873 Haskerland, ovl. 27-06-1877 Vroomshoop

Wiegertje Pieters RUITER, geb. 29-04-1875 Haskerland, ovl. 20-09-1898 Vroomshoop

Fokje Pieters RUITER, geb. 09-07-1876 Vroomshoop, ovl. 24-09-1893 Vroomshoop

Roelof Pieters RUITER, geb. 20-04-1878 Vroomshoop, ovl. 12-06-1929 Grand Rapids (VS)

x 10-05-1900 Almelo Lammegien BOSSCHER, geb. 08-04-1878 Ommen, ovl. 24-06-1962 Grand Rapids (VS)

Niesje RUITER, geb. 21-03-1901 Almelo, ovl. 04-09-1974 Grand Rapids (VS)

x 10-09-1925 Grand Rapids (VS) John George BAAS, geb. 12-09-1899 McBain (Michigan, VS), ovl. 04-09-1974 Grand Rapids (VS)

Lammegien RUITER, geb. 28-12-1902 Vroomshoop, ovl. 23-06-1993 Grand Rapids (VS)

x 05-07-1923 Grand Rapids (VS) Enno Ralph HAAN, geb. 09-01-1902 Grand Rapids (VS), ovl. 28-07-1961 Grand Rapids (VS)

Pieter RUITER, geb. 18-09-1904 Almelo, ovl. 09-11-1956 Grand Rapids (VS)

x 3-1935 Detroit (Michigan, VS) (gesch. 1938) Martha VROOM, geb. 1904 Ned.

Emma RUITER, geb. 11-07-1906 Grand Rapids (VS), ovl. 11-03-1907 Grand Rapids (VS)

Emma RUITER, geb. 08-01-1908 Grand Rapids (VS), ovl. 22-08-2004 Grand Rapids (VS)

Irene RUITER, geb. 18-11-1909 Grand Rapids (VS), ovl. 08-09-1994 Grand Rapids (VS)

x1 28-09-1934 Grand Rapids (VS) Jay. R. VENEMA, geb. 26-08-1908 Grand Rapids (VS), ovl. 26-04-1986 Arizona (VS)

x2 16-05-1992 Raybrook Manor, Grand Rapids (Mi) Claus BEUKEMA, geb. 1907, ovl. 08-08-1993 Grand Rapids (Mi)

Angelina RUITER, geb. 20-07-1911 Grand Rapids (VS), ovl. 29-07-1911 Grand Rapids (VS)

Margaret RUITER, geb. 20-07-1911 Grand Rapids (VS), ovl. 24-01-1993 Grand Rapids (VS)

Arthur RUITER, geb. 12-04-1913 Grand Rapids (VS), ovl. 19-12-1984 Grand Rapids (VS)

x 23-04-1938 Grand Rapids (VS) Ruth Esther ROGERS, geb. 27-11-1916 Grand Rapids (VS), ovl. 10-01-1997 Grand Rapids (VS)

Earl Rogers RUITER, geb. 08-10-1939 Grand Rapids (VS)

x 12-09-1961 Grand Rapids (VS) Ruth Lois VELTMAN, geb. 10-08-1941 Prairie City (Iowa, VS)

Debora Ruth RUITER, geb. 04-07-1962 Kalamazoo (Michigan, VS)

x 12-08-1989 Framingham (Mass, VS) Robert Douglas WOOD, geb. 20-12-1961

Steven Earl RUITER, geb. 10-01-1965 Park Ridge (Illinois, VS)

x 20-08-1986 Grand Rapids (VS) Leslie Carole VANDERGRIEND, geb. 03-12-1963 Grand Rapids (VS)

Joshua Davis RUITER, geb. 06-11-1993 Atlanta (Georgia, VS)

Michael Steven RUITER, geb. 01-08-1998 Seattle (Washington, VS)

David Allan RUITER, geb. 24-01-2001 Seatlle (Washington, VS)

Jonathan Mark RUITER, geb. 15-06-1968 Framingham (Mass., VS)

x 02-06-1990 Grand Rapids (VS) Vicki L. PUTTEN, van, geb. 09-11-1967 Grand Rapids (VS)

Timothy Alan RUITER, geb. 12-08-1996 Washington DC (VS)

Charles Jeremy RUITER, geb. 18-06-1998 Centreville (Virginia, VS)

Juliana Kathleen RUITER, geb. 14-09-2000 Centreville (Virginia, VS)

Mary Ruth RUITER, geb. 04-04-1943 Grand Rapids (VS)

x 28-08-1964 Grand Rapids (VS) (gesch. 3-1981 Grand Rapids (VS)) Michael Curtis VELDE, vander, geb. 12-04-1943 Grand Rapids (VS)

Ralph Arthur RUITER, geb. 08-06-1947 Grand Rapids (VS)

x 30-03-1961 Grand Rapids (VS) Barbara Jean BOONE, geb. 16-03-1948 Grand Rapids (VS)

Wendy Jean RUITER, geb. 13-10-1968 Grand Rapids (VS)

x 29-12-1988 Grand Rapids (VS) Aaron Thomas BRONKEMA, geb. 25-11-1968 Grand Rapids (VS)

Eric Douglas RUITER, geb. 30-10-1970 Grand Rapids (VS)

x 04-11-2000 Grand Rapids (VS) Ann Kristin NYLANDER, geb. 21-02-1963 Glendale (California, VS)

Hunter John RUITER, geb. 03-08-2001

Violet Grace RUITER, geb. 29-09-2003

Robin Sue RUITER, geb. 12-05-1972 Grand Rapids (VS)

Ryan Arthur RUITER, geb. 12-08-1975 Grand Rapids (VS)

x 23-03-1998 Cedar Springs (Michigan, VS) Daria Anne HAFER, geb. 20-10-1965 Grand Rapids (VS)

Jessika Anne RUITER, geb. 08-12-1997 Grand Rapids (VS)

Justin Arthur RUITER, geb. 11-02-2001 Grand Rapids (VS)

Daniel Sidney RUITER, geb. 14-06-1950 Grand Rapids (VS)

x 06-03-1970 Grand Rapids (VS) Jayne Louise OOLE, geb. 13-10-1948 Grand Rapids (VS)

Joel Daniel RUITER, geb. 05-07-1970 Grand Rapids (VS), ovl. 1970 Grand Rapids (VS)

Bradley Daniel RUITER, geb. 23-04-1975 Grand Rapids (VS), ovl. 22-11-2001 Holland (Michigan, VS)

x 09-06-2001 Holland (Michigan, VS) Heather HOVEN, van, geb. 21-12-1975 Holland (Michigan, VS), ovl. 22-11-2001 Holland (Michigan, VS)

Kelly Jayne RUITER, geb. 04-08-1978

Sue Ann RUITER, geb. 12-09-1953 Grand Rapids (VS)

x 01-04-1978 Grand Rapids (VS) Douglas L. BOUWENSE, geb. 27-12-1952 Grand Rapids (VS)

Michael John RUITER, geb. 19-12-1955 Grand Rapids (VS), ovl. 20-11-2000 Grand Rapids (VS)

x 06-08-1976 Grand Rapids (VS) Betsy Jo NANNINGA, geb. 11-04-1956 Grand Rapids (VS)

Matthew RUITER, geb. 24-02-1984 Grand Rapids (VS)

Kendra RUITER, geb. 01-12-1988 Grand Rapids (VS)

James Edward RUITER, geb. 27-12-1957 Grand Rapids (VS)

x 21-05-1988 Grand Rapids (VS) Lou Ann BORIS, geb. 31-10-1964 Grand Rapids (VS)

Alexander James RUITER, geb. 20-03-1998 Grand Rapids (VS)

Arend Paul RUITER, geb. 20-03-1998 Grand Rapids (VS)

Ruth RUITER, geb. 25-08-1914 Grand Rapids (VS), ovl. 01-09-1914 Grand Rapids (VS)

Louis RUITER, geb. 17-01-1918 Grand Rapids (VS), ovl. 13-03-1975 Grand Rapids (VS)

x1 08-02-1937 Grand Rapids (VS) (gesch. 1955 Howard City (Michigan, VS)) Margaret DIEPENHORST, geb. 06-02-1921 Grand Rapids (VS), ovl. 08-08-1986 San Bernardino (Californie, VS)

x2 08-03-1956 Grand Rapids (VS) Evelyn Koets CARPENTER, geb. 26-11-1924 Grand Rapids (VS), ovl. 30-05-1966 Grand Rapids (VS)

x3 27-08-1967 Grand Rapids (VS) (gesch. 1974 Grand Rapids (VS)) Tonia Kathleen WOUDE, vander, geb. 16-12-1944 Grand Rapids (VS)

Robert Louis RUITER, geb. 08-08-1938 Grand Rapids (VS), ovl. 04-09-1986 Florence (Carolina, VS)

x 21-07-1956 Grand Rapids (VS) (gesch. 1965 Grand Rapids (VS)) Sharon Ann OOSTVEEN, geb. 10-09-1938 Grand Rapids (VS), ovl. 06-09-1986 Florence (Carolina, VS)

Robert Louis RUITER, geb. 08-01-1957 Grand Rapids (VS)

NN RUITER, geb. 1958 Grand Rapids (VS), ovl. 1958 Grand Rapids (VS)

NN RUITER, geb. 1958 Grand Rapids (VS), ovl. 1958 Grand Rapids (VS)

Sherri Lynn RUITER, geb. 06-11-1959 Grand Rapids (VS)

x James HILL

Terri Jo RUITER, geb. 01-05-1961 Grand Rapids (VS)

x 24-11-1980 Atmore (Alabama, VS) Robert Samuel KELLEY, geb. 28-03-1959 Jackson (Michigan, VS)

Kathy Lou RUITER, geb. 12-03-1968 Grand Rapids (VS)

x 04-01-1992 Milwaukee (Oregon, VS) Randal Scot WORDEN, geb. 08-12-1959 Portland (Oregon, VS)

Patricia Lynne RUITER, geb. 26-06-1969 Grand Rapids (VS)

x 05-08-1993 Red Deer (Alberta, Canada) David Ronald NOBLE

Reinske Pieters RUITER, geb. 31-05-1880 Vroomshoop, ovl. 01-02-1881 Vroomshoop

Reinske Pieters RUITER, geb. 16-04-1882 Vroomshoop, ovl. 05-09-1883 Vroomshoop

Reinske Pieters RUITER, geb. 03-05-1884 Vroomshoop, ovl. 05-07-1917 Enschede

x 29-12-1911 Lonneker Thomas BRUINEWOUD, geb. 22-08-1888 Nijeholtwolde, koopman

Aafje Pieters RUITER, geb. 14-04-1886 Vroomshoop, ovl. 14-01-1984 Schiedam

x 04-07-1912 Enschede Jan BAKKER, geb. 22-09-1889 Vledder, ovl. 04-12-1933 Enschede, slager

Hendrik Pieters RUITER, geb. 08-08-1889 Vroomshoop, ovl. 27-07-1895 Vroomshoop

Catharina Pieters RUITER, geb. 09-08-1892 Vroomshoop, ovl. 23-05-1980 Hilversum

Trijntje Durks RUITER, geb. 19-12-1844 Avereest

x1 28-09-1867 Aengwirden Cornelis Thaes BOESKE, geb. 02-08-1841 Nijehaske, ovl. 06-05-1885 Terband, boendermaker

x2 15-07-1893 Terband Wiebe Klazes SLAGER, geb. 25-08-1845 Luinjeberd, scheepstimmermansknecht

Grietje Durks RUITER, geb. 24-09-1847 Tjalleberd, ovl. 12-11-1920 Veenoord

x 21-05-1869 Terband Hendrik Luites BAAS, geb. 13-12-1843 Haskerdijken, ovl. na 1920, veenwerker

Rein Durks RUITER, geb. 25-12-1850 Tjalleberd, ovl. 16-01-1876 Nijehaske

x 12-06-1875 Aengwirden Afke Luites BAAS, geb. 25-08-1849 Haskerdijken

Luite Reins RUITER, geb. 23-06-1876 Terband, ovl. 04-07-1876 Terband

Jantje Durks RUITER, geb. 14-03-1854 Luinjeberd

Wieger Durks RUITER, geb. 11-04-1857 Tjalleberd, ovl. 07-10-1860 Tjalleberd

Arend Durks RUITER, geb. 09-01-1860 Tjalleberd, ovl. 08-08-1877 Daarle

Johanneske Durks RUITER, geb. 06-09-1862 Tjalleberd, ovl. 30-10-1889 Amsterdam

x 23-11-1883 Den Ham Jacob Hendriks KNOL, geb. 14-05-1860 Den Ham, arbeider

Hendrik Reins RUITER, geb. 02-06-1817 Tjalleberd, ovl. 28-03-1892 Tijnje

x 30-10-1864 Oudehaske Margjen Jacobs MOED, geb. 09-10-1841 Nijehaske, ovl. 28-12-1923 Tijnje

doodgeb. dochter RUITER, geb. 04-03-1865 Oudehaske

Jacob Hendriks RUITER, geb. 04-03-1865 Oudehaske, ovl. 12-10-1930 Tijnje

x1 11-03-1886 Tijnje Attje Hendriks LAGEVEEN, geb. 05-05-1864 Tijnje, ovl. 10-03-1898 Tijnje, dienstmeid

x2 18-12-1903 Tijnje Elisabeth Sjoerds WOUDEN, van, geb. 29-06-1876 't Meer, ovl. 16-08-1955 Drachten

Hendrik RUITER, geb. 15-08-1886 Tijnje, ovl. 30-09-1973 Joure

x 03-04-1919 Tijnje Trijntje MEIJER, geb. 24-05-1892 Tijnje, ovl. 25-02-1966 Heerenveen (zkh)

Jacob RUITER, geb. 09-03-1922 Tijnje, ovl. 10-03-1922 Tijnje

Jacob (Jappie) RUITER, geb. 22-04-1923 Tijnje, ovl. 19-12-1985 Heerenveen

x1 05-07-1946 gem. Doniawerstal (gesch. 05-06-1972 gem. Doniawerstal) Jeltje ROO, de, geb. 22-10-1921 Westermeer (bij Joure)

x2 16-08-1973 Heerenveen Marie Baukje GOMBAULT, geb. 05-03-1931 Leeuwarden

Afke Trijntje RUITER, geb. 16-11-1947 Ouwsterhaule

x 23-12-1970 Heerenveen Hotze Djurre JONG, de, geb. 14-10-1946 Pingjum

Irmen Jurrian DE JONG, geb. 18-07-1974 Alkmaar

Harriët Eline DE JONG, geb. 25-09-1977 Alkmaar

x#235;t Eline DE JONG, geb. 25-09-1977 Alkmaar

Hendrik Jacob (Henk) RUITER, geb. 27-02-1949 Heerenveen

x 07-07-1971 Heerenveen Grietje NUTTERS, geb. 26-09-1946 Bovenknijpe

Mark RUITER, geb. 08-08-1975 Heerenveen

x 23-05-2003 Ysbrechtum Jacomijn WEIJER

Yoline Maria Claire RUITER, geb. 03-11-2006 Groningen (zkh)

Kyan RUITER, geb. 21-03-2010 Drachten (zkh)

Karin RUITER, geb. 17-03-1978 Heerenveen

Jacob Albert (Jaap) RUITER, geb. 21-03-1954 Heerenveen

x1 09-03-1987 Groningen (gesch. 09-01-2002 Groningen) Froukje Marja ZWAAG, van der, geb. 01-11-1957 Heerenveen

x2 10-2005 Denise Loraine WALRAVEN, geb. 30-07-1962 's-Gravenhage

Elske Charlotte RUITER, geb. 13-08-1987 Groningen

Rein Tjalling RUITER, geb. 20-03-1990 Groningen

x Kim BOLT

Lina Esmee RUITER, geb. 08-10-2015 Groningen

Geert Symen RUITER, geb. 29-01-1993 Groningen

Bindert Henk (Binne) RUITER, geb. 07-02-1931 Tijnje, ovl. 04-04-2013 Heerenveen

x 03-08-1956 Oosterwolde Wieke JANSMA, geb. 24-11-1932 de Knijpe

Jantje RUITER, geb. 19-07-1888 Tijnje, ovl. 05-08-1901 Leeuwarden (zkh)

Hendrik Wiebe RUITER, geb. 07-12-1890 Tijnje, ovl. 18-07-1971 Tijnje

x1 16-07-1915 gem. Opsterland Sietske WEILAND, geb. 12-06-1893 Tijnje, ovl. 05-11-1918 Tijnje

x2 06-05-1921 gem. Opsterland Baukje BOUMA, geb. 26-08-1901 Ureterp, ovl. 05-01-1948 gem. Opsterland

Attje RUITER, geb. 22-03-1918 Tijnje, ovl. 30-03-2007 Groningen (zkh)

x 27-07-1944 Tijnje Jan HELDER, geb. 29-07-1918 Augustinusga, ovl. 14-09-1998 Groningen (zkh)

Hendrika (Hennie) RUITER, geb. 22-02-1922 Tijnje, ovl. 08-01-2006 Hoogeveen

Jacob RUITER, geb. 08-10-1925 Tijnje, ovl. 23-01-2007 Drachten

x 02-06-1954 Utingeradeel Jantje KRAMER, geb. 13-03-1933 Oldeboorn, ovl. 12-10-1999 Drachten

Jan RUITER, geb. 09-1956 Utingeradeel

x Binnie NN

Linda RUITER, geb. circa 1990

Baukje RUITER, geb. 10-1957 Oldeboorn

x Jan NN

Klaas RUITER, geb. 07-02-1959 Oldeboorn, ovl. 11-03-2005 Drachten

x 1983 Sijke HOEKSTRA

Jacob RUITER, geb. 17-06-1984 Drachten

Jackelien RUITER, geb. 15-07-1987 Drachten

Attie RUITER, geb. circa 1960

x Jan NN

Hendrik RUITER, geb. circa 1960

x Aafke NN

Jantje RUITER, geb. circa 1985

Tjeardje RUITER, geb. circa 1985

Hinke (Hennie) RUITER, geb. circa 1960

x Sietse NN

Jos RUITER, geb. circa 1960

x Anneke NN

Janna RUITER, geb. circa 1990

Jappie RUITER, geb. circa 1990

Trientsje RUITER, geb. circa 1990

Margje RUITER, geb. circa 1960

x Marcel NN

Margje RUITER, geb. 14-10-1893 Tijnje, ovl. 16-10-1985 Leeuwarden

x 15-05-1919 't Bildt Foppe ANDRINGA, geb. 28-08-1892 St.Annaparochie, ovl. 19-02-1976 Leeuwarden

Dirkje RUITER, geb. 22-03-1896 Tijnje, ovl. 09-04-1963 Leeuwarden

x 19-09-1918 Beverwijk Piet BROEKSMA, geb. 23-10-1894 Holwerd, ovl. 29-01-1967 Leeuwarden, politieagent

Sjoerd RUITER, geb. 08-01-1905 Tijnje, ovl. 24-05-1979 Tijnje

x 26-05-1933 gem. Opsterland Rinkje VEENSTRA, geb. 18-05-1905 Beets, ovl. 03-07-2000 Ureterp

Aaltje RUITER, geb. 28-04-1934 Beets, ovl. 12-08-2015 Beetsterzwaag

x 29-05-1958 Beetsterzwaag Hielke SPOELSTRA, geb. 02-11-1934 Boornbergum

Haaie SPOELSTRA, geb. 09-05-1959 De Wilgen/de Veenhoop

x1 10-12-1980 (gesch. 2005) Trijntje HOEKSTRA

x2 28-08-2009 Heleen KOLENBRANDER

Sjoerd SPOELSTRA, geb. 04-08-1960 De Wilgen/de Veenhoop

Sjouke SPOELSTRA, geb. 02-09-1961 De Wilgen/de Veenhoop

Jappie SPOELSTRA, geb. 01-01-1963 De Wilgen/de Veenhoop

Jouke SPOELSTRA, geb. 05-10-1965 De Wilgen/de Veenhoop

Hendrik SPOELSTRA, geb. 09-12-1967 De Wilgen/de Veenhoop

Rina Elisabeth SPOELSTRA, geb. 17-08-1973 De Wilgen/de Veenhoop, ovl. 21-05-1989 De Wilgen

Jacob (Jappie) RUITER, geb. 09-12-1938 Beets

x 30-08-1963 gem. Opsterland Oetsiena (Siene) TAEKEMA, geb. 07-06-1937 Ureterp

Sjoukje RUITER, geb. 15-10-1964 Beets

x Poppe MOLEN, van der

Sjoerd RUITER, geb. 10-05-1966 Beets

x 30-08-1990 Beetsterzwaag Jeltsje DIJKSTRA, geb. 21-11-1968 Deersum

Jorn Jacob RUITER, geb. 13-02-1999 Groningen

Mirjam RUITER, geb. 18-12-2000 Nij Beets

Esther RUITER, geb. 01-07-2004 Nij Beets

Rina RUITER, geb. 08-05-1967 Beets

Anita Geertje RUITER, geb. 19-02-1982 Drachten

Hendrik RUITER, geb. 06-11-1943 Beets

x 06-01-1966 gem. Smallingerland Wikje JONG, de, geb. 13-08-1945 De Wilgen

Sjoerd Hendrik RUITER, geb. 11-10-1966 Drachten

x 14-09-2000 Drachten Barbara HOUTEN, van, geb. 29-07-1977 Drachten

Iris RUITER, geb. 10-05-2002 Drachten

Marit RUITER, geb. 28-12-2004 Drachten

Wietze Gerrit RUITER, geb. 09-09-1969 Leeuwarden

x Natasja DROGT, geb. 21-08-1975

Siebren Hendrik Jan RUITER, geb. 25-08-2005 Beetsterzwaag

Aranka Hilly Wikje RUITER, geb. 29-01-2008 Drachten

Kornelis Johan RUITER, geb. 20-07-1973 Leeuwarden

x 03-08-2002 Kolding (Den) Anne RASMUSSEN, geb. 10-01-1976 Herning (Den)

Malte Hendrik RUITER, geb. 13-01-2004 Kolding (Den)

Oskar Aksel RUITER, geb. 27-08-2006 Kolding (Den)

Ella-mai RUITER, geb. 06-03-2010 Kolding

Elisabeth (Betty) RUITER, geb. 20-03-1947 Beets, ovl. 17-09-2016 Drachten

x 02-1969 Opsterland Wiebe VOLLEMA

Wieger RUITER, geb. 27-12-1906 Tijnje, ovl. 22-01-1976 Trenton, Ontario (Can)

x 14-08-1934 Grootegast Griet BOER, de, geb. 28-03-1908 Stroobos, ovl. 07-11-1995 Hamilton, Ontario (Can)

Jacob RUITER, geb. 24-09-1935 Ede, ovl. 17-05-2014 Oshawa, Ontario (Can)

x 16-05-1964 (gesch. 1983) Roelie JONKERS, geb. 03-05-1943

Jan Pieter RUITER, geb. 04-11-1936 Ede, ovl. 22-01-1946 Brummen (Gld)

Tetje RUITER, geb. 22-11-1940 Zutphen, ovl. 30-11-1940 Zutphen

Tetje RUITER, geb. 30-03-1941 Brummen (Gld)

x1 Adrie DIJK, van

x2 Wietze ZUIDEMA

Elisabeth RUITER, geb. 21-11-1946 Brummen (Gld)

x Robert MATTINSON, geb. 03-1947, ovl. 25-04-2006

Jan Pieter RUITER, geb. 25-09-1948 Brummen (Gld)

x1 13-10-1973 Trenton, Ontario (Can) Nellie Johanna PIKAART, geb. 26-10-1954 Trenton, Ontario (Can)

x2 14-08-2004 Toronto Julia Carolyn FINLAYSON, geb. 04-11-1948 Toronto, Ontario (Can)

Jessica Ann Margaret RUITER, geb. 11-10-1977 Oshawa, Ontario (Can)

Melinda Ruth RUITER, geb. 25-09-1978 Oshawa, Ontario (Can)

Stephen John William RUITER, geb. 09-07-1979 Oshawa, Ontario (Can)

x 17-09-2005 Unionville, Ontario (Can) Arlynne Leah FINLAYSON

Noah Kees RUITER, geb. 12-02-2009 Markham/Stoufville (Can.)

Leanne Joy RUITER, geb. 30-10-1980 Oshawa, Ontario (Can)

x 19-06-2004 Oshawa, Ontario (Can) David Joseph Lee HAIN, geb. 17-10-1978 Oshawa, Ontario (Can)

Sietske RUITER, geb. 12-09-1908 Tijnje, ovl. 07-09-1995 VS

x 1930 Opsterland Marten CLOO, geb. 22-06-1906 Zeist, ovl. 4-1974

Kerst RUITER, geb. 26-12-1909 Tijnje, ovl. 05-02-1993 Nijbeets

x 27-10-1932 Tjitske TOLSMA, geb. 23-07-1909 Drachten, ovl. 18-08-2005 Drachten

Oedske (Dora) RUITER, geb. 04-02-1933 Tijnje

x 06-09-1951 Hennaarderadeel Cornelis PUNTER, geb. 17-12-1928

Jacob (Jake) RUITER, geb. 28-05-1934 Beets

x 02-05-1957 Rauwerderhem Joukje (Jean) BRON, geb. 11-12-1935

Kenneth Charles RUITER, geb. 25-09-1959

x 14-10-1989 Cindy HEMERT, van, geb. 21-05-1964

Kyle Jacob RUITER, geb. 30-04-1993

Christopher John RUITER, geb. 31-12-1994

Leak Justine RUITER, geb. 01-10-1998

James Paul (Jim) RUITER, geb. 05-01-1961

x 28-08-1981 Debra Ann (Debbie) JANSEN, geb. 16-09-1961

Erica Lee RUITER, geb. 23-04-1985

Nicole Leanne RUITER, geb. 11-01-1987

Tyler James RUITER, geb. 16-12-1992

Wendy RUITER, geb. 13-04-1962

x 28-04-1984 Peter SMIT

Theona Grace RUITER, geb. 21-12-1963

x 11-10-1986 (gesch. voor 2006) Randall William (Randy) CROCKET, geb. 12-08-1963

Jacqueline RUITER, geb. 11-02-1966

x Bert BASTEN, van, geb. 26-01-1966

Irene Olivia RUITER, geb. 13-11-1979

Elisabeth RUITER, geb. 14-10-1935 Beets

x 22-07-1957 Hennaarderadeel Pieter JANSEN, geb. 21-12-1932

Harmen RUITER, geb. 05-06-1937 Beets

x 15-05-1959 Bolsward Siebrigje (Siepie) PIEKSMA, geb. 04-08-1938 Wommels

Taetske (Thea) RUITER, geb. 26-03-1960 Bayum

x 23-11-1983 Bolsward Anne DAM, geb. 13-12-1957 Paesens

Tjitske RUITER, geb. 09-06-1962 Leeuwarden

x 23-06-1983 Lemmer Gabry HARKEMA, geb. 30-08-1960 Rotterdam

Aaltje (Alie) RUITER, geb. 02-06-1965 Lemmer

x 06-09-1991 Groningen Herman KOOPMAN, geb. 14-04-1967

Kerst RUITER, geb. 20-09-1970 Lemmer

x 22-08-1996 Lemmer Hetty Gerda METSELAAR, geb. 26-10-1973

Maaike RUITER, geb. 18-02-2002 Sneek

Femke RUITER, geb. 17-07-2006 Sneek

Sietske Marie RUITER, geb. 21-08-1939 Beets

x 28-03-1963 Hennaarderadeel Jelle SCHILSTRA, geb. 25-01-1934 Ferwoude, ovl. 12-06-2000 Exmorra

Pietje RUITER, geb. 31-01-1941 Beets

x 19-12-1963 Hennaarderadeel Jan JANSEN, geb. 27-09-1938

Neeltje RUITER, geb. 27-05-1942 Beets, ovl. 16-06-1993 Easterein

x 02-07-1965 Hennaarderadeel Gerrit Sjirk KEUNING, geb. 06-11-1941

Aaltje RUITER, geb. 29-12-1943 Beets

x 14-04-1965 Hennaarderadeel Arie BERGSTRA, geb. 03-06-1939, ovl. 26-07-1998

Sjoerd RUITER, geb. 26-03-1945 Beets

x 06-05-1969 Sneek Lieuwkje DIJKSTRA, geb. 26-09-1946 Oosterbierum

Ymkje Irma RUITER, geb. 24-05-1972 Sneek

x 25-04-1997 (gesch. 2012) Luutsen JONG, de, geb. 09-03-1969

Esther DE JONG, geb. 11-09-2000 Ede

Matthijs DE JONG, geb. 02-05-2002 Ede

Tjitske Christina RUITER, geb. 15-05-1980 Hidaard

Trijntje Elisabeth RUITER, geb. 08-12-1981 Hidaard

Atje RUITER, geb. 06-06-1948 Beets

x 27-08-1969 Hennaarderadeel Sjoerd VISSER, geb. 05-02-1942

Trijntje (Tine) RUITER, geb. 11-05-1950 Hidaard

x 11-06-1974 Johannes DIJKSTRA, geb. 24-01-1950

Folkert RUITER, geb. 02-11-1956 Hidaard

x 07-12-1978 Opsterland Grietje VRIJBURG, geb. 10-02-1959

Kerst RUITER, geb. 03-08-1980 Nijbeets

x 19-05-2004 Petra VELDE, van der, geb. 3-1978

Boukje RUITER, geb. 16-10-2008 Drachten

Gerdina RUITER, geb. 07-11-1989

Jonathan RUITER, geb. 17-01-1997

Jannes RUITER, geb. 18-04-1911 Tijnje, ovl. 20-05-1981 Drachten

x 25-05-1939 gem. Opsterland Tjitske Akke KRAMER, geb. 30-01-1915 Boornbergum, ovl. 17-03-2007 Drachten

Neeltje RUITER, geb. 22-02-1940 Beets, ovl. 25-02-1940 Beets

Neeltje (Nelly) RUITER, geb. 25-04-1941 Nijbeets, ovl. 24-10-2002 Nijverdal

x 17-09-1965 Drachten Gerard BOSGRA, geb. 01-03-1942

Jacob (Jappie) RUITER, geb. 23-10-1942 Nij Beets, ovl. 18-09-2013 Drachten

x 02-01-1964 Drachten Teatske (Thea) VRIES, de, geb. 06-01-1946 Siegerswoude

Jannes (Johan) RUITER, geb. 09-05-1964 Drachten

Mathilda Petronella (Marjan) RUITER, geb. 19-09-1966 Drachten

x Arie BIJLSMA

Tjitske Theodora Theresia (Theresa) RUITER, geb. 22-09-1968 Drachten

x Harry WIEREN, van

Rinze RUITER, geb. 01-12-1943 Drachten

Elisabeth Tjitske RUITER, geb. 25-01-1946 Drachten

x 17-10-1984 Huizen Ronald Marnix STOK, van der, geb. 14-05-1947 De Lier, ovl. 10-04-2002 Naaldwijk, goudsmid

Rienk RUITER, geb. 14-10-1949 Nijbeets

x 26-04-1972 Drachten Annie WIJK, van, geb. 27-10-1951 Groningen

Ruben RUITER, geb. 02-01-1976 Drachten

x Ciska BOER, de, geb. 10-08-1978 Warga (Idaarderadeel, Frl)

Thomas RUITER, geb. 12-01-2006 Drachten

Jildou RUITER, geb. 14-09-2008 Drachten

Mark Sebastiaan RUITER, geb. 09-11-1978 Drachten, ovl. 08-12-1993 Groningen

Sietske Sjoerdje RUITER, geb. 13-12-1952 Nijbeets

x 01-03-1973 Sibbele (Siep) STRALEN, van, geb. 18-08-1951 Leeuwarden, ovl. 30-07-2012 Leeuwarden

Hendrikus RUITER, geb. 29-06-1912 Tijnje, ovl. 14-10-1912 Tijnje

Neeltje RUITER, geb. 06-11-1913 Tijnje, ovl. 08-01-1914 Tijnje

Neeltje RUITER, geb. 27-12-1914 Tijnje, ovl. 02-10-1999 Nij Beets

x 07-05-1937 Aize TOLSMA, geb. 22-07-1910 Drachten, ovl. 27-05-1995 Nij Beets

Trijntje RUITER, geb. 19-04-1917 Tijnje, ovl. 13-07-1978 Sneek

x 20-05-1938 Hidaard Tjeerd HINGST, geb. 02-07-1905, ovl. 29-08-1990 Sneek

Hendrikus RUITER, geb. 08-09-1918 Tijnje, ovl. 15-01-1919 Tijnje

Wieger Hendriks RUITER, geb. 17-11-1870 Tijnje, ovl. 19-11-1899 Tijnje

x 09-03-1893 Tijnje Antje Pieters BERG, van den, geb. 16-05-1876 Tijnje, ovl. 01-11-1945 Steenwijkerwold

Hendrik RUITER, geb. 28-03-1893 Tijnje, ovl. 25-02-1900 Tijnje

Pieter RUITER, geb. 15-12-1895 Tijnje, ovl. 27-06-1974 Den Helder

x 01-04-1922 Steenwijkerwold Hendrikje MIDDELHOF, geb. 26-05-1902 Steenwijkerwold

Wieger Roelof RUITER, geb. 03-07-1922 Steenwijkerwold, ovl. 26-04-1944 Den Helder

Tiementje Aaltje (Alie) RUITER, geb. 04-08-1924 Steenwijkerwold, ovl. 19-01-2009 Den Helder

Antje (Annie) RUITER, geb. 05-06-1927 Wetering, ovl. 31-12-2006 Den Helder

x Joost ZANDBERGEN

Hendrikje (Hennie) RUITER, geb. 06-09-1932 Steenwijkerwold

Jacob (Jaap) RUITER, geb. 22-02-1898 Tijnje, ovl. 08-02-1978 Scheerwolde

x 16-05-1925 Steenwijkerwold Aaltje TIMMERMAN, geb. 09-02-1903 Steenwijkerwold, ovl. 06-05-1993

Trijntje Hendriks RUITER, geb. 16-01-1877 Tijnje, ovl. 28-01-1950 Ureterp

x 12-06-1913 Opsterland Feitze JEENINGA, geb. 15-02-1868 Tijnje, ovl. 17-03-1931 Zuidlaren

Geertjen Reins RUITER, geb. 01-04-1820 Tjalleberd, ovl. 18-07-1897 Beneden Knijpe

x 31-03-1849 Langezwaag Jan Alberts MEESTER, geb. 03-01-1815 Oudehaske, ovl. 18-02-1882 Gersloot, landbouwer

Eekjen Reins RUITER, geb. 26-03-1824 Tjalleberd, ovl. 25-09-1888 Dedemsvaart

x 12-05-1844 Aengwirden Wieger Roelofs BOSCH, geb. 26-06-1819 Luinjeberd, ovl. 04-04-1880 Slagharen, veenwerker

Sytze Reins RUITER, geb. 11-09-1828 Tjalleberd, ovl. 28-02-1884 Beets

x1 09-05-1852 Tjalleberd Margje Jans MAST, geb. 07-01-1830 Tjalleberd, ovl. 05-07-1859 Tjalleberd

x2 12-05-1860 Tjalleberd Teetske Roels BIJLSMA, geb. 06-07-1831 't Meer, ovl. 19-04-1908 Heerenveen

Jan Sytzes RUITER, geb. 29-05-1853 Tjalleberd, ovl. 13-08-1923 Beets

x 07-03-1878 Opsterland Jantje Egberts HUISMAN, geb. 22-12-1849 Terwispel, ovl. 06-09-1894 Boornbergum

Sytze Jans RUITER, geb. 04-02-1879 Tijnje, ovl. 28-06-1879 Tijnje

Margjen Jans RUITER, geb. 13-05-1880 Tijnje

Annigjen Jans RUITER, geb. 26-10-1882 Tijnje, ovl. 08-10-1892 Smallingerland

Margjen Jans RUITER, geb. 12-05-1884 Tijnje

Sytze Jans RUITER, geb. 26-02-1885 Tijnje, ovl. 01-03-1953 Kortehemmen

x 18-05-1918 Smallingerland Johanna WIELING, geb. 22-01-1887 Boornbergum, ovl. 27-12-1938 Kortehemmen

Jan RUITER, geb. 08-03-1919 Smallingerland, ovl. 18-02-1994 Grou

x 27-07-1949 Akkrum Aaltsje SLANGE

Sytze Gerrit RUITER, geb. 09-04-1953 Grou

x 30-11-1982 Grou Sylvia SIESWERDA, geb. 23-03-1962 Hempens

Sylvia RUITER, geb. 24-07-1984 Grou

Marion RUITER, geb. 07-12-1985 Grou

Anna (Antje) RUITER, geb. 03-03-1920 Boornbergum, ovl. 17-01-1956

x 12-1953 Ooststellingwerf Theunis WOUDE, van der, geb. 13-06-1925 Oldeberkoop, ovl. 10-10-2005 Heerenveen

Gerben RUITER, geb. 13-06-1922 Kortehemmen, ovl. 10-12-1982 Drachten

Jacobus RUITER, geb. 20-07-1924 Boornbergum, ovl. 02-02-1980 Leeuwarden

x C.E. (Tiny) JONG, de

Jack RUITER, geb. circa 1950

Marjo RUITER, geb. circa 1950

Jantje RUITER, geb. 04-04-1928 Kortehemmen (Smallingerland), ovl. 10-02-2010 Drachten

x 14-12-1950 Thomas POSTMA, geb. 16-08-1919 Drachten, ovl. 07-07-2001 Drachten

Joukje Jans RUITER, geb. 26-03-1888 Boornbergum, ovl. 22-07-1951 Nijbeets

x 24-04-1913 Opsterland Jan WAGENAAR, geb. 02-02-1886 Boornbergum, ovl. 07-11-1964 Nijbeets

Trijntje Jans RUITER, geb. 25-08-1891 Boornbergum, ovl. 28-10-1942 Haskerhorne

x 25-05-1918 Aengwirden Sipke STOL, geb. 18-05-1891 Terband, ovl. 27-06-1978 Joure

Annigje Jans RUITER, geb. 08-10-1892 Boornbergum

Trijntje Sytzes RUITER, geb. 18-12-1854 Tjalleberd, ovl. 23-08-1872 Gersloot

Grietje Sytzes RUITER, geb. 21-12-1856 Tjalleberd, ovl. 20-02-1927 Tjalleberd

x 04-02-1882 Tjalleberd Hendrik Joukes HOFSTRA, geb. 19-08-1841 Tjalleberd, ovl. 10-03-1913 Tjalleberd, arbeider

doodgeb. dochter RUITER, geb. 20-05-1859 Tjalleberd

Albertje Sytzes RUITER, geb. 18-09-1860 Tjalleberd, ovl. 02-03-1936 Wirdum

x 30-05-1890 Utingeradeel Aane Foppes HAAN, de, geb. 28-07-1851 Ureterp, ovl. 22-11-1923 Wirdum, koemelker

Rein Sytzes RUITER, geb. 04-11-1862 Tjalleberd, ovl. 05-01-1941 Beets

x 06-04-1893 Oldeboorn Thijmentje Jans BLOEMSMA, geb. 27-01-1869 Oldeboorn, ovl. 29-03-1936 Oldeboorn

Teetske RUITER, geb. 12-01-1894 Oldeboorn, ovl. 14-04-1919 Oldeboorn

Roelofje RUITER, geb. 22-04-1895 Oldeboorn, ovl. 12-09-1966 Smallingerland

x 09-04-1921 Smallingerland Paulus PROCEE, geb. 23-09-1891 Bergum, ovl. 21-09-1986 Ureterp, veehandelaar

Johanneske Sytzes RUITER, geb. 21-11-1864 Tjalleberd, ovl. 27-10-1872 Tjalleberd

Roel Sytzes RUITER, geb. 10-04-1867 Tjalleberd, ovl. 18-09-1959 Leeuwarden

x 29-09-1900 Leeuwarden Geertje DIJKSTRA, geb. 10-09-1873 Stiens, ovl. 29-10-1957 Leeuwarden

Sytze Roels RUITER, geb. 06-03-1902 Leeuwarden, ovl. 27-10-1986 Leeuwarden

x 17-11-1923 Leeuwarden Marijke BUL, geb. circa 1904 Leeuwarden, ovl. 25-04-1996 Leeuwarden

Roel Sytze RUITER, geb. 01-06-1924 Leeuwarden, ovl. 15-04-1993 Deventer

x 11-06-1949 Leeuwarden Antonia TAS, van der, geb. 21-03-1930 Krommenie

Alida Klazina (Alie) RUITER, geb. 22-01-1950 Leeuwarden

x1 21-04-1967 (gesch. voor 2000) Johan TICHELAAR

x2 18-01-2000 (gesch. 22-09-2008) Freerk KROES

Sytze RUITER, geb. 08-02-1953 Leeuwarden

x circa 1975 Rita SPOELSTRA, geb. 20-12-1955, ovl. 01-09-2001 Leeuwarden

Roel-Sytze RUITER, geb. 17-03-1977 Leeuwarden, ovl. 21-03-1977 Leeuwarden

Susan RUITER, geb. circa 1980

x Rob NN

Roel-Sytze RUITER, geb. 10-1980 Leeuwarden

Marijke RUITER, geb. 19-02-1959 Leeuwarden

x circa 1990 (gesch. voor 2009) Hans HEES, van

Arina (Riny) RUITER, geb. 07-10-1959 Leeuwarden

x1 circa 1990 (gesch. voor 2009) Auke DIJKSTRA

x2 2003 Johan (Hans) VINK, de

Geertje (Gerda) RUITER, geb. 23-01-1961 Leeuwarden

x Jos BIERHOF

IJnskje RUITER, geb. 14-08-1926 Leeuwarden

x H. HOITZING

Auke RUITER, geb. 10-06-1929 Leeuwarden

x Arina M. (Riny) KEULEN, van der, geb. circa 1931, ovl. 14-11-1986 Leeuwarden, secretaresse bij ksg leeuwarden

Cora RUITER, geb. circa 1955

x Arjen SPANDAW

Marijke RUITER, geb. 04-1959 Grouw?

x Tom DIJKSTRA

Geertje RUITER, geb. 25-04-1933 Leeuwarden

x 10-05-1952 Gerhardus DUL, geb. 08-02-1925, ovl. 02-01-1997 Leeuwarden, medewerker thomassen & drijver

Jacob RUITER, geb. 5-1903 Leeuwarden, ovl. 17-10-1903 Leeuwarden

doodgeb. zoon RUITER, geb. 21-03-1905 Leeuwarden

Geertje Sytzes RUITER, geb. 15-09-1870 Tjalleberd

Trijntje Sytzes RUITER, geb. 26-03-1875 Tijnje, ovl. 10-06-1949 Oldeboorn

x 19-04-1906 Utingeradeel Klaas Sybes VOS, de, geb. 30-12-1869 Utingeradeel, ovl. 07-04-1956 Heerenveen, boekverkoper

Tjitske Sytzes RUITER, geb. 25-09-1877 Tijnje, ovl. 12-11-1877 Tijnje

Grietje Wiegers RUITER, geb. Wetering, ged. 06-07-1781 Blokzijl, ovl. 27-04-1858 Tjalleberd

x 01-11-1801 Terband Hans Klazes TERPSTRA, geb. Tjalleberd, ged. 09-02-1766 Tjalleberd, ovl. 08-10-1828 Tjalleberd

Hendrikje Wiegers RUITER, geb. Wetering, ged. 23-11-1783 Blokzijl, ovl. 07-10-1876 Oldeboorn

x 28-08-1813 Oldeboorn Gorrelt Wybes PLOEG, van der, geb. 1786 Oldeboorn, ovl. 20-03-1856 Oldeboorn, timmerman

Geesje Wiegers RUITER, geb. Wetering, ged. 01-10-1786 Blokzijl, ovl. 02-02-1841 Oosterend (Henn'deel)

x 31-07-1813 Oldeboorn Jacobus Ydes ENGELSMA, geb. 18-04-1785 Oldeboorn, ovl. 24-02-1855 Workum

Hendrik Wiegers RUITER, geb. Wetering, ged. 29-11-1789 Blokzijl, ovl. 02-05-1852 Grouw

x 07-10-1819 Grouw Haitske Haites POSTMA, geb. 1797 Grouw, ovl. 16-03-1874 Grouw

Geertje Hendriks RUITER, geb. 20-07-1820 Grouw, ovl. 20-01-1863 Grouw

x 18-12-1841 Grouw Herre Klazes VEEN, van der, geb. 02-10-1818 Grouw, ovl. 10-11-1904 Grouw, schipper

Sytske Hendriks RUITER, geb. 11-09-1822 Grouw, ovl. 10-02-1825 Grouw

Hendrikje Hendriks RUITER, geb. 08-11-1824 Grouw, ovl. 16-05-1902 Leeuwarden

x 17-04-1847 Idaarderadeel Wolter Geerts HAKZE, geb. 22-05-1815 Terwispel, ovl. 07-02-1896 Leeuwarden, schipper

Roelof Reins RUITER, ged. 03-12-1741 Blokzijl, ovl. voor 1743

Roelof Reins RUITER, ged. 17-02-1743 Blokzijl, ovl. voor 1751

Lummigjen Reins RUITER, ged. 20-09-1744 Blokzijl

x 19-09-1766 Blokzijl Gerrit Gerrits RAM, ged. 09-04-1741 Giethoorn

Grietje Reins RUITER, ged. 16-01-1746 Blokzijl, ovl. voor 1748

Grietje Reins RUITER, ged. 09-04-1747 Blokzijl

Grietje Reins RUITER, ged. 20-10-1748 Blokzijl, ovl. voor 1751

Grietje Reins RUITER, ged. 21-02-1751 Blokzijl

Roelof Reins RUITER, ged. 21-02-1751 Blokzijl, ovl. voor 1755

Roelof Reins RUITER, geb. Muggenbeet, ged. 05-01-1755 Blokzijl

Gemaakt met TopGEN op 25 oct 2017