Home Contact

 Beknopte genealogie van Gerrit Jans ROO
 

HOME

Schematisch overzicht

Gebruikte afkortingen :

x

: getrouwd of samenwonend

ged.

: gedoopt

geb.

: geboren

ovl.

: overleden

Gerrit Jans ROO, geb. circa 1645

x circa 1675Aaltje HERMS, geb. circa 1650

Aaltje Gerrits ROO, geb. circa 1675

x circa 1695Jan Geerligs ZWART, geb. circa 1675

Geesjen Gerrits ROO, geb. Beulake, ged. 16-06-1683 Beulake

Jan Gerrits ROO, geb. Beulake, ged. 12-01-1690 Beulake

Harmen Gerrits ROO, geb. Beulake, ged. 03-09-1693 Beulake

x 13-10-1719 Beulake Jentje Jans OORD, geb. circa 1690

Gerrit HARMENS, geb. circa 1722, ovl. 12-12-1808 Giethoorn

x1 09-02-1744 Wanneperveen Willempje LUCAS, geb. 11-08-1720 Staphorst, ovl. voor 1786

x2 15-01-1786 Giethoorn Grietje Luitens HAKSE, geb. circa 1750

Niesje Gerrits DE ROO, geb. 1746 Wanneperveen, ovl. 30-08-1822 Oudega (Hem)

x Gerrit Jans DUIKER, geb. circa 1738 Giethoorn, ovl. 27-08-1826 Nijega

Jentje Gerrits DE ROO, geb. 1748 Wanneperveen, ovl. voor 1761

Harmen Gerrits DE ROO, ged. 14-09-1749 Wanneperveen, ovl. 14-07-1810 Havelte

x 14-01-1779 Oudehaske Geertje HENDRIKS, ovl. na 1810

Willemtjen Harmens DE ROO, geb. 27-01-1780 Oudehaske

Hendrik Harmens DE ROO, geb. 17-08-1781 Oudehaske

Gerrit Harmens DE ROO, geb. 't Lageveld, ged. 21-11-1784 Havelte

Jannes Harmens DE GOEDE, geb. 't Lageveld, ged. 20-12-1787 Havelte, ovl. 18-05-1878 Wolvega

x1 09-07-1828 Weststellingwerf Ludgertje Annes HEEROMA, geb. 03-12-1796 Wolvega, ovl. 29-01-1830 Weststellingwerf

x2 29-04-1831 Weststellingwerf Jacobje Jans SCHREUR, geb. 07-05-1807 Ter Idzard, ovl. 03-10-1873 Wolvega

Geertina Johanna DE GOEDE, geb. 20-12-1829 Wolvega, ovl. 02-01-1830 Weststellingwerf

Geertjen Johannes DE GOEDE, geb. 20-08-1831 Wolvega, ovl. 30-10-1866 Weststellingwerf

Jan DE GOEDE, geb. 19-07-1833 Wolvega, ovl. 17-12-1854 Weststellingwerf

Aaltje DE GOEDE, geb. 22-04-1836 Wolvega

Harmina Johannes DE GOEDE, geb. 11-04-1839 Wolvega

Hendrik DE GOEDE, geb. 26-09-1842 Wolvega, ovl. 09-04-1862 Weststellingwerf

Harmen Johannes DE GOEDE, geb. 15-12-1845 Wolvega, ovl. 16-09-1910 Nijeholtwolde

x 03-05-1878 Weststellingwerf Lamkje Hendriks BOSMA, geb. 11-04-1852 Nijeschoot, ovl. 30-04-1936 Haskerland

Johannes Harmens DE GOEDE, geb. 16-11-1880 Wolvega, ovl. 15-02-1962 Wolvega

x 10-09-1909 Doniawerstal Lolkje Douwes OSINGA, geb. 03-01-1886 Idzega (Wymbr), ovl. 15-11-1959 Wolvega

Lamkje DE GOEDE, geb. 04-09-1910 Nijeholtwolde, ovl. 02-07-1996 Haulerwijk

x 10-05-1940 Ooststellingwerf Arien BOER, de, geb. 22-01-1904 Steenwijkerwold, ovl. 23-04-1993 Roden

Pietertje DE GOEDE, geb. 18-04-1912 Nijeholtwolde, ovl. 27-01-1993 Heerenveen

x voor 1935Sent BOER, de, geb. 29-05-1911 Peperga, ovl. 19-04-1995 Wolvega

Jeltje DE GOEDE, geb. 18-11-1913 Nijeholtwolde, ovl. 16-05-1984 Heerenveen

x 19-07-1946 Weststellingwerf Jelke SNIJDER, geb. 06-03-1906 Nijelamer, ovl. 13-07-1994 Heerenveen

Dirkje DE GOEDE, geb. 20-04-1915 Nijeholtwolde, ovl. 01-12-2007 Heerenveen

x 11-05-1939 Weststellingwerf Cornelis BAKKER, geb. 05-08-1908 Oldelamer, ovl. 27-03-1974 Heerenveen

Jacoba DE GOEDE, geb. 25-07-1916 Nijeholtwolde, ovl. 14-02-2005 Roden

x1 04-06-1959 Ooststellingwerf Albert LAAN, van der, geb. 18-05-1907 Hoogkerk, ovl. 05-04-1976 Oosterwolde

x2 05-10-1978 Zuidhorn Tjeert KLEVRINGA, geb. 07-02-1908 Zuidhorn, ovl. 05-04-1990 Zuidhorn

Tjitsche DE GOEDE, geb. 13-08-1919 Nijeholtwolde, ovl. 01-11-2003 Wolvega

x 19-07-1946 Weststellingwerf Hette BERG, van den, geb. 16-05-1918 Nijeholtwolde, ovl. 10-02-2008 Heerenveen

Herman DE GOEDE, geb. 22-04-1923 Nijeholtwolde, ovl. 22-05-2008 Nieuwehorne

x 14-05-1947 Weststellingwerf Antje TOLMAN, geb. 09-09-1922 Oldeholtpade, ovl. 24-07-2009 Nieuwehorne

Douwe DE GOEDE, geb. 07-03-1925 Oldeholtwolde, ovl. 12-07-2001 Oldeboorn

Herman DE GOEDE, geb. 12-05-1955 Oldeberkoop, ovl. 28-09-1982 Tanzania (Afr)

Jeltje Harmens DE GOEDE, geb. 05-12-1882 Weststellingwerf

x 27-05-1911 Weststellingwerf Wobbe HOLTROP, geb. 20-01-1884 Joure

Jacoba Harmens DE GOEDE, geb. 05-11-1884 Weststellingwerf

x 06-05-1920 Franeker Klaas LYCKLAMA à NIJEHOLT, geb. 17-04-1887 Franekeradeel

Grietje Harmens DE GOEDE, geb. 25-01-1887 Wolvega

x 11-05-1912 Weststellingwerf Sipke WOUDSTRA, geb. 31-05-1887 Rotsterhaule

Hermina Harmens DE GOEDE, geb. 21-06-1889 Weststellingwerf

x 18-08-1916 Weststellingwerf Cornelis SLUMP, geb. circa 1892 Echten

Hendrika Harmens DE GOEDE, geb. 17-12-1891 Weststellingwerf

x 22-05-1915 Weststellingwerf Folkert KEIZER

doodgeb. DE GOEDE, geb. 03-12-1850 Weststellingwerf

Gerrit Harmens DE ROO, geb. 't Lageveld, ged. 17-04-1791 Havelte, ovl. 12-03-1808 Havelte

Hendrikje Harmens DE ROO, geb. 't Lageveld, ged. 29-04-1798 Havelte

Lucas Gerrits DE ROO, ged. 09-01-1752 Wanneperveen

x Afke HAYES

Niesje Lucas DE ROO, geb. 04-11-1804 Oudehaske

Tjitske Lucas DE ROO, geb. 04-11-1804 Oudehaske

Jan Gerrits DE ROO, ged. 04-08-1754 Wanneperveen

Hendrik Gerrits DE ROO, geb. 01-06-1756 Oudehaske, ovl. 14-02-1831 Luinjeberd

x Kunnigje Klazes KIKKE, geb. 30-08-1760 Kalenberg, ovl. 19-12-1843 Aengwirden

Jante Hendriks DE ROO, geb. 08-09-1785 Oudehaske, ovl. 05-02-1825 Steenwijkerwold

x 14-10-1813 Opsterland Andries Rutgers JONGEBLOED

Willemke Hendriks DE ROO, geb. 06-10-1786 Oudehaske, ovl. voor 1793

Jentjen Hendriks DE ROO, geb. 21-09-1789 Oudehaske, ovl. 16-11-1847 Luinjeberd

x Klaas Geerts MOERMAN

Willemke Hendriks DE ROO, geb. 24-04-1793 Oudehaske, ovl. 31-01-1860 Luinjeberd

x 09-04-1823 Tjalleberd Albert Jans MAST, geb. 16-10-1795 Oudehaske, ovl. 19-09-1861 Heerenveen (Aen), turfmaker

Klaasjen Hendriks DE ROO, geb. 20-06-1797 Oosterzee

x 08-11-1823 grietenij Aengwirden Wieger Pieters JONG, de, geb. 06-03-1803 Tjalleberd

Jan Gerrits DE ROO, geb. 02-03-1759 Oudehaske, ovl. 02-01-1826 Oudega (HEM)

x1 15-05-1785 Oudehaske Trijntje Geerts PIJLMAN, geb. 13-01-1762 Kalenberg, ovl. -02-1794 Nijehaske

x2 24-12-1797 Oudehaske Hiltjen Hylkes ZWART, geb. 23-08-1776 Oudehaske

Willempje Jans DE ROO, ged. 15-02-1786 Ossenzijl, ovl. 21-06-1865 Langezwaag

x 12-06-1808 Oudehaske Albert Tijmens MEESTER, geb. 21-03-1777 Giethoorn, ovl. voor 1849

Grietje Jans DE ROO, geb. 21-06-1787 Spanga, ovl. 24-11-1864 Opsterland

x1 05-03-1809 Oudehaske Hans Jacobs KNOL, geb. 10-04-1778 Oudehaske, ovl. 31-10-1853 Opsterland, veenwerker, arbeider

x2 06-08-1859 Opsterland Meint Pieters HOF, geb. 15-05-1785 Drachten, ovl. 28-04-1867 Opsterland, arbeider

Gerrit Jans DE ROO, geb. 27-07-1791 Oudehaske

Geert Jans DE ROO, geb. 06-10-1793 Nijehaske, ovl. 24-08-1842 Oudega (Hem)

x1 22-05-1817 Oudehaske Grietje Berends ZONDERKOP, geb. 28-10-1794 Oudehaske, ovl. 29-08-1818 Haskerhorne

x2 17-08-1822 Oudega (Hem) Grietje Andries OORD, geb. 03-11-1793 Rotsterhaule, ovl. 27-04-1827 Oudega (Hem)

x3 09-04-1830 Oudega (Hem) Willemke Jacobs RAM, geb. 23-05-1798 Tjalleberd, ovl. 14-05-1865 Oudega (Hem)

Trijntje Geerts DE ROO, geb. 11-08-1817 Oudehaske, ovl. 08-07-1878 Hemelumer Oldeferd

x 23-04-1840 Oudega (Hem) Douwe Jacobs UFFELAAR, geb. circa 1814 Steenwijkerwold, ovl. voor 1878

Berend Geerts DE ROO, geb. 23-08-1818 Haskerhorne, ovl. 04-09-1818 Haskerhorne

Andries Geerts DE ROO, geb. 07-05-1824 Oudega (Hem), ovl. 13-12-1905 Oldeouwer

x 09-05-1850 Oudega / Nijega (Hem) Dieuwke Engberts DOORN, geb. circa 1826 Nijega (Hem), ovl. 04-09-1903 Oldeouwer

Engbert Andries DE ROO, geb. 28-07-1851 Nijega (Hem), ovl. 16-03-1927 Haskerland

x1 08-10-1876 Schoterland Dina Jacobs BUIS, geb. 19-05-1850 Rotsterhaule, ovl. 20-02-1894 Doniawerstal

x2 21-12-1899 Haskerland Korneliske VISSER, geb. circa 1860 Hommerts, ovl. 02-01-1926 Joure

Jacob Engberts DE ROO, geb. 11-03-1879 Doniawerstal, ovl. 06-01-1966 Rotstergaast

x1 31-05-1906 Haskerland Jantje SMINK, geb. 24-02-1881 Joure, ovl. 05-04-1922 Joure

x2 19-09-1924 Joure Aaltje VRIES, de, geb. 10-07-1887 Haskerland, ovl. 11-1976 Joure

Dina DE ROO, geb. 03-05-1907 Joure, ovl. 26-11-1907 Joure

Sijne DE ROO, geb. 13-11-1908 Haskerland, ovl. 08-03-1975 Langweer

x 04-06-1937 Langweer Janke VERMANING, geb. 22-05-1918 Doniawerstal

Dina DE ROO, geb. 29-01-1919 Joure

doodgeb. DE ROO, geb. 02-04-1922 Haskerland

Engbert DE ROO, geb. 24-06-1925 Haskerland, ovl. 14-08-1993 Beilen

Andries Engberts DE ROO, geb. 06-01-1881 Doniawerstal, ovl. 15-07-1903 Den Helder

Wieger Engberts DE ROO, geb. 23-09-1882 Doniawerstal, ovl. 10-08-1885 Doniawerstal

Hendrikje Engberts DE ROO, geb. 13-03-1885 Schoterland, ovl. 18-03-1973 Hilversum

Wieger Engberts DE ROO, geb. 12-05-1887 Doniawerstal, ovl. 24-03-1953 Amsterdam

x Maria Josephina POELMANS, geb. 10-11-1889 Maastricht, ovl. 27-03-1949 Maastricht

Siemen Engberts DE ROO, geb. 08-09-1889 Doniawerstal

Andriesje DE ROO, geb. 02-09-1903 Haskerland, ovl. 08-05-1950 Joure

x 20-11-1924 Joure Ate ZWEERING, geb. circa 1898, ovl. 08-1977 Joure

Geert Andries DE ROO, geb. 04-09-1853 Nijega (Hem), ovl. 12-05-1860 Nijega (Hem)

Grietje Andries DE ROO, geb. 31-07-1855 Nijega (Hem), ovl. 21-02-1857 Nijega (Hem)

Symen Andries DE ROO, geb. 08-05-1857 Nijega (Hem), ovl. 17-09-1934 Oldeholtpade

x 08-03-1881 Doniawerstal Geertje Jacobs BUIS, geb. 14-01-1856 Rohel, ovl. 11-05-1922 Oldeouwer

Dieuwke Symens DE ROO, geb. 25-12-1881 Doniawerstal, ovl. 02-04-1951 Oldeholtpade

x 22-05-1914 Doniawerstal Jan WALDUS, geb. 31-07-1882 Oldeholtpade, ovl. 07-06-1947 Oldeholtpade

Hendrikje Symens DE ROO, geb. 12-04-1883 Doniawerstal, ovl. 06-07-1895 Doniawerstal

Grietje Symens DE ROO, geb. 14-12-1884 Doniawerstal, ovl. 15-06-1885 Doniawerstal

Andries Symens DE ROO, geb. 15-04-1886 Doniawerstal, ovl. 21-09-1961 Ouwster Nijega

Grietje Symens DE ROO, geb. 17-11-1888 Doniawerstal, ovl. 01-03-1905 Doniawerstal

Jacob Symens DE ROO, geb. 18-01-1891 Doniawerstal, ovl. 27-05-1962 Joure

x 16-05-1919 Doniawerstal Anna JONG, de, geb. 12-11-1890 Wymbritseradeel, ovl. 17-11-1983 Joure

Geertje DE ROO, geb. 25-04-1920 Joure, ovl. 29-03-1994 Groningen

x Andries MIEDEMA, geb. 20-08-1903 Het Bildt (Fr), ovl. 29-12-1974 Het Bildt (Fr)

Anne DE ROO, geb. 10-1922 Joure, ovl. 20-01-1986 Grouw

Siemen DE ROO, geb. 02-12-1926 Joure, ovl. 24-01-1971 Heerenveen

Jacob DE ROO, geb. 16-04-1928 Joure, ovl. 20-09-1991 Harlingen

Wieger Symens DE ROO, geb. 06-06-1892 Doniawerstal, ovl. 01-06-1893 Doniawerstal

Wieger Symens DE ROO, geb. 12-06-1893 Doniawerstal, ovl. 14-06-1960 Oldeouwer

x 05-1922 Schoterland Tjitske LEEUW, de, geb. 13-01-1901, ovl. 28-08-1978 Joure

Geert DE ROO, geb. 12-1928 Oldeouwer, ovl. 08-07-1955 Oldeouwer

x 13-05-1948 Haskerland Wiepkje TALEN, geb. circa 1928, ovl. 28-10-1985 Zwolle

Engbert Symens DE ROO, geb. 02-03-1895 Doniawerstal, ovl. 05-11-1895 Doniawerstal

Hendrikje Symens DE ROO, geb. 02-11-1896 Doniawerstal, ovl. 25-05-1898 Doniawerstal

Hendrikje Symens DE ROO, geb. 20-05-1899 Doniawerstal, ovl. 04-07-1977 St.Johannesga

x 13-04-1923 Oldeouwer Heine Wiebes LAGEVEEN, geb. circa 1889, ovl. 10-03-1980 Heerenveen

Jan Andries DE ROO, geb. 04-01-1860 Nijega (Hem), ovl. 16-03-1927 Bantega

x 16-05-1884 Lemsterland Margje Gerrits MUURLING, geb. 03-11-1858 Lemsterland, ovl. 25-12-1920 Bantega

Djoeke Jans DE ROO, geb. 15-05-1885 Echten, ovl. 06-07-1909 Echten

x 22-07-1904 Echten Roelof Hendriks RUITER, geb. 28-12-1881 Oosterzee, ovl. 20-12-1925 Munnekeburen, arbeider, veehouder

Gerrit Jans DE ROO, geb. 11-12-1886 Echten, ovl. 19-01-1958 Echtenerpolder

Andries Jans DE ROO, geb. 24-09-1888 Echten, ovl. 24-11-1929 Leeuwarden (zkh)

x 19-05-1921 Lemsterland Margje SLOOTHEER, geb. 30-08-1897 Lemsterland, ovl. 23-01-1967

Margje DE ROO, geb. 27-08-1922 Bantega, ovl. 19-10-1988 Sneek

Margje Jans DE ROO, geb. 26-11-1891 Lemsterland, ovl. 13-09-1893 Lemsterland

Margje Jans (Makke) DE ROO, geb. 01-02-1899 Lemsterland, ovl. 18-05-1988 Lemsterland

Geert Andries DE ROO, geb. 31-07-1862 Nijega (Hem)

Manus Andries DE ROO, geb. 20-04-1865 Hemelumer Oldeferd, ovl. 29-05-1898 Doniawerstal

x 15-05-1891 Doniawerstal Martje Keimpes HUISMAN, geb. 23-07-1862 St.Johannesga

Andries Manus DE ROO, geb. 10-05-1892 Doniawerstal

Keimpe Manus DE ROO, geb. 25-10-1894 Doniawerstal, ovl. 07-01-1916 Kalsdonk-Rosendaal?

Dieuwke Manus DE ROO, geb. 10-06-1897 Doniawerstal

Grietje Andries DE ROO, geb. 14-10-1867 Scherpenzeel

x 02-04-1892 Aengwirden Jan Theunis LEEUW, de, geb. 04-02-1867 Tjalleberd

Niesje Andries DE ROO, geb. 25-12-1871 Lemmer, ovl. 14-08-1964 Doniawerstal

x 18-03-1893 Oldeouwer / Nijega (Don) Lubbert Jacobs STUIVER, geb. 12-07-1869 Terband, ovl. 04-12-1937 Doniawerstal

Jacob Geerts DE ROO, geb. 20-06-1830 Kolderwolde, ovl. 11-08-1885 Oldeouwer

x 09-03-1856 Oudega (Hem) Grietje Alberts KEIZER, geb. 24-03-1830 Oudega (Hem), ovl. 05-01-1895 Doniawerstal

Geert Jacobs DE ROO, geb. 26-04-1857 Kolderwolde

x 03-03-1882 Lemsterland Jeltje Geerts BOS, geb. 21-06-1859 Munnekeburen

Jacob Geerts DE ROO, geb. 09-03-1883 Lemsterland

x 27-10-1906 Westerbork (Dr) Jantje CHRISTIAANS, geb. 1883 Westerbork (Dr)

Eelke DE ROO, geb. 06-11-1908 Westerbork (Dr), ovl. 12-11-1908 Westerbork (Dr)

Geert Geerts DE ROO, geb. 18-03-1885 Lemsterland

x Petronalla ARENDS

Grietje Geerts DE ROO, geb. 10-07-1887 Lemsterland

x 29-11-1907 Sleen (Dr) Jan JAGT, geb. 1886

Dieuwke Geerts DE ROO, geb. 06-08-1889 Doniawerstal, ovl. 17-03-1916 Overdinkel (Losser)

x 11-05-1915 Losser Lute LEEUW, geb. circa 1888, fabrieksarbeider

Albert Geerts DE ROO, geb. 10-07-1893 Nijega (Hem), ovl. 27-07-1978 Enschede

x Rinkje Jacoba JONG, de, geb. 18-08-1893 Leeuwarden, ovl. 08-11-1962 Enschede

Klaas Geerts DE ROO, geb. 06-05-1900 Doniawerstal

Jeltje Jacobs DE ROO, geb. 12-03-1860 Kolderwolde, ovl. 19-10-1933 St.Nicolaasga

x 06-03-1887 Schoterland Jacob LAGEVEEN, geb. 25-12-1854 Delfstrahuizen

Albert Jacobs DE ROO, geb. 18-02-1862 Kolderwolde, ovl. 30-05-1897 Oldeouwer

x 16-03-1888 Oldeouwer Eelkjen Everts OTTEN, geb. 28-12-1864 Ouwsterhaule, ovl. 17-07-1916 Oldeouwer

doodgeb. DE ROO, geb. 21-06-1889 Doniawerstal

Jacob Alberts DE ROO, geb. 08-07-1890 Nijega (Don), ovl. 05-04-1958 Heerenveen (ziekenhuis)

x 19-09-1918 Delfstrahuizen Afke Douwes SCHAAF, geb. 23-09-1894 Abbega, ovl. 10-12-1972 Heerenveen (ziekenhuis)

Albert DE ROO, geb. 11-01-1920 Delfstrahuizen, ovl. 04-08-2007 Burgum

Jeltje DE ROO, geb. 22-10-1921 Westermeer (bij Joure)

x 05-07-1946 gem. Doniawerstal (gesch. 05-06-1972gem. Doniawerstal) Jacob (Jappie) RUITER, geb. 22-04-1923 Tijnje, ovl. 19-12-1985 Heerenveen, (electro)monteur, technicus

Evert Alberts DE ROO, geb. 16-12-1893 Oldeouwer, ovl. 23-09-1898 Nijega (Don)

Willemke Jacobs DE ROO, geb. 08-05-1864 Hemelumer Oldeferd, ovl. 10-11-1954 Ouwsterhaule

x 27-02-1892 Doniawerstal Geert TROMP, geb. 10-02-1859 Lemsterland, ovl. 25-07-1915 Oldeouwer

Jolle Jacobs DE ROO, geb. 22-07-1867 Munnekeburen

x 27-02-1892 Doniawerstal Metje Geerts BOS, geb. 11-03-1872 Ambt Hardenberg

Jacob DE ROO, geb. 18-03-1892 Doniawerstal

x 02-08-1917 Enschede Janna ARENDS, geb. 13-01-1895 Beerta

Elske Aaltje DE ROO, geb. 30-05-1914 Enschede

Metje DE ROO, geb. 13-09-1918 Arnhem

Jans DE ROO, geb. 02-10-1920 Arnhem

Geert DE ROO, geb. 08-01-1894 Doniawerstal

x 05-06-1919 Enschede Aaltje ARENDS, geb. 13-07-1899 Beerta

Jan DE ROO, geb. 15-10-1905 Borger

Djouke DE ROO, geb. 11-03-1909 Borger

Jente Jacobs DE ROO, geb. 23-04-1870 Lemsterland, ovl. 31-05-1872 Lemsterland

Jan Jacobs DE ROO, geb. 30-05-1876 Lemsterland, ovl. 21-09-1968 St. Nicolaasga

x 24-05-1907 Doniawerstal Aaltje MEIJER, geb. circa 1886, ovl. 04-1956 Ouwsterhaule

Grietje DE ROO, geb. 26-03-1909 Oldeouwer

x 05-1933 Doniawerstal Jan BOS

Jan DE ROO, geb. 11-1914 Oldeouwer

Willemke Geerts DE ROO, geb. 19-04-1832 Oudega (Hem), ovl. 06-04-1879 Weststellingwerf

x 07-05-1858 Oudega (Hem) Jacob Martens RAM, geb. 28-09-1835 Oudega (Hem)

Johannes Geerts DE ROO, geb. 04-05-1834 Oudega (Hem), ovl. 10-03-1882 Lemsterland

Jente Geerts DE ROO, geb. 01-09-1837 Oudega (Hem), ovl. 17-12-1914 Sneek

x 16-05-1867 Hem. Douwe Baukes VRIES, de, geb. 30-01-1841 Mirns / Bakhuizen

Gerrit Geerts DE ROO, geb. 06-06-1840 Oudega (Hem), ovl. 26-06-1870 Weststellingwerf

x 12-02-1869 Weststellingwerf Jantje Geerts SCHIPPERS, geb. 07-01-1837 Weststellingwerf

Geert DE ROO, geb. 23-02-1870 Scherpenzeel (Wsw), ovl. 22-11-1904 Weststellingwerf

x 03-08-1895 Weststellingwerf Geertje ZIJLSTRA, geb. 28-07-1875 Weststellingwerf

Jacobje DE ROO, geb. 01-12-1895 Weststellingwerf, ovl. 23-05-1967 Wolvega

x 20-09-1919 Weststellingwerf Albert STRAMPEL, geb. 01-01-1895 Weststellingwerf

Aaltje DE ROO, geb. 23-02-1898 Weststellingwerf

x 30-08-1919 Weststellingwerf Gerrit Casper WERF, van der, geb. 25-02-1899 Kuinre, ovl. 10-04-1921

Roelofjen Jans DE ROO, geb. 06-05-1798 Oudehaske

x1 16-10-1824 Wymbritseradeel Rients Okkes JAGER

x2 04-11-1828 Wymbritseradeel Johannes BULTHUIS

Jacobjen Jans DE ROO, geb. 02-07-1800 Oudehaske

Jantje Jans DE ROO, geb. 07-10-1802 Oudehaske

Jan DE ROO, geb. 13-11-1830 Joure, ovl. 31-01-1831 Joure

Hielke Jans DE ROO, geb. 25-10-1812 Oudehaske, ovl. 11-12-1877 Anloo (Dr)

x 06-12-1840 Leeuwarden Elisabeth MINNES, geb. 06-12-1810 Leeuwarden, ovl. 19-07-1886 Anloo (Dr)

Johannes Hielkes DE ROO, geb. 10-01-1835 Leeuwarden

x1 04-06-1864 Anloo (Dr) Pietronella VRIES, van, geb. 19-07-1839 Groningen, ovl. 26-02-1883 Anloo (Dr)

x2 14-12-1883 Anloo (Dr) Jantje Alberts TAP, geb. 1835 Beilen (Dr)

Betje Johannes DE ROO, geb. 27-11-1863 Wildervank (Gr), ovl. 11-01-1901 Anloo (Dr)

Trijntje Johannes DE ROO, geb. 29-09-1868 Wildervank (Gr), ovl. 28-05-1948 Vlagtwedde (Gr)

x 27-05-1892 Anloo (Dr) Harm SIEBRING, geb. 11-03-1865 Vries (Dr)

Klaassien Johannes DE ROO, geb. 23-06-1874 Anloo (Dr), ovl. 07-05-1956 Amsterdam

x 07-12-1895 Anloo (Dr) Jan RAATJES, geb. 10-01-1868 Meeden (Gr), ovl. 08-06-1926 Avereest (Ov)

Hielke Johannes DE ROO, geb. 11-06-1877 Anloo (Dr), ovl. 28-04-1979 Vlagtwedde

x 29-04-1905 Borger (Dr) Jantien KLINGENBERG, geb. 17-11-1884 Odoorn (Dr), ovl. 29-01-1963 Emmen (Dr)

Johannes DE ROO, geb. 18-11-1905 Borger (Dr), ovl. 31-10-1989 Vlagtwedde (Gr)

x Pietertje HILBOLLING, geb. 07-03-1908 Gieten (Dr)

Hielkina DE ROO, geb. 15-01-1941 Vlagtwedde (Gr), ovl. 18-04-1945 Vlagtwedde (Gr)

Hielke DE ROO, geb. 11-03-1943 Vlagtwedde (Gr), ovl. 04-04-1990 Vlagtwedde (Gr)

Minne Johannes DE ROO, geb. 22-07-1880 Anloo (Dr), ovl. 23-08-1881 Anloo (Dr)

Jan Hielkes DE ROO, geb. 24-04-1837 Leeuwarden, ovl. 06-04-1838 Leeuwarden

Jan Hielkes DE ROO, geb. 11-02-1839 Leeuwarden

x1 Jantje HEIJES, geb. 02-02-1840 Wildervank (Gr), ovl. 08-02-1865 Gasselternijveenschemond (Dr)

x2 20-05-1865 Gasselte (Dr) Harmke Hindriks TEMPEL, geb. 11-12-1826 Weende (Dld), ovl. 13-02-1907 Exloermond (Dr)

Betje Jans DE ROO, geb. 22-06-1864 Gasselte (Dr)

Hielke Jans DE ROO, geb. 12-02-1866 Nieuwe Pekela (Gr)

x 16-05-1890 Odoorn (Dr) Niessien Jans KLINKEN, van, geb. 11-01-1869 Onstwedde (Gr)

Jan DE ROO, geb. 04-12-1890 Odoorn (Dr), ovl. 04-01-1967 Onstwedde (Gr)

x1 Trijntje TOGTEMA, geb. 21-06-1895 Oldekerk (Gr), ovl. 17-11-1956 Haren (Gr)

x2 25-07-1912 Borger (Dr) Fenna SLOOTS, geb. 19-04-1892 Gieten (Dr), ovl. 09-08-1925 Exloermond (Dr)

Niessien DE ROO, geb. 1913 Exloermond, ovl. 05-10-1919 Groningen

Harm DE ROO, geb. 09-10-1914 Odoorn (Dr), ovl. 06-09-1979 Emmen (Dr)

x Jantje ROO, de, geb. 04-09-1914 Emmen (Dr)

Roelfina DE ROO, geb. 14-11-1916 Odoorn (Dr), ovl. 26-11-1918 Exloermond (Dr)

Hielko DE ROO, geb. 20-01-1920 Odoorn (Dr), ovl. 12-02-1994 Ommen (Ov)

x Jantina HOVING, geb. 31-05-1920 Borger (Dr), ovl. 29-12-2000 Ommen (Ov)

Niesko Roelof DE ROO, geb. 23-08-1921 Odoorn (Dr), ovl. 18-02-1944 Rusland

Kornelis Anne DE ROO, geb. 24-12-1927 Odoorn (Dr), ovl. 01-03-1983 Coevorden (Dr)

doodgeb. dochter DE ROO, geb. 23-04-1892 Exloermond (Dr)

doodgeb. DE ROO, geb. 10-01-1893 Exloermond (Dr)

doodgeb. DE ROO, geb. 29-08-1893 Exloermond (Dr)

Harmke DE ROO, geb. 05-07-1894 Odoorn (Dr), ovl. 06-07-1894 Exloermond (Dr)

doodgeb. DE ROO, geb. 02-02-1895 Exloermond (Dr)

Harmke DE ROO, geb. 04-11-1895 Odoorn (Dr), ovl. 06-11-1895 Exloermond (Dr)

doodgeb. DE ROO, geb. 13-03-1897 Exloermond (Dr)

doodgeb. DE ROO, geb. 04-12-1897 Exloermond (Dr)

doodgeb. DE ROO, geb. 04-09-1899 Exloermond (Dr)

Roelf Hielkes DE ROO, geb. 23-01-1842 Groningen, ovl. voor 1939

x 11-05-1865 Anloo (Dr) Klaassien WIT, de, geb. 11-10-1844 Anloo, ovl. 14-10-1939 Groningen

Betje DE ROO, geb. 17-03-1866 Anloo (Dr), ovl. 08-08-1952 Groningen

x 01-07-1893 Veendam Hendrik RUBINGH, geb. 14-09-1870 Wildervank (Gr)

Jantje DE ROO, geb. 10-08-1868 Wildervank (Gr), ovl. 21-06-1948 Groningen

x 15-06-1889 Veendam Ananias BRINK, geb. 28-02-1869 Anloo, ovl. 16-11-1903 Groningen

Frans DE ROO, geb. 22-11-1877 Veendam, ovl. 26-10-1965 Winschoten

x1 na 1906Wilhelmina ZORGE, geb. 21-08-1884 Groningen, ovl. 26-04-1960 Winschoten (Gr)

x2 31-03-1906 Norg (Dr) Reintje TERWISGA, van, geb. 1879 Tiel

Hillechien DE ROO, geb. 1881 Veendam

x 22-10-1904 Veendam Jurrien HUISMAN, geb. 1881 Siddeburen

Minne Hielkes DE ROO, geb. 31-07-1845 Groningen, ovl. 17-10-1929 Groningen

x 12-07-1873 Anloo (Dr) Jantien WEVER, geb. 08-09-1854 Borger (Dr), ovl. 14-11-1927 Borger (Dr)

Betje DE ROO, geb. 25-04-1874 Gasselte (Dr), ovl. 10-07-1874 Gasselternijveenschemond (Dr)

Bertha Jantina DE ROO, geb. 20-06-1875 Gasselte (Dr), ovl. 28-05-1888 Borger (Dr)

Betje DE ROO, geb. 01-04-1878 Borger (Dr), ovl. 08-12-1878 Drouwenerveen (Dr)

Jans DE ROO, geb. 13-03-1880 Borger (Dr), ovl. 21-09-1885 Drouwenermond (Dr)

Hielbertus DE ROO, geb. 23-01-1882 Borger (Dr), ovl. 07-09-1953 Odoorn (Dr)

x Fennechien ENTING, geb. 03-03-1881 Borger (Dr)

Minno DE ROO, geb. 11-04-1908 Borger (Dr), ovl. 04-01-1983 Emmen (Dr)

x Geertje REINDERS, geb. 14-06-1917 Emmen (Dr)

Katrina DE ROO, geb. 24-03-1911 Emmen (Dr), ovl. 23-02-1971 Groningen

x Willem HOMAN, geb. 14-03-1910 Anloo (Dr)

Jantje DE ROO, geb. 04-09-1914 Emmen (Dr)

x Harm ROO, de, geb. 09-10-1914 Odoorn (Dr), ovl. 06-09-1979 Emmen (Dr), landbouwer, vertegenwoordiger,

Geertina DE ROO, geb. 14-01-1920 Odoorn (Dr)

doodgeb. DE ROO, geb. 02-01-1884 Borger (Dr)

Betje DE ROO, geb. 05-01-1885 Borger (Dr), ovl. 18-08-1964 Apeldoorn

x 28-04-1908 Borger (Dr) Fokko NIEBOER, geb. 09-05-1881 Wildervank (Gr), ovl. 24-05-1962 Apeldoorn

Hendrik DE ROO, geb. 05-01-1885 Borger (Dr), ovl. 28-10-1887 Drouwenermond (Dr)

Jans DE ROO, geb. 19-04-1887 Borger (Dr), ovl. 05-11-1887 Drouwenermond (Dr)

Jans DE ROO, geb. 06-08-1888 Borger (Dr), ovl. 15-07-1959 Borger (Dr)

x1 Antje RENKEMA, geb. 10-07-1894 Marum (Gr)

x2 16-01-1918 Borger (Dr) Engelina Geerdina HAZELHOFF, geb. 02-02-1896 Borger (Dr), ovl. 07-12-1921 Borger (Dr)

Minno DE ROO, geb. 02-06-1918 Borger (Dr), ovl. 26-02-1919 Drouwenermond (Dr)

doodgeb. DE ROO, geb. 16-08-1919 Drouwenermond (Dr)

Minno DE ROO, geb. 10-05-1923 Borger (Dr), ovl. 28-07-1948 Groningen

Bertha Jantina DE ROO, geb. 07-05-1891 Borger (Dr), ovl. 06-07-1974 Tunis (Tunesie)

x 03-02-1914 Borger (Dr) Hendrikus MEIJER, geb. 20-10-1889 Nieuwe Pekela (Gr), ovl. 03-10-1967 Wildervank (Gr)

Henderkien DE ROO, geb. 03-11-1892 Borger (Dr), ovl. 16-11-1892 Drouwenermond (Dr)

Jantien DE ROO, geb. 28-01-1894 Borger (Dr), ovl. 10-11-1980 Stadskanaal (Gr)

x1 na 1915Pieter Jakob VERWER, geb. 18-08-1887 Onstwedde (Gr), ovl. 09-01-1964 Onstwedde (Gr)

x2 31-07-1915 Gasselte (Dr) Jannes WOLTHUIS, geb. 1892 Gasselte (Dr)

Minno DE ROO, geb. 02-04-1898 Borger (Dr), ovl. 23-03-1986 Stadskanaal (Gr)

x 18-08-1920 Odoorn (Dr) Hillechien ENSING, geb. 09-10-1899 Odoorn (Dr), ovl. 06-12-1978 Stadskanaal (Gr)

Berend DE ROO, geb. 13-04-1922 Borger (Dr), ovl. 05-12-1995 Borger (Dr)

x Jantje NORDER, geb. 16-09-1921 Wildervank (Gr), ovl. 21-12-1991 Groningen

Hillechien Hielkes DE ROO, geb. 28-02-1850 Anloo (Dr), ovl. 20-05-1850 Anloo (Dr)

Hillechien Hielkes DE ROO, geb. 05-07-1852 Anloo (Dr), ovl. 05-08-1944 Haren (Gr)

x Derk HEIJS, geb. 12-09-1852 Leek (Gr), ovl. 30-03-1927 Groningen

Jeltje Gerrits DE ROO, geb. 21-06-1761 Oudehaske, ovl. 26-06-1822 Oudega (HEM)

x 26-03-1780 Oudehaske Jacob Martens RAM, geb. circa 1751, ovl. 12-06-1808 Oosterzee

Hermtje HARMENS, geb. circa 1722

x circa 1753Hendrikus Frederiks NAGELER, geb. circa 1720

Gemaakt met NextGEN op 04 nov 2020