Alexander Gerhard Georg Josef VON REUTERN en Elisabeth LAZAREW - STANISCHTSCHEWA




De foto's zijn in het klein weergegeven. Je kunt op de foto's klikken voor een grote afbeelding.


Opmerkingen? Foutje gevonden?   Opmerkingen?
Meld het via het reactieformulier!

Positie in de stamboom

Bekijk het familiealbum


Google translation:
Adjudant-generaal, geboren 6 april 1824 in de provincie Livonia, ontving zijn vroeg onderwijs bij zijn ouderlijk huis, werd hij geïdentificeerd in 1838 in de Nobles Regiment, en daarna ingelijfd in de dienst (21 april 1842), een cadet in de Life Cuirassier Tsarevich Regiment (nu de Life Guards Cuirassier Her Majesty) waarin het vóór 1850 was; samen met het regiment maakte hij (van 30 mei tot 26 oktober 1849) tocht naar de grens van Oostenrijk om het te helpen bij de onderdrukking van de opstand in Hongarije en 5 juni 1850 werd benoemd tot adjudant van de opperbevelhebber waarnemend leger en nam deel aan de oorlog met Turkije in 1854. Door lid te worden van de Donauvorstendommen, was hij vanaf 4 mei op de belasting van het fort Silistria, nam deel aan alle militaire aangelegenheden met de Turken, die plaatsvond op 11 juni en voor de grote moed en dapperheid werd bekroond met de Orde van St. Anne 3e en St. Vladimir 4e st. met een boog. Wanneer politieke betrekkingen aangemoedigd om het beleg van Silistra te verlaten, R. aangegaan binnen het rijk, en 25 januari 1856 werd hij benoemd tot assistent-DE-kamp aan Zijne Majesteit. 26 augustus 1856, vertaald in de LH-HH. Hussar Regiment van Zijne Majesteit, R. binnenkort (16 april 1857) werd verbannen uit het regiment en was de persoon van Zijne Majesteit; In deze functie vergezelde hij de keizer tijdens de Supreme-recensies in Kovno en Warschau - in 1858; Uman en Warschau - in 1859, in Tver en Moskou - in 1860 en 1861 in Elisavetgrad - in 1861 en in Riga - in 1862. Daarnaast was hij herhaaldelijk verzonden met speciale opdrachten om de juistheid van bestellingen te controleren voor de oproep van vakantieliefhebbers; na het manifest van 19 februari 1861 over de bevrijding van de boeren werd R. op 3 maart naar de provincie Ekaterinoslav gestuurd voor boerenzaken. Op 23 april 1861 werd hij bevorderd tot kolonel, R. Op 3 februari 1866 werd hij benoemd tot commandant van de LH. Dragoons en maakte 30 augustus 1867 een generaal-majoor met de benoeming in het gevolg van Zijne Majesteit, en 12 oktober 1870 toegevoegd aan het ministerie van Binnenlandse Zaken en vervolgens benoemd tot gouverneur van de Tauride (19 januari 1871), waardoor in het gevolg van Zijne Majesteit en Cavalerie bewakers; spoedig echter (25 juni 1873) werd hij benoemd om bij de keizer van Duitsland te zijn en verhuisde naar Berlijn; In deze post werd Reiten de rang van adjudant-generaal (30 augustus 1876) en gepromoveerd tot luitenant-generaal (3 december 1877). Hij stierf in Berlijn op 17 juli 1879.




Overzicht fotopagina's


Recente toevoegingen


RUITERs opSPOREN


RUITERbeelden